Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 57 отговора

в мъжки прегръдки

Дали провокира появата им или спомага за изчезването им?

Цитирай

DE

Нямам никаква представа , но сигурно е болезнено - за хемороидите де newsm78
Цитирай

в мъжки прегръдки

Нямам никаква представа , но сигурно е болезнено - за хемороидите де newsm78

Хемороидите нека ги боли Mr. Green, стига да се махат а да не стават повече Crying or Very sad
Цитирай

софия

Mr. Greenедва ли помага да се махнат,ако е така то хората няма да се подлагат на операция за да ги махнат а ще практикуват три пъти на ден анален секс.
Цитирай

София, Младост 2

Гледайки чисто по логика - че аналния секс механично погледнато е като дефекацията,само че в обратна посока -  би трябвало и ефекта да е като от дефекацията, т.е. само разраняване, а не излекуване.
Честно, много се забавлявах от заглавието на темата - макар че то не си е за смях, де... Laughing
Цитирай

Burgas

Хемороиди и анален секс са несъвместими според мен. Не само че няма да изчезнат, ами и по- зле може да станат. Който е предразположен към появата на хемороиди трябва да избягва този вид удоволствие. Peace
Цитирай

София

Нямам представа, сигурно боли. Напрао моите хемероиди се уплашиха Smile
По-скоро аналния секс би ги разранил (хемериодите).
И сега малко майтап - с 1вото движение ги прибира, с обратното ги вади.  hahaha
Цитирай

Хемороиди и анален секс са несъвместими според мен. Не само че няма да изчезнат, ами и по- зле може да станат. Който е предразположен към появата на хемороиди трябва да избягва този вид удоволствие. Peace
И аз така съм чувала.
Цитирай

Да,така четох и аз наскоро...Противопоказен е аналният секс за хора с подобни проблеми.
Цитирай

Бургас

Да,така четох и аз наскоро...Противопоказен е аналният секс за хора с подобни проблеми.
и аз така смятам
между другото чЕСТИТ ИМЕННИК на  martisun да ти е здрав и много да те радва
Цитирай

Абе с извинение ама когато ме погнаха и мен Хемороидите аз л....то не исках да пускам да излиза пък камо ли да давам нещо друго да влиза .Най-вероятно аналния секс би ги възпалило допълнително  newsm78
Цитирай

София

аз л....то не исках да пускам да излиза пък камо ли да давам нещо друго да влиза.
Мдам, право си Ленче Smile
Цитирай

Ленче ли ? Какво туй  newsm78
Извинявам се много за офф  Whistling
Цитирай

аз л....то не исках да пускам да излиза пък камо ли да давам нещо друго да влиза.
Мдам, право си Ленче Smile
Ленче ли ? newsm78
Извинявам се за офф-а  Whistling
Цитирай

София

Офф: и аз веч не помня от иде туй "Ленче", сорри   bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 57 отговора