КГБ = Клуб на Готините Баби - 179.

  • 57 310
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Вила Великула
  • Мнения: 1 937
И аз гласувах- № 47. Успех на детето.

# 721
  • Мнения: 239
ДобрУтро и добър ден!

Гласувах, № 48, утре пак, и пак,
докато спечели Петя чак!
Прането на килими се отлага,
че нали Господ разполага!
ДС времето не хареса,
скокна, парфюмира се и се нареса
и хукна по магазини и пазари,
нещо "по- евтинко" да свари!
Няма слънце, негов е късмета
по сокаците да пошета!
Гласях му изненада, но кой ме пита,
изненаданата е- Танита!
Айша, перат килими в квартала,
два-три пъти съм им ги дала,
но "се върти" в моята кратуна,
че ми ги връщат- със сапуна!
Ръка да пипне, око до види,
да му се не види!
Ухапаното на крака минава доволно,
но четири дни "карах на безалкохолно"!
Поради анти-алергичните таблетки,
не си казах "наздраве" с нашите бабетки!
Язък за нещото, като Бейлис-а си виках
и само една глътчица опитах!
Утре една ментичка ще си пия,
от радост и мъка да се напия!
От радост- че съм оздравяла,
от мъка- че съм се минАла!
Отивам да готвя, мои аверки,
ще пълня от фризера пиперки.
Но, ще съм наблизо, ще съм в час,
да се посмея и аз със вас!
Прегръщам ви стократно,
целувам ви многократно
и да ми е яко дупето,
затварям се в КПП-то,
че към дванайсет и половина,
манджичка на масата да има!
Някой казал- любовта на либеТО,
минавала през шкембеТО,
иде ми да му счупя главата,
като го прасна с тавата!
Ама, няма смисъл да спорЯ,
отивам ПОКОРНО ДА ТВОРЯ!
Хубав и прохладен ден
от Варна, морето и от мен!


 love001 newsm47 newsm03 newsm10 newsm51

# 722
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 266

 Леле, Танчееее! Как от злободневна тема цяла поема си написала! Направо се чудя как ти идва на ум такози нЯщо newsm78
Момичета, тази сутрин, тъкмо ви изчетох - цели 4 страници и ми звънна Мими. Щели да й махат конците и да се видим. Та набързо изключих комп, облякох се и...към центъра! Видяхме се, поговорихме и преди малко се прибрах. И първо при вас, че да не ме забравите Joy
 Майче, благодаря за клипчето - все е спомен \ и то какъв! \ Hug

 Иха и аз те поздравявам за предстоящото събитие - повече, като стане! Леко бременеене на младото майче!

 Приятно изкарване на почиващите в Банкя! А на Фло - да надява кънките! С гащи, без гащи, важното кънките да са на краката Joy

При нас се показа слънчице, но е приятно хладно \ за сега! \. Лек ден на всички, пък аз да пусна ТВто hahaha

# 723
  • Мнения: 1 065
Танче, ,,върха си''  Hug Heart Eyes

Янче, предаде ли на Мими и нашите прегръдки Heart Eyes Hug? Laughing Laughing

Аз направих два курса пазар, след малко излизам в трета квартална посока. Трябва да се заредя с провизии, че нали и аз ще отварям малката група Wink Laughing .

Това е за вас, много любимо мое -

.

Знаете ли, искам да ви Благодаря!!!
Сериозна съм, много даже.
Благодаря ви, че излекувахте душата ми - и на адашката за песните ( и за много специалната за мен Цветанка), и на всички вас, че се видяхме, че поговорихме, че ме разбирате.
 
От октомври не съм се чувствала така добре.
 От октомври не съм слушала музика, не съм си тананикала .
 Не мога да пея, знаете го, но в главата ми, когато се чувствам добре,  в повечето време звучи музика, дори понякога не се усещам и си припявам на глас.
Еее, това мое състояние  незабелязано се завърна след неделя.

Прегръщам ви, всички.

# 724
  • тук и там
  • Мнения: 312
Здравейте!
Сутринта излязох,чаках около час в болницата.Махнах конците.В четвъртък ще махат последното конче.После се видяхме с Янчето,прибрах се,дигнах крачо за час,повиших тон на децата за лапчо и при вас.
Ихичка,и аз много се радвам за хубавата вест.
Танче,я вземи и книга веднага напиши.Уникална си.
Кари,Яж,приятно изкарване в Банкя.
Момичета,гласуването ще продължи до 15 юли всеки ден ,та кога се сетите  удряйте по едно рамо.
Оставям ви.че минутите ми за комп. свършиха.
Лек и прохладен ден!

# 725
  • тук и там
  • Мнения: 312
Джили,получих мноого прегръдки и пълна торба целувки,по няколко от всички вас.
Обичам ви!

# 726
  • София
  • Мнения: 4 176
Гласувах пак за Петя. Как се движи общото гласуване? На какъв принцип е подредбата? Три пъти прерових списъка докато я открия, защото май са се разместили.

# 727
  • София
  • Мнения: 8 297
Ей, красавици, невероятна е нашата група. Не знам друга толкова позитивна компания. Дай Боже и други да има. Моите приятелки от Военната тема често ни четат и казват, че ги слагаме в малкото си джобче. Много веселба, смях, закачки и купони има при нас. Веселим се ние, веселим и тези, които ни идват на гости. Аз така си мисля. ( нали не съм мнителна...)

МИМИ, все пак пази се още някой и друг ден. Знам, че те сърбят ръцете за шетане, но не бързай. Пак ще се хванеш за черпака и метлата.
ДЖИЛИ,  spoko Явно КГБ-то действа като вълшебен елексир-тонизиращо и подмладяващо! Ти си живото доказателство! Радвам се, че пак ще си предишната Джили ( шматарок Joy) Пиша и слушам тази красива песен.
ЯНЕ, вече съм яхнала кънките, но да внимават чаветата и деди, да не яхна метлата hahaha afwitch
ТАНИТКА, поет сърдечен в римите изпечен. Браво smile3501
ПИПИЛОТА,  Hug Внучката разказва ли ти за морето?  Simple Smile
Наборе ЗДРАВЧЕ, не в тунела на връщане, а в тунела на отиване към Плевен чухме благата вест preggo
ИХИЧКА, тия слънчогледи от фотосесията ли са? Wink Малееее, ако беше дошъл пъдаря...
АЛФЕЯ има ли внуци при теб, или ги сдаде?
СВЕТЪЛЧО, я не се измъциняй. НАпиши нещо. Всяка от своята камбанария как вижда събитието. То затова е Ентересно.
ЯЖКЕ, права си, че полека лека изкукуригваме, ама тихо, да не чуе врагът Joy У наше село една казвАла: Я чу си мучим, та да се оженим...  (Имало девОечето нЕкикъв дефект, та затова решило да си мълчи. )
Хайде, пак се отнесох. Simple Smile
Някой казал ли ви е днес, че ви обича? Аз ви го казвам newsm51
РИМАРЧЕТО ме изпревари, ама нищо. Път на младите. По-млада е от мен 5 месеца и 7 дни Hug

# 728
  • Мнения: 18 305
Нямах Интернет.Дойде.Гласувах.
Пържих тиквички,че порасли докато ме нямало.Отивам за хляб  и нещо месно,че  само треволяк не става.Бе  тези вегани как не им стържат стомасите ....моя  иска мръвка.
Вече е  слънчево и сухо време.
Постепенно се нормализирам.Вестибуларния  апарат трябва  да спре да трепери.Но  ще подремна пак за малко.При  брат ми е валял град като юмрук.Нивите му  като подсечени с нож.Дето е праснало.Добре,че тук няма.Нямаше да го преживея  лесно.Краставиците  нависнали  ,трябва да ги бера.

# 729
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 905
Фло подканя Светалчо да мъцне нещо, аз да я изпреваря  Simple Smile При мен неприятности в службата, май вървим към раздяла, след почти 25 години. Не е приятно, но каквото дойде, такова.
Преди малко прочетох, че се готви референдум за отделянето на Каталуния от Испания. Накъде ще тръгне ЕС, ако гласуват с ДА? Май вървим към разпадане на съюза. Живеем в много интересни времена, което не винаги е добре.
Борянка, добре, че се разминахте само с дъжд. Като гледам какви поразии има от градушката, горките хорица - отиде им целият труд по дяволите.
Мими, не бързай да се хвърляш веднага на работата, поглези се още малко - сега ти се е паднало.
Джили  Hug Направо завиждам, че внуците ще са покрай вас. Моето ще дойде чак в края на август, за две седмици само. Не успявам да му се нарадвам.
И аз гласувах отново за Петя.

# 730
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 905
Пак аз, но не мога да се сдържа. Говорих преди малко със сестра ми, която е начална учителка. На всеки учител в тяхното у-ще ще раздадат по 54  #Crazy комплекта учебници, за да ги прегледат и да си кажат мнението, а след това да се подберат тези, от които децата ще учат. 54 комплекта не за училището, а на всеки учител!!! Това е безумие и харчене на малкото пари, които се отделят за образование. Пак някой ще си напълни гушата  #2gunfire Имам чувството, че ако имам достъп до печатница, и аз мога да напиша някой и друг учебник и да се прицънцуря към тези 54 издателства. Безобразие!!!

# 731
  • Мнения: 18 305
От свобода до слободия,от демокрация  до  излагация  се движим.И накрая избират този,с най-много грешки.Гарантирано.

# 732
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Здравейте група.  bouquet
Минавам на бързо и да спретна тема , че тая е към края ,
а аз почвам плажуването от утре и да не изтървЪ момента.  Laughing

Мамси , ше правят на есен тук поредният трети референдум , ноооо той е незаконен.
По конституция нямат право. Но Каталунският парламент са си решили и пак ще
правят. Няма да стане нищо , само се перчат ... според мен , но ще видим. Crazy
ЕС им разрешавал бил да се отделят като запазят еврото и правата на членка....
к'вото такова.  Grinning

# 733
  • Мнения: 5 335
Иха, радвам се на новината!

"Приятна ваканция" на колегите начални учители! Ще  имат какво да си четат на  плажа. Друга "хубава" новина за тях е , че ще обикалят гетата  да издирват "ученолюбиви" ученици. Само дето не е измислена методика  за наливане в главата на ученици, които не искат да учат.
Като се сетя как съм обикаляла да търся такива и как се смеят отвътре и насъскват кучетата си срещу нас, направо съжалявам колегите, които ще са от издирващите.

# 734
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
НОВА ТЕМА:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=984963.new#new

Общи условия

Активация на акаунт