СПЕШНО!!! Загубен тампон

  • 3 579
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здрсвейте. Имам един въпрос вчера към 3 часа следобяд  си сложих един тампон, но след това съвсем забравих към 4 часа сутринта се прибрах и се опитах да го сменя, а не можах да го намеря. Преди това бях ходила до тоалетната. Възможно ли е да е паднал? Не ми се струва, защото не е толкова лесно все пак. След това веднага отидох на спешен, тя погледна жената и каза, че няма нищо. Аз обаче имам чуството, че все пак имам нещо в мен по на дълбоко. Тя не ме погледна на видеозон и ме пусна да си ходя. Въпроса ми е наистина ли може чак толкова дълбоко да отиде сам и има ли за какво да се притеснявам? Да отида ли пак на лекар? Благодаря предварително. Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 11
Вероятно си забравила, че си го махнала. Според мен чувството което имаш е по скоро от стреса, предизвикан от мисълта ти за това, че е там. Не е толкова дълбоко, че да може да се изгуби. По-добре се успокой. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 379
След като са ти направили вагинален преглед и са ти казали, че няма нищо-значи няма. Мястото не е кой знае колко голямо, че да се скрие този тампон. Видеозон??? Какво мислиш, че ще покаже той?
Напълно възможно е да е изпааднал, особено след толкова време...повече от 12 часа

# 3
  • Мнения: 89
След като се напои предостатъчно тампона сам си излиза. По-вероятно е да е паднал когато си ходила до тоалетната отколкото да се е загубил 'някъде там'
Сетих се за един стар и златен виц за блондинка и тампон  Joy

# 4
  • Мнения: 5 820
   Ехе. Как можете да оставите толкова дълго тампон вътре във вагината?! На всеки 5-6 часа се сменя тампон, най-много до 8 часа, като трябва да е написано това указание в листовката на тампоните! Голяма вреда можете да си довлечете, ако не спазвате указанията, написани в листовката на тампоните! И няма как тампонът да отиде по-навътре, тъй като вагиналните мускули няма да позволят да навлезе по-дълбоко. И когато е напоен, той се чувства и по-лесно излиза.

# 5
  • София
  • Мнения: 130
За какво да ти правят видеозон.Абсурд да се загуби тампон във влагалището.Това да не е бездънна яма.Няма връзка с останалите органи(освен матката ,но отвора там е толкова малък,пък и стегнат,че и предмет с размер на троха не би могъл да мине).Или е изпаднал сам,което не знам как не би усетила.Или по-вероятно си го махнала,но си изключила и не си спомняш.Не се притеснявай,не се е изгубил в теб тампона  Joy

# 6
  • Мнения: 5 468
Според мен си го махнала и си забравила. А ако в 4 сутринта всъщност си се върнала от мероприятие с употреба на алкохол, е напълно обяснимо защо си забравила, че си го махнала.   Peace

# 7
  • Мнения: 14 894
Авторке , извинявай , но се скъсах от смях Joy
Надявам се темата да е пързалка , иначе направо си е за темата с муните, или за смешки.
Била си на лекар , спокойно ! Hug
Изпаднал е като си пишкала и не си и усетила.

# 8
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 049
Паднал е. Случва ми се постоянно, когато е пълен. Да, усеща се при излизането, но, ако бързаш, вниманието ти е насочено другаде, пийнала си, съвсем възможно е да не усетиш.

Общи условия

Активация на акаунт