Съсипах си панталона

  • 575
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 657
Та така Cry
Взех си един панталон преди месец и явно като съм го прала от прахта е избелял на няколко места и сега е като на ивици #Cussing outПанталона е зелен,ама с ивици на бледо оранжево ве4е Twisted EvilА ина4е много си ме кефи и не ми се ще да го изхвърлям SadТа въпроса ми е:Мога ли да го боядиша?И какъв цвят да бъде newsm78

# 1
  • Мнения: 379
естествено- боядисай го, аз ги давам за боядисване, момичето ми казва дали ще стане и кои цвят ще се получи добре и не се ядосвайр избери си цвета според дрехите с които ще го носиш, аз колко дрехи съм съсипала с ютията- няма оправяне

# 2
  • Мнения: 1 629
Давам за боядисване в по-тъмен цвят, стават прилични.

# 3
  • Мнения: 2 657
Аз лесно ще го дам,ама незнам тук в нашия град къде боядисват дрехи Rolling EyesДнес ще разпитам и после ще докладвам Grinning

п.п.Сега се сетих,4е имам още два панталона Grinningкойто 4е бъдат боядисани Mr. Green

Ами,ако тук не боядисват дрехи Cryкакво да правя newsm78Сама дали ще мога да се справя с боядисването Rolling Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 10 858
Къде си давате дрехи за боядисване? В химическо чистене ли?

# 5
  • Мнения: 2 657
Къде си давате дрехи за боядисване? В химическо чистене ли?

До сега не съм боядисвала нищо Rolling EyesНо предполагам,4е може би боядисват в хими4еското newsm78

# 6
  • Мнения: 7 186
Те ще ти кажат какъв цвят може да стане. В краен случай и черен може да го направиш.
Аз съм носила дрехи за боядисване и става прилично. Продават и разни бои за дрехи, в краен случай ако нямате студио, където боядисват дрехи може и сама да опиташ, ако ти се рискува.
Аз където съм носила се води студио за боядисване на кожени дрехи, но боядисват и обикновени, има също химическо и шивашки услуги.

# 7
  • Мнения: 4 406
има и специални пунктове за боядисване на дрехи, но е възможно да ти откажат- не всеки вид плат търпи боядисване, защото се прави при висока Т, това ще преценят като  занесеш панталона

# 8
  • Мнения: 2 657
Ех,моми4ета Hugзлатни сте  bouquet
Като изляза след малко ще питам Wink

Общи условия

Активация на акаунт