На море в Гърция 2017 - II

  • 131 999
  • 834
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 19 296
Аз миналата година много се размотавах и не направих здравна застраховка. После съжалих, защото детето единия ден не се чувстваше добре. Слава богу нещо временно беше. Явно я беше надухал вятърът на криуза.
Имаме допълнително осигуряване към Булстрад и искам да питам дали може да минем с него, ако нещо се наложи в Гърция?

# 316
  • София
  • Мнения: 3 414
Здравейте момичета,днес сутринта ми съобщиха че мога да ползвам 4 дни отпуск  #Crazy Помагайте,моля!Без резервация ще търсим на място,единственото условие да е спокойно,за да си починем 4 дни Посоката е от Ставрос до Керамоти,двама възрастни и две деца на 10г.
 bouquet

# 317
  • София
  • Мнения: 11 116
В Ставрос на място ще си намерите място лесно, но там спокойствие едва ли ще намерите.
Ето тук сме били:Близо е до плажа, до центъра и заведенията. Но е шумно и пренаселено самото населено място.

# 318
  • София
  • Мнения: 3 414
Спокойствието е много важно за тази не планувана ваканция  Wink

# 319
  • Пловдив
  • Мнения: 2 515
Аля,първоначалната ми идея беше Парга и района от 18 натам,в последствие решихме друго.
Дайте идея къде да преспим на връщане от Кефалония.
Мецово или друго?
Мецово или Йо(Я)нина. В Мецово храната е уникално вкусна  Peace Някъде назад бях пускала спомените си точно от този маршрут БГ-Мецово-Лефкада-Кефалония-Мецово-БГ.

Аля_2012, много възможности има:
1. Паксос-Анипаксос от Парга или от Амудия. Круизи (и не само) от Парга - http://www.pargatour.com/tripSearchResultsEn.asp
2. Екотур с каяци по реката до Амудия - http://acheronkayak.gr/index.php/en/
3. Круиз от Превеза - http://www.eco-cruising.gr/el/
4. Круиз от Нидри и много още.
За ивицата Луца - Врахос има много писано, включително от мен. Ние бяхме с настаняване точно там, според мен е идеална отправна точка за Парга, Превеза и всичко наоколо.

# 320
  • Мнения: 16

Миналата година бяхме в Ставрос - Алексис румс. Близо до центъра, но в тихите улички, чисто с хубави тераси, много мил човек. На около 300 метра от плажа.

# 321
  • София
  • Мнения: 5 362
Много благодаря bouquet

# 322
  • София
  • Мнения: 210
Паксос и Антипаксос могат ли да се направят с екскурзия от Превеза? Ние ще сме на Канали и Превеза е доста по-близо .

# 323
  • Пловдив
  • Мнения: 2 515
Не знам да има от Превеза. Но пък има от Амудия, което ви е съвсем близо.

# 324
  • софия
  • Мнения: 25 452
Имаме допълнително осигуряване към Булстрад и искам да питам дали може да минем с него, ако нещо се наложи в Гърция?
Трябва да видиш дали допълнителното осигуряване включва ЗЗ при пътуване в чужбина и в кои държави.

# 325
  • Мнения: 36
Хора препоръчайте хубав къмпинг в Хлакидики и региона. Нещо по цивилизовано, че честно казано досега никога не сме ходили на къмпинг, но тази година имаме огромно желание да го направим. Харесах си едно място (Калимаци), но се оказа че за началото на септември вискчо е заето! Нещо подобно?
Благодаря Ви предварително!

# 326
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
Къмпинги да искаш. Само на Ситония са над 20.
И на 1-ва страница има линк, и в гугъл излизат, а и в tripadvisor също.
Зависи и къде и как искате да спите - палатка, каравана, бунгало...
Каламици е доста известен сред българите, също и Порто Елея.
Виж примерно Арменистис и Акти Ониру Peace

# 327
  • София
  • Мнения: 5 362
Преди две години бяхме в Арменистис.
Ползвахме бунгало.
На нас ни хареса при все,че беше края на септември.
Плажът е чист,пясъчен.

# 328
  • Мнения: 331
И ние ще ходим в Гърция на море , но в началото на септември , когато не е толкова жега . Юли е непоносима  жега и не се издържа на плажа ..  #2gunfire

# 329
  • Мнения: 110
Момичета,
Някой има ли мнение за Elia Beach между Никити и Неос Мармарас, става ли за детенце на 3? Колебая се между хотелче в Никити и Elia Beach.  
И двте са близо до плажа.
Мястото е тип вилна зона.Какво  те интересува да става за 3-годишното? За хотела ли питаш , плажа или селището? newsm78

Плажа!

Общи условия

Активация на акаунт