прасковени обувки????

  • 2 420
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте момичета,
за сватбата си търся елегантни обувки без платформа около 9см ток, но ми трябва цвят праскова до около 100лв... Помагайте къде да намеря, обърнах всички магазини и нямааа.. отчайвам се...

# 1
  • София
  • Мнения: 30 079
Прасковеното има доста нюанси.

Скрит текст:




Във физически магазин трудно ще намериш. Порови из сайтовете, ако имаш време. За Сф ли става дума?

# 2
  • Мнения: X
По принцип е за София, но не ми пречи и до Пловдив да се разходя... Знам, че там има доста магазини... Нещо подобно на първия модел, но ме притеснява да си оръчам от сайт, защото бях пеобвала едни обувки и отпред седяха изрязано и ми се виждаха част от началото на пръстите, което не искам.. Търся светло по бледо прасковено, да не са наситени (като корал)

# 3
  • София
  • Мнения: 30 079
Gido имат подобна линия, но цветът е повече в бежовата гама.

Скрит текст:


# 4
  • Мнения: X
Да нещо такова, но поне една идея да има розов прасковен отенък, не ми се връзват бежови, това ее най крайният вариант! Иначе благодаря!

# 5
  • Мнения: 12
Здравейте момичета,
за сватбата си търся елегантни обувки без платформа около 9см ток, но ми трябва цвят праскова до около 100лв... Помагайте къде да намеря, обърнах всички магазини и нямааа.. отчайвам се...

Здравей, ако не е късно за сватбеното събитие и не се намерила обувки може да погледнеш в Brando .bg. Лично аз си търсих обувки за повод и много ми допаднаха техните модели. Много съм доволна от качеството и бързината.  Party

# 6
  • Мнения: 1 406
Погледни в Паоло Ботичели или Тенденц

Общи условия

Активация на акаунт