Съмишленици за отслабване - 3 част

  • 24 713
  • 333
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 290
Както ме посъветва евридика слагам ново продължение на темата,че стана доста дългичка. Hug
Линк към нея: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=85582.0
Продължаваме задружно да разкарваме кила и да се борим срещу тях  box newsm65
Да не забравяме формулките Mr. Green По-малко ам ам,повечко кълчене на "д"-тата и току виж са ни завидели разни холивудски звезди smile3533


Специални благодарности на silver81,евридика,aventura,bebche05,Pinki за подкрепата!! Както и на всички други нови присъединили се момичета! УСпех на всички Hug  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 934
Мерси за благодарностите!
Айде  късмет на всички и в  новата темичка и по големи резултати да отчитаме!!!!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 870
аз имам да свалям още цели 4 килца.Но те са най трудничките #2gunfire

# 3
  • Мнения: 4 362
Ами айде и аз  Rolling Eyes вчера издържах на лунната и днес продължавам напред с все още доста килца имам да свалям 25-20  Blush
Аз съм на плодчета и зеленчуци  Wink две седмици ,а другите две ще сменя режима
Успех на всички

# 4
  • Варна
  • Мнения: 870
Дея зеленчуците готвиш ли ги или ги хапваш сурови newsm78

# 5
  • Мнения: 4 362
Aми преди две години преди сватбата си свалих за две седмици и нещо доста килца само на кис. мляко едната ,а другата седмица на зеленчуци - хапвах краставички,моркови,варени картофи,марулки,домати
Не сурови ги хапвах  Rolling Eyes 

# 6
  • Мнения: 2 907
моми4ета, аз като родих и излязох от болницата имах "само" 7кг да свалям. Мислех си, 4е за месец, два ще ги сваля, но ето ме месец и половина след раждането и колкото и да се мъ4а да си върна линията, нищо не се полу4ава! Cry Знам, 4е не изглеждам шокиращо, но тези мизерни 7 кила ми тровят всекидневиедо -  нито си влизам в хубавите дрехи, нито имам желание да си купувам нови, най-после ми зараснаха шевовете, но пък защото не се харесвам как изглеждам, се правя, 4е не разбирам ероти4ните подкани на любимия ми. От което разбрах, 4е и интимният ми живот страда от тези уж малко в пове4е кила.

Ина4е спрях вси4ко сладко, мазнини ( освен сирена )по4ти не консумирам, храня се главно със зелен4уци. Вегетарианка съм и въпреки високите цени купувам главно био продукти...Взимам хром, екстракт от глухар4е, даже си посадих глухар4е и си правя салата, но засега НУЛА резултат.

Та исках и аз да си споделя болката, хайде хубав ден и въпреки вси4ко усмивки от мен  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 5 103
Айде и аз се включвам ето и мойте постижения: влязох да раждам 67, излязох 60, сега съм 55кила и имам да свалям още 6-7кила, за да си вляза в дрехите.
Аз папкам само плодове и зеленчуци, и рибка в салатата.

# 8
  • Мнения: 1 290
моми4ета, аз като родих и излязох от болницата имах "само" 7кг да свалям. Мислех си, 4е за месец, два ще ги сваля, но ето ме месец и половина след раждането и колкото и да се мъ4а да си върна линията, нищо не се полу4ава! Cry Знам, 4е не изглеждам шокиращо, но тези мизерни 7 кила ми тровят всекидневиедо -  нито си влизам в хубавите дрехи, нито имам желание да си купувам нови, най-после ми зараснаха шевовете, но пък защото не се харесвам как изглеждам, се правя, 4е не разбирам ероти4ните подкани на любимия ми. От което разбрах, 4е и интимният ми живот страда от тези уж малко в пове4е кила.

Ина4е спрях вси4ко сладко, мазнини ( освен сирена )по4ти не консумирам, храня се главно със зелен4уци. Вегетарианка съм и въпреки високите цени купувам главно био продукти...Взимам хром, екстракт от глухар4е, даже си посадих глухар4е и си правя салата, но засега НУЛА резултат.

Та исках и аз да си споделя болката, хайде хубав ден и въпреки вси4ко усмивки от мен  Simple Smile
offtopic
Леле много готини готик-фестивали има там Whistling

# 9
  • Мнения: 1 290
Добре,че днес се ядат агнета,а аз мразя,та няма да прегрешавам.За мен бяло месо от пиле и салата Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 1 290
Мерси за благодарностите!
Айде  късмет на всички и в  новата темичка и по големи резултати да отчитаме!!!!
PraynigДано!!!Другата седмица ми е ударна,трябва да сваля поне 3 кила  #2gunfire

# 11
  • Мнения: 2 907
Трстаниа, аз тази страница я направих екслузивно за моите познати, които искат да видят бебето, просто ей така сложих две гот-снимки  bowuu

# 12
  • Мнения: 5 103
Менюто ми вчера беше:
- 3 кивита
- 1 банан
- салата зелена с риба тон
- картофи соте
Според вас трябва ли да намалявам още яденето?

# 13
  • Мнения: 1 290
Менюто ми вчера беше:
- 3 кивита
- 1 банан
- салата зелена с риба тон
- картофи соте
Според вас трябва ли да намалявам още яденето?
Ако така слабееш,много ясно,че не трябва да намаляш Wink

# 14
  • Мнения: 2 956
                      ХАЙДЕ ЧЕСТИТА НОВА(СТАРА)  ТЕМИЧКА

                             bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet

Пожелавам ви да ни е последната и да няма 4 част...бе то може да си има ,ама не да пишем за отслабване де  Joy
Повече резултати и най-важното трайнииииии  Peace

Сега да се оплача малко.. Sad ние с бебка сме болнички малко и днес само сладко ми се яде  Cry не съм прекалила,ама неискам така пъъъъъъъъъъък  #Cussing out
ама няма да продължавам де...сега само супичка...а и без това утре или други ден ще ми дойде..
решила съм да се меря чак след другата лунна  Peace
Това от мен за днес...и успех момичета без да прекалявате под предтекст,че е Гергьовден  Joy

Общи условия

Активация на акаунт