Киста

  • 1 750
  • 4
  •   1
Отговори
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
На сестра ми са й открили киста на яйчника. Ако има някой преминал през това, би ли споделил как се е чувствал след интервенцията. Проблем е, че тя поет ангажимент за работа и не знае дали ще е в състояние да работи скоро след такава интервенция.
Препоръки за гинеколог, който работи по Каса?

Предварително благодаря на отзовалите се!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 611
  Каква е кистата, какви са размерите, за каква интервенция я насочват?? В голяма част от случаите кистите се премахват с медикаменти... преминала съм през най-различни неща, свързани с кисти на яйчника, но дайте допълнителна информация  Confused

# 2
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
4 сантиметра е. Явно, няма как да е с медикаменти, защото кърви от 11 дена и са й дали направление за болница.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 611
   Надявам се, че става въпрос за лапароскопска операция, а не за коремна такава... На следващия ден след лапароскопията ще може да прави основни неща, без много да се натоварва. Аз вървях още същия ден, но просто внимавах. Пожелавам й успех  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 32
При всеки възстановяването е различно. Аз се възстанових на третия ден след лапароскопията. Когато докторите кажат бързо възстановяване имат предвид, че ще можеш да вървиш, ядеш и стандартните неща. Не трябва да се вдига тежко след операцията. Зависи с какво е свързана работата й и как се чувства, но е добре да си почива няколко дни. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт