Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 51 отговора

Лондон

Тъй като аз не ползвам често тези услуги и хич не съм наясно с цените.При нас откриха ново соларно студио,което изглежда супер,всичко ново,добри солариуми.Отидох да попитам за цените,но само за карта,защото знам,че ако ходя когато ми скимне няма да отида ,ама хич.
Та за 55мин-50лв,за 110мин-90лв.И не знам заслужава ли си или е прекалено скъпо.Питам,защото не знам как вървят цените,хи хи,а и към тези карти дават подаръци. Laughing
Цитирай

5 мин.-5лв.
10мин.-10лв..........

С карта излиза доста по на сметка 50 минути 36 лева Smile
Цитирай

А аз ходя на соларим,който е 4лв. и стоиш неограничено време-хоризонтален. ледващия път обаче ще ходя на вертикален,където 1 минута е 0,50ст. Вие ходите на много скъпи. Naughty
Цитирай

гр.Пловдив

К`ви са тия цени Rolling Eyes Аз днес се пекох на солариум, хоризонтален, не е турбо  7 мин- 2 лв.
Цитирай

кажете Вие veni-b и nikitita  къде ходите
Цитирай

ВАРНА

В студиото,където ходя аз цените са 0,30ст. 0,40ст. 0,45ст. 0,50ст. на минута.Цените са в замисимост от вида да апарата-от най-слабия до турбо.Има и карти-процедури за 20лв.-картата е 18лв. и т.н.
Цитирай

На погрешната планета

При нас цените варират от 3,50 до 5,00 за 5 мин. и от 7,00 до 10,00 за 10 мин.С картите има някаква отстъпка,но не знам точно каква.
Цитирай

Sofia

40мин-35лв
Ерголайн,турбо,хоризонтален
Цитирай

София

Аз съм си взела карта 70 мин. 40 лева солариума е турбо
Цитирай

Sofia

Аз съм си взела карта 70 мин. 40 лева солариума е турбо
Къде е това?Хоризонтален ли е,че аз мразя да стоя права?
Цитирай

Варна

Моята карта е 20 лв за 60 мин.Солариума е на 6 месеца , турбо е и е вертикален.
Цитирай

София

малко встрани от темата, но някой да знае мога ли да ходя на солариум докато кърмя
Цитирай

ВАРНА

малко встрани от темата, но някой да знае мога ли да ходя на солариум докато кърмя

В предишната тема една мама писа,че ходи кърми-нямала проблеми.Ако искаш потърси темата.
Natalka къде ходиш?
Цитирай

В студиото,където ходя аз цените са 0,30ст. 0,40ст. 0,45ст. 0,50ст. на минута.Цените са в замисимост от вида да апарата-от най-слабия до турбо.Има и карти-процедури за 20лв.-картата е 18лв. и т.н.

Сигурно ходим в едно и също студио  Laughing
Цитирай

Пловдив

Там където аз ходя за Турбо 0.60лв-за 1 мин.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 51 отговора