Спин Моп 360'

  • 3 385
  • 5
  •   1
Отговори
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Здравейте.
Почиствам пода с http://allegro-bg.com/pic/products/835163402.jpg но дръжката ми е ужасно къса и оставам без кръст докато измия целия под.
Не знам дали само моята е такава или на всички дръжките са толкова къси...

Заглеждам последно време този вид моп https://4sales.bg/mop-za-pochistvane-na-pod-laminat-spin-mop-360-790
Но има толкова различни цени и видове,че се обърквам.
Ще съм благодарна ,ако някой сподели конкретен модел и изкаже мнение. Hug

Забравих да кажа,че пода е ламиниран паркет.

# 1
  • Мнения: 22 867
Не знам какъв е моделът който имам, отдавна е купен Spin Mop-а, но той ми е най-доброто, поне от всичко, което до сега съм използвала. Центрофугата на моя е пластмасова, цената беше някъде 30 и .....не помня колко лева, с резервна глава. Аз съм доволна от тази си покупка, върши ми чудесна работа и ми е удобен при работа. Използвам го за теракота и ламинат. Peace

# 2
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Бързо ли съхне ламината?
Това ми е основното притеснение. С обикновените парцали колкото и да ги стискаш, мокрят доста и съхне много бавно.

Това ми харесва при сегашния ми начин на почистване-гъбката се изстисква добре и пода е сух за нищо време. Но кръста ми не е доволен.  Cry

# 3
  • Мнения: 22 867
Може би ти е хубава гъбата, когато я сменям, попадам на всякакви, последната, която сложих, просто мажеше и мокреше, с парцал да обираш след нея. Със "спинърчето"/напоследък така го наричам/ изстисквам хубаво преди да мия, личи, че се мокри, но бързо изсъхва. И личи, че е измито и чисто, докато гъбата просто замазваше. Но пак ще напиша, до гъба е, и на добри съм попадала. Peace

# 4
  • Мнения: 2 299
Аз използвам за банята, такъв моп, който си показала на първия линк, за да я подсушавам.
Купувала съм различни марки, на различни цени, ама на никой не ми е била къса дръжката.
Всички се разпъват, като завъртиш една пластмаса и издърпаш дръжката и си става дълга дръжка...и така ли ти идва къса?
Този тип моп, не ми хареса на мен за ламинат, тъй като остават следи от гъбата по ламината.

Аз използвам микрофибърен парцал за под http://www.skantek.bg/product/2151/tts-mop-mikrofibar.html за ламината.
Не е тази марка, но е такъв тип. Доволна съм, не оставя следи до пода, но пък си е играчка, защото си го миеш на ръка, смисъл забърсваш една стая, после на чешмата го изплакваш, изтискваш го на ръка, слагаш го пак на дръжката и така за всяка стая. Аз имам няколко и ги ползвам в различни дни, после ги пера в пералнята и са си като нови. Подложката може да се ползва за сухо и за мокро почистване и като е изстискана добре, изсъхва много бързо.
Купувам ги за 5,6лв от големите строителни магазини Хоум макс, Багира...

За този с кофата не съм го ползвала но то си е като конците за под, а аз тях не ги харесвам за ламинат.

# 5
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Вярно е ,че първата гъба беше по-добра от тези който купувах после за смяна. Thinking

Ми днес пак ги разгледах...всички дръжки са с такава дължина.Да- разгъват се,но пак са доста по-къси от другите,който се ползват за четка или парцал...

Микрофибърен парцал имам,но го ползвам на сухо-когато е чисто за прахосмукачка и няма нужда от миене с вода Laughing ,само да обера  ежедневния прах.
Ще пробвам да измия с него. Peace

Но не съм се отказала от Спин Мопа, така че, ще се радвам и на други мнения. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт