♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~♡ Тема 56

  • 57 161
  • 730
  •   1
Отговори
# 585
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Ха здравейте и от мен  Hug Hug Hug

Джанъм, бая си изморила Йомко, щом не е успял да стигне до Славенка  hahaha hahaha Няма само слова нежни да ти е редил, ама нали си скръндза  Mr. Green няма да обадиш друго  Twisted Evil Crazy Довечера значи ще го пратим само при Славенчето, барем утре тя е по- словоохотлива  Joy Joy
Joy а Татлъм не се знае дали довечера ще е при Славето  Rolling Eyes може да му е харесало  Mr. Green и пак да ме навести  Flutter нека разправят после, че от сън спомен няма  Whistling

# 586
  • Мнения: 9 540
Виж я ти нея  hahaha Хареса ти Йомер, сега всяка нощ ще го окупираш  Mr. Green да си ги нямаме такива, джанъм  Naughty Йомко е обща стока, трябва да се споделя  Crossing Arms Mr. Green

# 587
  • Мнения: 2 478
 Hug Hug

бре не можахте да си разделите Йомер бей  hahaha hahaha hahaha



довечера феновете почват ТТ за утре 19.06  - началото на ЛН преди 2 години  ooooh! Heart Eyes

и една снимка, която я нямало в серията:



# 588
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Виж я ти нея  hahaha Хареса ти Йомер, сега всяка нощ ще го окупираш  Mr. Green да си ги нямаме такива, джанъм  Naughty Йомко е обща стока, трябва да се споделя  Crossing Arms Mr. Green
Naughty Twisted Evil

# 589
  • Мнения: 2 478
 Hug Hug Hug

ГЛАВЕН ОТДЕЛ ПО ХУДОЖЕСТВЕНО ЧЕТЕНЕ НА ХУДОЖЕСТВЕНА ЛИТЕРАТУРА ИЗДИРВА ИЗЧЕЗНАЛ АВТОР И НЕПУБЛИКУВАНА ПОРЕДНА ГЛАВА НА РОМАН - "НАШАТА ПРИКАЗКА"

КОЙТО ОБЯВИ ИЛИ НАМЕРИ АВТОРА И/ИЛИ ГЛАВАТА ПЕЧЕЛИ НАГРАДА - ЕКСКУРЗИЯ ДО ТАЙЛАНД, КЪДЕТО ИМАЛО ЛЯТО


                Blush Heart Eyes 2 ГОДИНИ








 Hug Hug Hug

# 590
# 591
  • Мнения: 9 540
Добро утро  Heart Eyes Hug

От вчера - Мюдюр и Миа са тук  Whistling ама май само те  Mr. Green









# 592
  • Мнения: 9 540
И за ви е слънчев деня, че при мене от вчера не е спряло да вали  ooooh! ooooh!

# 593
  • Мнения: 2 539
Добро утро  Heart Eyes Hug

От вчера - Мюдюр и Миа са тук  Whistling ама май само те  Mr. Green











Тъкмо щях да ги публикувам снимките, че и аз видях кучето на кака. Тъкмо се бях зарадвала, че се е отървал от нея, с оглед светлината на последните му излизания в хората все сам, и видях кучето й и се разочаровах страшно много, в руските групи коментират, че се крият и не излизат заедно заради феновете му , ама ако е така ,не я разбирам аз такава любов като тяхната.А под последната му снимка в инстаграма на Баръш са го кръстили Баръш Озай.

# 594
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Добро утро  Hug Hug
Добро утро  Hug Hug
Ахх  Crazy Crazy нагледах се на красоти от сутринта  Flutter
Представям си какво е в ТТ  Whistling аз нали нямам профил там  Rolling Eyes нещо не можах се преборя с него  Blush
Тази 2 годишнина от старта  Flutter ей това са фенове на Ашк феномена  Peace

мой любим момент от 21 серия  Crazy Crazy да си призная и аз гледах точно като Нехан  smile3505 #Silly

много сладка снимка  Heart Eyes Heart Eyes


Елка е взела красотата на майка си  Flutter Peace

# 595
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Скрит текст:
Добро утро  Heart Eyes Hug

От вчера - Мюдюр и Миа са тук  Whistling ама май само те  Mr. Green











Тъкмо щях да ги публикувам снимките, че и аз видях кучето на кака. Тъкмо се бях зарадвала, че се е отървал от нея, с оглед светлината на последните му излизания в хората все сам, и видях кучето й и се разочаровах страшно много, в руските групи коментират, че се крият и не излизат заедно заради феновете му , ама ако е така ,не я разбирам аз такава любов като тяхната.А под последната му снимка в инстаграма на Баръш са го кръстили Баръш Озай.

Меги  Hug аз не мисля, че Миа е куче на Круела  Naughty. Това, че тя го беше окупирала, не значи, че е точно нейно  Thinking. Забележете обаче физиономиите на животинките когато онова страшилище не е в полезрението им  Whistling направо ми греят от щастие милите  Peace..... точно като стопанина си  Laughing.
Нали вчера в Турция празнуваха деня на бащата, ако рускините бяха познали, че се крият заради феновете на Борко  Thinking все си мисля, че той нямаше да отиде на пикник с приятели  newsm78 а щеше да я придружи в Измир при татю й  Naughty В последно време даже и с братята си май не се е събирал  Rolling Eyes гледам ги те си се забавляват двамцата без брат си  Thinking

# 596
# 597
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Скрит текст:



 Joy Joy Баръш тук направо си умира от желание да я нацелува  Crazy Mr. Green
Татлъм  Hug Heart Eyes

# 598
  • Мнения: 2 539
Рускините голяма носталгия ги е налегнала за 2-те години от началото на серияла и си обясняват една на друга какво представлява за всяка от тях Ашка. Публикували са част от интервю на Баръш, в което казва, че това, че е станал известен , не му пречи да иска да живее спокойно, не може да излиза един ден с едно момиче, друг ден - с друго .И не било правилно да влизаш в отношения, в които в очите ти не гори огън и няма чувства. Ама той толкова си противоречи, че няма накъде. Наистина, както и в серияла обича да реди красиви думи и фрази, кухи откъм съдържание. Аз така да му блестят очите съм го виждала само към една жена и това определено не е Круела.



# 599
  • Мнения: 2 539
Добро утро  Heart Eyes Hug

От вчера - Мюдюр и Миа са тук  Whistling ама май само те  Mr. Green











Тъкмо щях да ги публикувам снимките, че и аз видях кучето на кака. Тъкмо се бях зарадвала, че се е отървал от нея, с оглед светлината на последните му излизания в хората все сам, и видях кучето й и се разочаровах страшно много, в руските групи коментират, че се крият и не излизат заедно заради феновете му , ама ако е така ,не я разбирам аз такава любов като тяхната.А под последната му снимка в инстаграма на Баръш са го кръстили Баръш Озай.

Гупсата е харесала снимката от пикника, където са двете кучета. Не мога да ги разбера, защо ще се крият от феновете и ще ходи навсякъде сам, като е достатъчна само една такава снимка  , за да се разбере , че са заедно. Какво искат да докажат с това, освен , че са прости и Баръш й играе по свирката, друго не ми идва наум. Те и затова в инстаграм го кръстиха Баръш Озай и му се подиграват. Ама това няма да го доведе до нищо добро. Феновете всичко разбират.

Общи условия

Активация на акаунт