Откраднат живот - тема 19

  • 72 436
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 6 833
И аз смятам, че травмите му са от злополука, при която е загубил семейството си, но се надявам да не е той виновника.
Не дадоха Калин да отваря портфейла, но според мен е видял снимката и ми се струва, че двамата с Банков доста ще си паснат и Калин ще е този, който ще го приобщи към екипа.

Още при обиколката по операционните се разбра, че познава всички лекари поименно и е наясно в каква среда попада, за мен поведението му беше много правилно.

# 736
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 526
Не съм работила в чужбина , но от  познати знам ,че  там не се толерирало  в офиса да си споделяш личните драми  и да ползваш колегите за психоаналитици .

Не го вярвай много това  Wink
Аз го вярвам, същото ми е споделяла приятелка за скандинавските страни и за САЩ са ми казвали, че е така.

# 737
  • Мнения: 1 408
Направи ми впечатление, че още с появяването на Банков двете двойки, Захариев-Стилянова и Мазови-се сдърпаха заради него. Ще има пристъпи на ревност май. А ако е вярно, че е заглеждал Стаменова /не гледах много внимателно/, струва ми се, че и Пиленцето ще се издразни. Най-много му приляга Виолета.

# 738
  • Варна
  • Мнения: 1 360
Четох в сайта на нтв че Вили и Банков щели да изживеят много голям любовен романс но към средата на сезона и че само Вили щяла да му се опълчи както тя си знае най добре.. Чакам да ги гледам..

# 739
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 303
То пък много яко първия ден на работа и директорът да си поръча храна за дома, карайки мотор  Joy

Отделно Банков трябва да има доста добра памет, за да назубри толкова имена и лица. Направил си труда... На мен ми се стори прекалено дръпнат. В сцената с Врабчев си помислих, че си мерят  Whistling А Галя кога има времето да се обади и да предупреди и останалите, че Банков е на обиколка, не се разбра.

Не смятам, че току-що назначен директор, който отгоре на всичко не желае да се представи и се присмива от момента, в който слиза от мотора, трябва да влиза по операциите и да хваща хората в гръб. Хайде няма нужда. Разбрахме, че ще е чуждо тяло. Закъснял е за срещата с екипа. Да се представи както трябва. Някой спомена Хаус. Възможно е и да се опитат така да го наподобят, но не им стига капацитет да го направят.

# 740
  • Мнения: 195
Някой да е забелязал проблем със зареждането на епизодите в Nova Play? Днес пробвах от два различни компютъра да изгледам снощния епизод и след началната реклама спира и се появява надпис "The media could not be loaded either because the server or network failed or because the format is not supported".
Чудя се каква може да е причината?  Confused
Ако гледаш през Chrome става така.

Да, през Chrome го отварях и двата пъти. Днес прочетох отговора ти, влязох с друг браузър и си тръгна нормално. Много благодаря!

# 741
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 354
Кое е Пиленцето?

# 742
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 526
Врабчев Smile

# 743
  • Мнения: 8 413
  Аз успях с Мозила да гледам,през таблета.Изкефи ме Банков-няма тън-мън.И дори влизането в операционните-нали е шеф,трябва да има контрол.
   Д-р Радева много ме дразни,аз по принцип не харесвам актрисата.Много си повярва,а забрави как са се отнасяли с нея.
  С нетърпение чакам Виолетка да се завърне с гръм,трясък и стил.
   

# 744
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 354
Ох, не се сетих изобщо (за Врабчев)!

А, сега д-р Радева не знам коя е? Извинявайте, че питам, ама понякога (почти винаги де) не успявам да гледам внимателно, че и бебе приспивам по това време! 😌

# 745
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 439
Заповядайте в Новата тема

Общи условия

Активация на акаунт