Интересни събития, които да посетим

  • 8 767
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31

Здравейте! Grinning

Отдавна чета форума, но досега никога не съм писала в него досега. Намирам в него информация за всякакви полезни неща, но на мен лично любимото ми занимание е да посещавам всякакви интересни събития. Идеята ми е в темата да си споделяме какви готини неща предстоят в София и страната и който е посетил някое да раказва и да показва снимки да кажем!  Peace

Ще се радвам да ви хареса идеята ми!  Hug

# 1
  • Мнения: 460
Идеята ти е страхотна! Ще следя темата!  Peace

# 2
  • Мнения: 300
С нетърпение очаквам София Диша и концерта на Стинг есента.  Peace

# 3
  • Мнения: 31
О София Диша и аз го очаквам. Също съм голяма любителка на кулинарните събития. Сега от 9 ти щяло да има и фестивал на сладките изкушения в София. Ако знаете някакви други подобни ивенти, споделяйте. Любимо ми е да опитвам различни храни и напитки-  малко си падам чревоугодник!  Grinning

# 4
  • Мнения: 161
Кулинарните събития са ми слабост, както и изложенията за декорация.  Peace В неделя видях в магазин ХИТ, че имаше събитие за някакви немски храни и бира, но в момента името ми изникна от главата, че съм малко разсеяна напоследък. Мисля, че продължава през целия месец.

# 5
  • Мнения: 300
Някой ако знае името на събитието, да сподели. Звучи интригуващо. На мен ми харесват ивенти, свързани с чуждестранни продукти и култура. Най-интересни са ми.  Peace

# 6
  • Мнения: 433
Мисля, че събитието, за което говорите е това Цък. И на мен ми го показаха в друга тема, тази събота ще ходя живот и здраве.  newsm76

А някакви изложения за цветя знаете ли, много обичам?  Smile

# 7
  • Мнения: 300
Не съм чувала за специални събития за цветя, но сигурно има. Освен това има и страхотни градински центрове, които си струва да се посетят. Например има един на път за Панчарево.  Peace

Тази Баварска кухня с немските деликатеси ми звучи интересна, благодаря Клариса. Може и да опитам нещо ново и вкусно.

# 8
# 9
  • Мнения: 718
За Баварската Кухня, хич не е лошо събитието, който обича да хапва вкусни неща, има и бира хубава.

За цветя и аз не знам събития.

Относно деня на Йогата - ми се струва доста интересно, че ще бъде.  Peace

# 10
  • Мнения: 31
Този уикенд май е последния от Баварската, ще пробвам в неделя да се класирам. Иначе за предстоящи мероприятия проверявам в пейка бг, обаче не всички ги има, за това по-добре да се споделят между хората.

# 11
  • Мнения: 4 213
На 5 юли има фестивал за храна от Балкана:

https://www.facebook.com/events/329536304170497/?acontext=%7B%22 … 2%3A%22null%22%7D

Който иска да попътува - на 24 юни, тази събота, има кулинарен фестивал за местни храни в гр. Кула (на центъра ще бъде).

Силно препоръчвам българо-сръбския събор на границата Кадъбоаз, който се организира в края на юли. Ако се интересувате, ще дам информация как се стига и кога е точно.

# 12
  • Мнения: 13 165
На баварската кухня откога и` се каня, от доста време я представят в Хита.

# 13
  • Мнения: 775
Фестивала на Здравето и Спорта в Южен парк този уикенд. Има изложители, игри с награди, мисля, че Графа ще пее.  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 35 872
утре в борисовата градина - ден на азиатската култура
днес и утре /ако помня правилно/ - миш-маш фест

извинявам се, не ми се рови за линкове, попадат ми от фейсбук

Общи условия

Активация на акаунт