Какво е въздействието на аналния секс върху хемороидите?

  • 47 466
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
Дали провокира появата им или спомага за изчезването им?
 
ако не ги дразниш от секса го прави,но ако ги дразниш после ще е болезнено.а да ги лекува едва ли. newsm78

# 46
  • София
  • Мнения: 39 673
Не виждам как аналния секс няма да дразни хемероидите. Няма да ги дразни ако ги няма Simple Smile

# 47
  • Мнения: 7 186
То на едно девойче нали приятеля и казал, че аналния секс лекувал хемороиди и тя милата се чудеше, ама то момчето добре е измислио чисто здравословната страна на нещата  Mr. Green

Хехех, верно че такова "лечение" само мъж може да го измисли. Mr. Green

# 48
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...В крайна сметка се оперирах, след това съм нямала проблеми,...

 Sick не е ли много гадно и унизително...  newsm78 Аз изпитвам ужас, само като си помисля, обаче май това е най-правилното лечение... (от друга страна, нали рецидивират Close)
Би ли споделила подробности, ако тук не искаш, дай на ЛС.
Но може на мартисън да й стане любопитно "това средство" за освобождаване от гадните хемороиди!

# 49
  • Мнения: 7 640
На мен много ми помогна едно мазило "Пайлекс".Май е на билкова основа и е много ментово-свива ги бързо-бързо. Само то ме оправи преди години,когато ревях от болка и не можех да си седна на д-то. Страшна хигиена му е майката-след ходене по нужда ЗАДЪЛЖИТЕЛНО измиване.Иначе се възпаляват страшно! Хванах им цаката, ама сега с лютите чушки дето си хапвам постоянно не можем да се разберем. Thinking
подкрепям, има и таблетки- страхотни са, казват препатили.

# 50
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
На мен много ми помогна едно мазило "Пайлекс".Май е на билкова основа и е много ментово-свива ги бързо-бързо. Само то ме оправи преди години,когато ревях от болка и не можех да си седна на д-то. Страшна хигиена му е майката-след ходене по нужда ЗАДЪЛЖИТЕЛНО измиване.Иначе се възпаляват страшно! Хванах им цаката, ама сега с лютите чушки дето си хапвам постоянно не можем да се разберем. Thinking
подкрепям, има и таблетки- страхотни са, казват препатили.

И откъде да си купя тези чудеса?

# 51
  • Мнения: 7 640
продукти на Хималая дръгс са, има ги във всички аптеки. Цената е около 3-5 лв.
А таблетките са много ефективни при разширени вени. Пробвайь, поне нямат противопоказания, не са скъпи и не се пълнее от тях.

# 52
  • Мнения: 1 866
Не мен ми помогна хомеопатията. Но в моя случай имаше само вътрешни и не беше още станал много тежък случая.

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Вий направо ме утепАхте...
Ей сега ке падна...
От смях...
Туп...!
smile3532

Общи условия

Активация на акаунт