Сенки на Ейвън

  • 631
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 672
Значи спряла съм се на "Кадифено съвършенство" и подхранващи Beyond Colour.
И въпросът ми е , към тези от вас които са ги използвали , кои са по-добри, стоят по-хубаво и изобщо коментар за двата вида Grinning

краднах ги от една др.тема.
ето ги :
http://community.webshots.com/photo/549939126/2206927690085601948qbCYCG
http://community.webshots.com/photo/549939126/2931950720085601948bpxsgw

Последна редакция: сб, 06 май 2006, 01:25 от мойри

# 1
  • Мнения: 6 901
Аз си взех преди няколко месеца едни Beyond Color заради огледалото и честно казано останах пирятно изненадана. Харесаха ми, а според мен повечето продукти на Ейвън не са нещо особено.

# 2
  • София
  • Мнения: 478
Ами аз имам на Бионд кълър два цвята течни и интереснотое, че от първите бях мн доволна, затова реших след време да си взема и друг цвят, за да комбинирам по-добре, обаче новите хич не ми харесват, уж са течни, а са много сухи и не се нанасят равномерно за разлика от тези в старата опаковка, които направо заглаждат клепача страхотно. Та и аз не знам дали съм случила на кофти партида или са ги развалили нещо.

А за другите, които споменаваш, не се сещам, кои бяха точно?

# 3
  • София
  • Мнения: 596
Конкретно за Beyond Color- а определено не ми харесаха, много са ми мазни и се оклепах яко.
Другите са по-добри и ги използвам редовно  Peace

# 4
  • Мнения: 2 672
А за другите, които споменаваш, не се сещам, кои бяха точно?

водят се кремообразни - Perfect wear - като стик са, ако се сещаш подобно на многофункционалния стик "Арабски блясък". Не се размазвали, не оставяли следи newsm78

# 5
  • Мнения: 2 672
Аз си взех преди няколко месеца едни Beyond Color заради огледалото и честно казано останах пирятно изненадана. Харесаха ми, а според мен повечето продукти на Ейвън не са нещо особено.

дали не са тези кадифеното съвършенство, щото в този брой те са с огледало newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 478
А за другите, които споменаваш, не се сещам, кои бяха точно?

водят се кремообразни - Perfect wear - като стик са, ако се сещаш подобно на многофункционалния стик "Арабски блясък". Не се размазвали, не оставяли следи newsm78

Мдаа, сетих се, ама точно тях не съм ги пробвала... така че ако си вземеш кажи после дали са хубави  Sunglasses  иначе серията като цяло мисля, че е от по-хубавите на Ейвън, аз си взех и дълготрайното червило на Beyond Color и наистина е трайно макар че цветът не беше точно това което мислех а от дълготрайните естествено няма мостри.   Hug

# 7
  • Мнения: 6 901
дали не са тези кадифеното съвършенство, щото в този брой те са с огледало newsm78
Не, преди няколко месеца беше промоцията и се даваше с продукт на Beyond Color.

Patita, в интерес на истината и моите са като че ли малко сухи, но си се нанасят добре и ми харесаха.

Общи условия

Активация на акаунт