Рожден ден на басейн - Варна

  • 2 549
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте! Имам син, който днес навършва 12 години! В краят на учебната година иска да събере приятели на парти около басейн. Рових се из нета за подходящо място, но нищо не привлече вниманието ми. Моля, дайте идеи и мнения за да подготвя хубав празник за детето си. Благодаря!  Simple Smile

Последна редакция: вт, 30 май 2017, 12:17 от Не се сърди, човече

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 249
Вероятно е късно, но да споделя.На дъщеря ми сме правили РД на басейна на Персей/ тя е родена през август/.Хубаво беше, имаха примерни менюта, аз избрах едното, но с някои корекции.Единствено не ми допадна, че РД ни беше в почивен ден тогава и беше голяма лудница, имаше още един РД и освен това много, много семейства с деца, извън тези рождени дни+  гостите на хотела.Като капарирах беше делничен ден и беше в пъти по-спокойно.
На басейна на х-л Корал в Св.Св. Константин и Елена също правят рождени дни, виждала съм лятото, но нямам идея как са като меню.
Правихме на дъщеря ми един от РД в Кални бани, но там басейна не е детски, по-дълбок е, няма спасител.Иначе менюто си е по избор, има възможност и за кетъринг, или поне имаше/ това беше 2015-та като откриха Калните бани/.Но в момента не знам дали вече са отворили, вероятно и басейна е студен.
Вероятно в някои от хотелите в Св. Константин... също може би правят рождени дни, бяхме ходили на един басейн някъде от горната част на главния път, в по-малките хотели, но не мога да се сетя за името в момента.Но менюто не беше особено добро, а обслужването също беше туткаво.

# 2
  • Мнения: 2
Здравейте! Много благодаря за изчерпателният отговор! Тази седмица ще огледам двата хотела, за които споменахте и предполагам ще се спра на един от тях. Хубав ден!

Общи условия

Активация на акаунт