Предизвикване на цикъл по-рано

  • 3 660
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Здравейте! След два месеца ще ходим на море, но цикълът ми идва точно по това време. Не искам да си проваля почивката като миналата година, когато ми дойде точно като пристигнахме. Знаете ли някой естествени методи за предизвикване на цикъла с няколко дни по-рано?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 4 006
Здравейте! След два месеца ще ходим на море, но цикълът ми идва точно по това време. Не искам да си проваля почивката като миналата година, когато ми дойде точно като пристигнахме. Знаете ли някой естествени методи за предизвикване на цикъла с няколко дни по-рано?
за по-рано не знам, но със сигурност можеш да го забавиш - с хормонални средства

# 2
  • Мнения: 25 401
Нищо не можеш да направиш. Не и на твоята възраст.
Само не прави глупости, без да си обсъдила с майка си и с гинеколог.

# 3
  • Мнения: 22

Нищо не можеш да направиш. Не и на твоята възраст.
Само не прави глупости, без да си обсъдила с майка си и с гинеколог.
[/quote]

Всъщност не мисля да вземам медикаменти за предизвикване на цикъла. По-скоро търся някоя бабина рецепта. (Пробвах чай от обелките на лук, но не ми подейства. )

# 4
  • Мнения: 25 401
И защо реши, че бабините рецепти са по-безобидни?

Моля, любезните и услужливи със съвети съфорумки да имат предвид, че момичето е на 15. Или дори по-малко.

# 5
  • Мнения: 11 235
С обелки на лук се предизвиква аборт и кръвоизлив, а не цикъл.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 433
С обелки на лук се предизвиква аборт и кръвоизлив, а не цикъл.



ужас #Crazy #Crazy

по принцип съм "отлагала" цикъла- с Примолут Нор, но предписан от гинеколог,
ако наистина си на 15г, по добре се посъветвай с лекар в твоят случай, даа не плачеш след години
хормоналните препарати в ранна тийн възраст могат бая да ти разбъркат хормоните и да си докараш бели, за които дълго после да съжаляваш

# 7
  • Мнения: 615
И какво като ще си в цикъл, вземаш си тампони и няма и да разбереш !

Иначе ако ти закъснява, но не си бременна може да го предизвикаш да ти дойде като изпиеш два аспирина и си вземеш гореща вана, да ти е приятна, не да се изгориш  Joy

Но се прави един път, ако подейства, подейства, ако не, не пробваш повече !

# 8
  • Русе
  • Мнения: 8
Аз пробвах подобно на аспирина с течен аналгин. Изпих две дози по 40 капки, едната вечерта, другата на сутринта и ми дойде.

Общи условия

Активация на акаунт