MasterChef България сезон 3, тема 5

  • 86 920
  • 884
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 7
Имало е трима финалисти. Сезон 7 на MasterChef U.S.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/MasterChef_(U.S._season_7)

# 196
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ти да видиш!  Joy Хората се регистрират само, за да ни просветят.  Flutter

# 197
  • Мнения: X
Ми омръзнахме им с нашите конспирации тука  Mr. Green

# 198
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ми омръзнахме им с нашите конспирации тука  Mr. Green

Някой от екипа?  Mr. Green hahaha

# 199
  • Мнения: X
Колко му е  Wink

# 200
  • Мнения: 4 821
Да защото от екипа горещо са се разтревожили от това какво се пише в бг-мама hahaha

# 201
  • Мнения: 7
Не, просто фен Simple Smile

# 202
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Ха, ха! Дооооооооооообре.  Wink

# 203
  • Мнения: 4 821
Няма нужда да се обясняваш за това, че някои потребителки много насериозно се вземат в тези форуми Peace.

# 204
  • Мнения: 968
Ама Вие сериозно ли обсъждате тема за пробутване на Росица заради закачки с член на журито? Форумът ще стане за смях дами, нелепо е.
Подкрепям това мнение , не мога да го напиша по добре :
Целият настоящ сезон беше с различни правила и неочаквани ситуации, така че тройният финал не ме учудва изобщо.
Абсолютно никой от тримата шефове не би си рискувал репутацията, нито семейното положение, заради някаква си участничка! Просто е безумно дори да се допуска това.
По интересно е защо толкова страстно се хвърля кал върху Росица? Тя доказа, че постига добър вкус  и поднася нежно оформени ястия.Това лична вражда ли е ? Приятелка на конкурент ли ръси съмненията?
Извинете ме, но кашите в чиниите на Божана и вечното и нервене  не ме убеждават , че е финалист без "връзки'. Днешния октопод изпълзяващ от повръщаното кафяво беше наречен вкусотия, а миг преди това шеф Ангелов обясни идеята на буркана - да го отвориш и да те лъхнат всички аромати. А като се поднася отворен не е ли грешка или за Божана може? И тя ли е дремала с някой от журито?
Стига глупости, да се радваме на тези упорити и можещи хора, да признаем, че този сезон беше "раздвижен" и пълен с изненади и да очакваме най-добрият да победи.

# 205
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Тя доказа, че постига добър вкус  и поднася нежно оформени ястия.

А ти ги опита? И видя колко нежно са оформени?  Joy Разсмя ме посред нощ.  Peace

За мен Божана е победителят. Каквото и да сгафи /видяхме толкова гафове от други, неотпадащи седмица след седмица/, би било най-справедливо тя да спечели /мое мнение, естествено/. Макар че справедливост в "нашенски" формат...  Whistling

Както се вижда, познахме:

# 206
  • Мнения: 968

А ти ги опита? И видя колко нежно са оформени?  Joy  
А ти опита ли приготвеното от Божана, че я искаш за победител?
Както всички се доверявам на мнението на журито за вкуса. Но за оформянето имам очи и виждам суматохата в чинията на едната и финеса при  другата.

И други са видели в Роси това,което и аз :
https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/6249741

Последна редакция: вт, 30 май 2017, 01:02 от Tary

# 207
  • Испания
  • Мнения: 37 503

А ти ги опита? И видя колко нежно са оформени?  Joy  
А ти опита ли приготвеното от Божана, че я искаш за победител?
Както всички се доверявам на мнението на журито за вкуса. Но за оформянето имам очи и виждам суматохата в чинията на едната и финеса при  другата.


Не, не опитах, но и не говоря за вкуса на приготвеното от Божана, нали?  Wink Затова и се разсмях.  Peace

Знам, че Божана готви през цялото време. Знам, че никога не се оплака от нищо, което им дадоха като задача. Знам, че не споменава всеки път един и същ продукт, с който иска да готви. Знам, че избухва, но не злобее.  bowuu Знам, че е емоционален човек и го показва. А, и не рецитира пред камерата /ако другите аргументи не са те убедили, че го мисля наистина/.   Wink

И, най-вече, мисля с главата си, не - с телевизора.  Wink Sunglasses

Ще видим утре.  Flutter

# 208
  • Мнения: 968
 
  Затова и се разсмях.  Peace
 
Ами смей се  Peace нощния смях е полезен и води усмихнати сънища. Joy

 

# 209
  • Испания
  • Мнения: 37 503
  Затова и се разсмях.  Peace
 
Ами смей се  Peace нощния смях е полезен и води усмихнати сънища. Joy

 

И нощният, и дневният е полезен.  Peace

Лека нощ!  smile3524

Общи условия

Активация на акаунт