Глиган или кифла - Summer edition 2017

  • 454 105
  • 6 005
  •   1
Отговори
# 1 395
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Е не , просто на тези сн. ни няма  Laughing

а и е привечер  Grinning

# 1 396
  • Мнения: 2 016
Е, ти и без това само маратонките си снимаш.
Деси-кеца ще ти викам вече Laughing
И в "Покажи се" те видях пак по краци само  Simple Smile
Сирен, ти как, по-скоро защо  се реши на това приключение три деца? Интересно ми е просто.

# 1 397
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
На концерт на Metallica  Wink няма как да съм с друго  Grinning



Ето копито без кецки  Laughing




А по състезания сме те така  Grinning



И тези които сме с повче от Ино пътуваме . Laughing
просто след пътуване понякога си приятно изморен , но пък удволетворен Simple Smile
'сички на куп , катуна доволен  Heart Eyes

# 1 398
  • Мнения: 30 802
Е как защо, то е ясно. Моите са три, но са 1+ 2. Защото за мен в брака е нормалното да има 2 деца, а първият брак приключи преди второто дете. Така че вече с втория мъж не исках да го ограничавам в бройката, да има 2 свои. Пък и освен това съм плодовита, случват се лесно и излизат хубавки, та защо не.  И последната причина- да дам шанс за разнополови, ама се получиха момичета и двете.

Не е и кой знае какво приключение, освен ако не съм си наумила да е екстремно гледане с всички екстри. Да не говорим за приказките за задължителни елементи и лишения, които са много относителни. В смисъл- всичките ми са лишавани от музикални уроци за 10-месечни и занимания в Киндиру за шестмесечни, пълзяха си по пода у дома.

# 1 399
  • Мнения: 6 382
Малко да 'разводня' разговора  Grinning

 Пейзажни сн. от миналогодишната ни почивка с децата Heart Eyes
Предполагам и тази година ще сме на същото място за няколко дена  Grinning





Е само бури ли имаше там  Shocked
Не, че не е красиво ама ...

Мен пък таман ми идва това зеленичко и облачно.  Grinning Винаги в началото на жегата изпадам в ужас от топлото и искам на море. И така докато свикна с мисълта, че не може цяло лято да съм на почивка.  Mr. Green

# 1 400
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Не е нужно да се обясняваш , Сирен  Wink
тези неща се чустват  Heart Eyes


Чесно да си кажа , след второто бих имала и трето  Laughing
ако бях по малка на години  Wink

# 1 401
  • Мнения: 6 704
Ооо, Дес е прекрасна.Виждала съм я.

# 1 402
  • Мнения: X
"Разделяй и владей" е стратегия, която в дългосрочен план ти излиза през носа - за децата на  многодетните родители става дума. Това дървеният философ няма да го разбере (или признае) сега, но като проима тийнове, друга песен ще пее.
Моята тайна е в малката разлика. Като са малки е зор, после зора се отплаща - децата са с еднакъв режим, нужди и интереси, близки са и са си самодостатъчни, ако нямат странична компания.

# 1 403
  • Мнения: X
Малко летни снимки от наше село.
Ние живеем на 10 минути пеша до езерото и огромен парк (разположен на 10км площ):

Скрит текст:



















А това е плаж на половин час с кола от нас:













С такива бански смятам да е пак Simple Smile







Последна редакция: пт, 23 юни 2017, 21:48 от Анонимен

# 1 404
  • Мнения: 14 654
На кой какво ще му излезе през носа ще се види след години  Sunglasses Понякога оттам излизат точно нещата, за които си бил готов да се закълнеш, че са най-правилните ти решения и гордо си се тупал в гърдите колко ги разбираш нещата и как ги правиш по-добре от другите.

# 1 405
  • Мнения: 22 036
За това мога да се подпиша. Сигурно още има постове, в които съм си хвалиа бившия и модела ни на семейство Simple Smile.

# 1 406
  • София
  • Мнения: 38 476
Ето деца и от мен. 3 от тях не са мои.
https://scontent.fsof2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/19366462_1423353 … 0&oe=59E4241D
Не знам защо Сирен раздува че е гадно с деца на море. Те се гледат сами.
Ето ме и мен. Глиган под прикритие.
https://scontent.fsof2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/19366200_1021279 … 2&oe=59DDB20A

# 1 407
  • Мнения: 14 654
Аууу, защо горките момченца са остригани така?
А ти си екстра, личи си, че не ти е зор Simple Smile

# 1 408
  • София
  • Мнения: 38 476
Аууу, защо горките момченца са остригани така?
А ти си екстра, личи си, че не ти е зор Simple Smile
Бащите са виновни, ама нали са отбор, се кефят.

# 1 409
  • Мнения: 5 060
Темата взе да става противопоказна за жени, които до броени дни се връщат на работа след отпуск, ама не за плаж, а за Иното.
Строхотно лято ви желая, да си направите красиви спомени и още нещо.

Общи условия

Активация на акаунт