Какво е въздействието на аналния секс върху хемороидите?

  • 47 461
  • 53
  •   1
Отговори
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Дали провокира появата им или спомага за изчезването им?
 

# 1
  • Мнения: 1 883
Нямам никаква представа , но сигурно е болезнено - за хемороидите де newsm78

# 2
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Нямам никаква представа , но сигурно е болезнено - за хемороидите де newsm78

Хемороидите нека ги боли Mr. Green, стига да се махат а да не стават повече Cry

# 3
  • Мнения: 116
 Mr. Greenедва ли помага да се махнат,ако е така то хората няма да се подлагат на операция за да ги махнат а ще практикуват три пъти на ден анален секс.

# 4
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Гледайки чисто по логика - че аналния секс механично погледнато е като дефекацията,само че в обратна посока -  би трябвало и ефекта да е като от дефекацията, т.е. само разраняване, а не излекуване.
Честно, много се забавлявах от заглавието на темата - макар че то не си е за смях, де... Laughing

# 5
  • Мнения: 7 186
Хемороиди и анален секс са несъвместими според мен. Не само че няма да изчезнат, ами и по- зле може да станат. Който е предразположен към появата на хемороиди трябва да избягва този вид удоволствие. Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 39 673
Нямам представа, сигурно боли. Напрао моите хемероиди се уплашиха Simple Smile
По-скоро аналния секс би ги разранил (хемериодите).
И сега малко майтап - с 1вото движение ги прибира, с обратното ги вади.  hahaha

# 7
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Хемороиди и анален секс са несъвместими според мен. Не само че няма да изчезнат, ами и по- зле може да станат. Който е предразположен към появата на хемороиди трябва да избягва този вид удоволствие. Peace
И аз така съм чувала.

# 8
  • Мнения: 2 479
Хемороиди и анален секс са несъвместими според мен. Не само че няма да изчезнат, ами и по- зле може да станат. Който е предразположен към появата на хемороиди трябва да избягва този вид удоволствие. Peace
Да,така четох и аз наскоро...Противопоказен е аналният секс за хора с подобни проблеми.

# 9
  • Мнения: 262
Хемороиди и анален секс са несъвместими според мен. Не само че няма да изчезнат, ами и по- зле може да станат. Който е предразположен към появата на хемороиди трябва да избягва този вид удоволствие. Peace
Да,така четох и аз наскоро...Противопоказен е аналният секс за хора с подобни проблеми.
и аз така смятам
между другото чЕСТИТ ИМЕННИК на  martisun да ти е здрав и много да те радва

# 10
  • Мнения: 513
Абе с извинение ама когато ме погнаха и мен Хемороидите аз л....то не исках да пускам да излиза пък камо ли да давам нещо друго да влиза .Най-вероятно аналния секс би ги възпалило допълнително  newsm78

# 11
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Четох една статия за йогите, които всеки ден си масажирали с пръсти ануса отвътре за да нямат хемороиди и за разни други ползи.   Та аналния секс не е ли един вид масаж и няма ли да масажира ануса като по този начин прибере хемороидите? Освен това не се ли пречиства по този начин червото защото изпразването действа като клизма и по този начин не се задържат мръсотии там, от които да се провокира образуването на хемороиди. Освен това си мисля че по този начин се раздвижва най-заседялата част от организма, а пък навсякъде чета че хемороиди се получават и от прекалено заседяване. Та ако се ползват лубриканти и не е на сухо защо да се получат хемороиди при аналния секс?

Хемороиди и анален секс са несъвместими според мен. Не само че няма да изчезнат, ами и по- зле може да станат. Който е предразположен към появата на хемороиди трябва да избягва този вид удоволствие. Peace
Да,така четох и аз наскоро...Противопоказен е аналният секс за хора с подобни проблеми.
и аз така смятам
между другото чЕСТИТ ИМЕННИК на  martisun да ти е здрав и много да те радва

Много благодаря за поздравлението. Почерпи се едно за негово здраве:)

# 12
  • Мнения: 46 403
Четох една статия за йогите, които всеки ден си масажирали с пръсти ануса отвътре за да нямат хемороиди и за разни други ползи.   Та аналния секс не е ли един вид масаж и няма ли да масажира ануса като по този начин прибере хемороидите? ...

При вече налични хемороиди, знам, че е противопоказно, ако нямаш  newsm78 не знам, може да пробваш за профилактика, но не ми се вярва много  Confused

# 13
  • Мнения: 7 640
не ми се вярва да се махат, травмират се и то здраво.
Не искам да си представя с възпалени хемороиди да ми го вкакат отзад #Crazy.
Иначе хирурзите казват, че педераст с хемороиди нямало newsm78

# 14
  • Мнения: 4 414
Иначе хирурзите казват, че педераст с хемороиди нямало newsm78
е как ще има?! ако ги гепнат хемороидите обръщат пак резбата...явно се стават за за тая работа Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт