Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Видин

Та така Crying or Very sad
Взех си един панталон преди месец и явно като съм го прала от прахта е избелял на няколко места и сега е като на ивици #Cussing outПанталона е зелен,ама с ивици на бледо оранжево ве4е Twisted EvilА ина4е много си ме кефи и не ми се ще да го изхвърлям SadТа въпроса ми е:Мога ли да го боядиша?И какъв цвят да бъде newsm78
Цитирай

Sofia

естествено- боядисай го, аз ги давам за боядисване, момичето ми казва дали ще стане и кои цвят ще се получи добре и не се ядосвайр избери си цвета според дрехите с които ще го носиш, аз колко дрехи съм съсипала с ютията- няма оправяне
Цитирай

Давам за боядисване в по-тъмен цвят, стават прилични.
Цитирай

Видин

Аз лесно ще го дам,ама незнам тук в нашия град къде боядисват дрехи Rolling EyesДнес ще разпитам и после ще докладвам Very Happy

п.п.Сега се сетих,4е имам още два панталона Very Happyкойто 4е бъдат боядисани Mr. Green

Ами,ако тук не боядисват дрехи Crying or Very sadкакво да правя newsm78Сама дали ще мога да се справя с боядисването Rolling Eyes
Цитирай

София

Къде си давате дрехи за боядисване? В химическо чистене ли?
Цитирай

Видин

Къде си давате дрехи за боядисване? В химическо чистене ли?

До сега не съм боядисвала нищо Rolling EyesНо предполагам,4е може би боядисват в хими4еското newsm78
Цитирай

Burgas

Те ще ти кажат какъв цвят може да стане. В краен случай и черен може да го направиш.
Аз съм носила дрехи за боядисване и става прилично. Продават и разни бои за дрехи, в краен случай ако нямате студио, където боядисват дрехи може и сама да опиташ, ако ти се рискува.
Аз където съм носила се води студио за боядисване на кожени дрехи, но боядисват и обикновени, има също химическо и шивашки услуги.
Цитирай

Русе

има и специални пунктове за боядисване на дрехи, но е възможно да ти откажат- не всеки вид плат търпи боядисване, защото се прави при висока Т, това ще преценят като  занесеш панталона
Цитирай

Видин

Ех,моми4ета Hugзлатни сте  bouquet
Като изляза след малко ще питам Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.