Лъже ли ме, че са само приятели

  • 33 609
  • 356
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 323
Визирах по-скоро ограничаването до само две направления или възможности за разнополовото приятелство:
А) Тотално платонично
Б) Единият има скрити мераци и чака удобен момент.

Ами... не съм съгласна просто. Има и други варианти. От тези два първият е твърде нереалистичен, вторият е гаден и всъщност не влиза в категория "приятелство" по моите дефиниции.

# 346
  • Мнения: 6 694
Какви са другите варианти, че ми стана любопитно?

# 347
  • София
  • Мнения: 17 775
Добри познати, далечни приятели- може. Но близко приятелство между мъж и жена без задни мисли- не ми го хвалете Stop

# 348
  • Мнения: 62
Не знам. Моят все ми вика че му е като сестра даже сега говори в минало време за нея. Че била нещостна , че нямала никой който да й помага и зотова той влязъл в ролята на големия брат. И аз като се разрових малко повече разбрах че не е било точно така и са имали сексуална връзка от доста години насам. Но в един момент просто са станали нагли и безотговорни и почва едно лудо преследване по интернет. Те децата ми сами се натъкнаха на него и ми викат - мамо толкова ли си глупава , нищо не забелязваш. И ми подадоха сигнала.
Но както и да е. Сега ситуацията е различна - просто се крият много старателно . Не знам защо но даже и в леглото след стабилна употреца на алкохол моя хубавец се изпусна , сигурно си мислеше че е с нея и ревнувайки спомена името на приятеля й.( макар че самият той - мъжът ми многократно ми е казвал че я е насочил към него. Викал й - с този ще бъдеш добре. ) Сега просто се крият двойно. Брат и сестра били ама 4 госинии се крият докато разбера за тази сестра. Преди са се крили само от мен, а сега и от него.
Гадно, ноли, момичета? Какво мислите?
Тя тая че го използва, използва го мъжа ми за пари ама явно има и нещо друго което пранират.
Направо да откачиш.
Голяямо криене, голяма конспирация. Цял ден стои у нас, не мърда. А като се върне от работа - с надраскан гръб.
Иначе те даже " не говорят " нито по телефон нито по интернет. Ха ха

Последна редакция: пн, 19 юни 2017, 22:15 от vessi 123

# 349
  • Мнения: 2 323
Не знам. Моят все ми вика че му е като сестра даже
зотова той влязъл в ролята на големия брат. И аз като се разрових малко повече разбрах че не е било точно така и са имали сексуална връзка от доста години насам.
Crazy

Абе, много ми е интересно нещо - тия мъже, дето дрънкат подобни глупости, имат ли в реалния живот сестри?  Thinking

# 350
  • Мнения: 15 538
Не знам. Моят все ми вика че му е като сестра даже сега говори в минало време за нея. Че била нещостна , че нямала никой който да й помага и зотова той влязъл в ролята на големия брат. И аз като се разрових малко повече разбрах че не е било точно така и са имали сексуална връзка от доста години насам. Но в един момент просто са станали нагли и безотговорни и почва едно лудо преследване по интернет. Те децата ми сами се натъкнаха на него и ми викат - мамо толкова ли си глупава , нищо не забелязваш. И ми подадоха сигнала.
Но както и да е. Сега ситуацията е различна - просто се крият много старателно . Не знам защо но даже и в леглото след стабилна употреца на алкохол моя хубавец се изпусна , сигурно си мислеше че е с нея и ревнувайки спомена името на приятеля й.( макар че самият той - мъжът ми многократно ми е казвал че я е насочил към него. Викал й - с този ще бъдеш добре. ) Сега просто се крият двойно. Брат и сестра били ама 4 госинии се крият докато разбера за тази сестра. Преди са се крили само от мен, а сега и от него.
Гадно, ноли, момичета? Какво мислите?
Тя тая че го използва, използва го мъжа ми за пари ама явно има и нещо друго което пранират.
Направо да откачиш.

Горещо ти препоръчвам да си намериш и ти един по-голям брат  Peace

# 351
  • Мнения: 5 616

Тя тая че го използва, използва го мъжа ми за пари ама явно има и нещо друго което пранират.
 
Гледай само да не планират как да те изрита твоя без да ти плати.

# 352
  • Мнения: 62
Май май само заради това не иска да се развежда. Пък и децата обича както и те него.

# 353
  • Мнения: 615
Ми срини го със земята! С неговите камъни по неговата глава. Точно по същия начин си намираш някой любовник, без да го натрапваш, достатъчно е подозрението само по себе си и му стъжняваш живота с финес във всеки един аспект: работа, любовен живот, у дома. Така че да му е непосилно да диша и да му се прииска сам да си тегли ножа. Но затова се изискват много здрави нерви, хладнокръвие, търпение и остър ум и не всяка жена го може. Аз например не бих издържала и не бих си губила времето с отмъщения, нямам търпението и хладнокръвието, но шапка им свалям на жените, които го могат.
Или се развеждаш директно, децата са големи и явно доста добре осъзнават ситуацията, а и той е съсипал брака ви и това ще се вземе предвид.

Аз имам приятел мъж, много много близък. Нямаме никакви задни мисли един към друг и никога не сме имали, но затова важна роля играят два фактора.
Първо, той е гей и второ познаваме се от най-ранна детска възраст.
Не вярвам в платонично близко приятелство между мъж и жена. Ако е някакво далечно познанство или се чувате и виждате рядко, да.
Но да си гугукате всяка вечер с най-малки подробности и на него да не му мине нещо друго през главата..  Stop

Където няма съотношение мъж:жена, там няма сексуално привличане, без значение осъзнато или неосъзнато и когато то не прерастне в нещо повече от приятелство и страстите се поохладят, се редуцират и контактите по съвсем естествен път.

# 354
  • Сф
  • Мнения: 10 661
Честно казано, на доста мъже им е удобно да си веят байряка на два фронта и не се разделят със семейството.Последните два случая в моето обкръжение са фрапантни направо.Но са общи с това, че мъжете с години си влачат по някоя любовница.Едната ми приятелка направо го изгони от жилището на родителите си и се изнесе в нов апартамент с децата( по на 20 вече).Дори на бал не го покани.Беше събирала с години! Сега е щастлива.
ДругТа жена търпяла и тя, прощава, мъжа не се промени.Не прекрати връзките си.И тя си намери друг.Леле каква война става сега у тях!Тоя троши, хвърля обувки, не искал развод!Потрошил и нейното.жилище.Е , той ще си се върне при мама скоро.
Така че имайте едно наум, че мъжете са нагли същества.Не стига че виновни , ами и не напускат лесно. Също се чудя защо търпите с години унижения, тези нагли същества не се променят...

# 355
  • Мнения: 15 538
Аз пък познавам едно семейство, което така и не се разделиха. Мъжът има любовница вече 30 години, а жена му знаеше през цялото време и въпреки това му роди 5 деца. Хора всякакви - едни могат да го понесат, а други не. Едни мъже го правят за спорта - други, защото ги удря кризата на средната възраст, а трети, защото им липсва нещо. Интересното е, че при жените май не е така. Ние изневеряваме само, когато вкъщи не върви и обикновено това кръшкане води до развод и обвързване с новия партньор. Поне аз до сега не съм чувала за жена, която да кръшка за спорта

# 356
  • Мнения: 331
Не искам да те плаша , но има много мъже , които си имат такива '' приятелки '' за секс  Sick С една дума тя му е нещо като утешителка , ако иска секс , тя ще му даде веднага ..  Sick Има много такива мъже , но незнам дали твоя е такъв .. Ти го познаваш и ти си знаеш най - добре и трябва да прецениш  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт