Искам да кажа...(125)_05.06-11.06

  • 97 436
  • 1 193
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 609
 Hug нова темааа!

Забравих от старата да честитя РД на малкото Тонче, да е живо и здраво! Ако някой друг празнуващ е имало и съм пропуснала, и на него!!!  bouquet
На Мия да минава бързо, че се измъчи това детенце. През устата не може ли да диша?! Аз от дете дишам основно през устата, така или иначе. Нямам проблем с носа ама не мога. Въздуха не ми достига.
Даун-че, Божа работа. Аз мога само да ти пожелая да си щастлива в личен план, защото си много готина! С бебе или без.. Heart Eyes Ама с бебе още по-добре!!!  Heart Eyes


Лятото планирам поне две почивки на море, и живот и здраве няколко хижи. Първо една кратка почивка, 5 нощувки, заминаваме рано сутринта в петък. Надявам се да уцелим хубаво време и да няма много народ. Изглежда голяма красота по снимките, аз съм била основно в южна Гърция и по островите, сега отиваме на Ситония, но ...каквото и да е, почивка е. Ще имам тази гледка:



Море  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Другото е без значение. Ако вали, се зареджам на верадната с книжка и бяло вино и въобще няма да го мисля!!!!

Запазих една къщичка:
Скрит текст:
Дано е толкова хубавичко, колкото изглежда на снимките.
Избягвам да ходя на море толкова рано ама тази година, така. В сезона ще направим поне още едно море, а и тайничко чакам оферта от Капитана за яхта, като миналата година ама ще видим.
Миналата година изкачих х.Козя стена и х.Рай и вече открих, че много ми харесва!!!  Heart Eyes Бяхме и на Гела. Обичам морето, но планината също зарежда по уникален и необясним начин и се надявам и малко време да прекараме там.



# 16
  • Мнения: 9 569
На морето съм целогодишно. Нищо не планирам в тази връзка Simple Smile

 И аз така Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 23 079
Добро утро!
Ако зависеше от мен, щях да се изнеса на някой полуцивилизован остров и да не мръдна от там до края на живота си!  grinning039
На море сме от 15 юли. 
Ранните морета не ги долюбвам. На мен ми трябва топла вода, защото нон стоп кисна в морето.

# 18
  • Мнения: 22 036
Захир, спри се бе моме  Laughing, никакви бебета не планувам, а ако се случи, както казах, ще го връча на чичовците да си го гледат  Crossing Arms

Не спах цялата нощ Simple Smile. Хем искам да не работя, хем днес вече откачам и правя туршия. Натъпках бурканите и сега варя маринатата.

# 19
  • Мнения: 10 498
Планираме... Всичко планираме, но плановете ми се изплъзват през ръцете в последно време. Днес трябва да преведа аванс за морето през август, ако е още свободно.
Жаклин, пожелавам по-бързо възстановяване на Миа Hug.
А Кати е истинска госпожица - здрава и щастлива да е  Simple Smile

Последна редакция: вт, 06 юни 2017, 07:25 от blackcat6

# 20
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 755
Почивката планирана, билетите купени, че успях и единия куфар да спретна, а имам още близо 2 месеца. Но уведомих шефа, че 3 седмици ще съм офф.  Laughing, той ми каза да не си изключвам телефона.

# 21
  • София
  • Мнения: 5 953

Черно коте, прегръдка от мен  Hug
Знам какво ти е. Преди 5 години минахме през подобни преживявания с баща ми, само че с други проблеми. Как оживях не знам! Как оцеля семейството ми също не знам! Синът ми беше абитуриент - нямах сили да празнувам и да се радвам. За щастие нещата се развиха благоприятно и баща ми сам се оправя засега.
Пожелавам ти възможно най-благоприятно развитие на нещата и много, много сила. Hug

Последна редакция: пн, 05 юни 2017, 09:46 от Жълто Цвете

# 22
  • Мнения: 5 362
Благодаря за новата тема!

Черна котке, съчувствам ти, кураж!
Тази година моето е под въпрос и ако ходим, ще е септември, а така ми се ходи вече...

# 23
  • Мнения: 22 036
мам проблем!!!. Правя туршия, а ми свърши оцетът. Имам само балсамик и три буркана. Да ходя ли на пазар или да ползвам балсамиковия?

# 24
  • Мнения: 10 498
мам проблем!!!. Правя туршия, а ми свърши оцетът. Имам само балсамик и три буркана. Да ходя ли на пазар или да ползвам балсамиковия?
На пазар!  chef

# 25
  • Мнения: 1 794
 Hug
Добро утро!

Бих отишла на пазар. Grinning

# 26
  • Мнения: 22 036
мам проблем!!!. Правя туршия, а ми свърши оцетът. Имам само балсамик и три буркана. Да ходя ли на пазар или да ползвам балсамиковия?
На пазар!  chef
Sad, а тъкмо смятах да плуя  Sad

# 27
  • Мнения: 10 498
Даунче,
Значи плуеш си  Mr. Green Просто зарязвай зарзавата и като се снабдиш с оцет ще продължиш  Simple Smile

Жълто Цвете, Лято  Hug

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Даун, пък ти...прежалвай тия три буркана и опвай кълки...все едно,че си ги изяла,ако ти е толкоз гузно   Mr. Green
Като пребита съм,искам да кажа  Rolling Eyes-от ПМС ли,от много спорт ли,или от много бисквиДи-все тая.Ей до сега дремахме с котаната.Тя продължава  Heart Eyes.
Коте ,мислих те тия дни,че се загуби  newsm78  Praynig.
ММ поправя долу едно шкафче...напът е да събори цялата къща.Майстор голям  Mr. Green.
Сесил,благодарско за темата  Hug.
Море правим,когато се наканим да прекосим България-та. В края на юни планирам,после след 20 юли. В края на август-в Гърция и в края на септември в Португалия...ама квот-такова.

# 29
  • Мнения: 22 036
Купих Confused, Имах две бутилки и си мислих, че са винен, но дната е бил балсамик  Sad.

Общи условия

Активация на акаунт