Глиган или кифла - Summer edition 2017

  • 452 783
  • 6 005
  •   1
Отговори
# 6 000
  • София
  • Мнения: 5 881
Стрелец е, ама сигурно с някакъв гаден асцендент.

# 6 001
  • Мнения: 2 016
Ето, продължаваме да не си говорим за мен,  не знам вече какъв емотикон да сложа JoyAnimal Octopus

# 6 002
  • Мнения: X
 Аз обичам и операта, и балета. В кино Арена има оперни прожекции, които съм посещавала и съм много доволна. Иначе не обичам да ходя на кино, но на опера в киното ходя с удоволствие. даже ми направи впечатление, че на операта има много повече публика, отколкото на тъпите екшъни, и то културна публика, която не хрупа пуканки и не пречи на околните.

# 6 003
  • Мнения: 3 784
Трябва винаги да сме в тъпоумно-консуматорското клише що  то лято ли? А кое не му е лятното на балета - красив е, действа положително на настроението, бих казала, че дори възвисява душевно и интелектуално, ако човек реши не само емоционално да се отдаде на музиката, танца, историята, а и се позагледа в някои детайли и намери обяснението за тях.

Сега ще ви кажа кое му е лятното на балета - летните спектакли на открито на Софийската опера и балет - в София, Белоградчик и Видин. В София вече който видял, видял, обаче ако някой има желание да гледа балет на Белоградчишките скали или пред портите на крепостта Баба Вида, може да го направи през август.

А последните девет страници на темата са пълна и неразбираема тъпня.  

# 6 004
  • Мнения: 1 150
Иде пролет кой е всъщност?

# 6 005
  • Sofia
  • Мнения: 3 015
Е, опитах.

Общи условия

Активация на акаунт