Добър фризьор в София

  • 2 136
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте момичета,
предварително се извинявам, ако съществуват 100 такива теми, но не намерих това, което на мен ми трябва в момента.

Интересувам се за добър фризьор в София, без значение в кой квартал, който е способен да ми направи обре/балеаж качествено. Досега косата не ми е боядисвана и малко се притеснявам да не би първото боядисване да е фатално...  Rolling Eyes Hug

Търсих много и попаднах на едно младо момиче Д.П. От снимките виждам много красиви омбрета, но все пак бих искала да попитам, ако имате добри отзиви от други фризьори.  Rolling Eyes

Благодаря предварително.    Hug

# 1
  • Мнения: 3 725
Като за начало кажи какъв е бюджета за това омбре/балеаж  newsm78

# 2
  • Мнения: 8
Като за начало кажи какъв е бюджета за това омбре/балеаж  newsm78

ами нямам бюджет.. това, което повече ме вълнува, е да бъда направено наистина добре, т.е. да прелива плавно и почти незабележимо, а не да ми го направят като отрязано и да стои грозно. ooooh!

# 3
  • Мнения: 1 093
Аз съм много доволна от Ели в Coco Dry bar- два пъти ми прави омбре в различна гама и сега мисля пак нещо интересно да пробвам  Wink Да, наистина е по-скъпо, но си заслужава, обслужването е наистина на ниво  Wink

# 4
  • Мнения: 3 725
The One в Студентски, чувала съм много добри отзиви, резултатите също са много добри.

Ето ти пример за омбре/балеаж/ не съм сигурна какво точно

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 276
Аз ходих миналата седмица за Омбре в HairShop в Лозенец. Еми, мноого съм доволна Hug
Прави ме Данчо и наистина ефектът беше WOW

https://www.facebook.com/HAIRSHOP17/

# 6
  • Мнения: 136
Момичета, кажете добър фризьор в Княжево?

# 7
  • Габрово
  • Мнения: 1 011
Аз ходих миналата седмица за Омбре в HairShop в Лозенец. Еми, мноого съм доволна Hug
Прави ме Данчо и наистина ефектът беше WOW

https://www.facebook.com/HAIRSHOP17/

гледах им фейсбук страницата ,имат отскоро и гримьор..

# 8
  • Мнения: 140
Незнам, според мен Inspire са различно ниво от другите. Никога сумата не е била различна от това, което съм очаквала, винаги ми се казва предварително. Качеството е без коментар, най доброто. Е,да понякога ме дразнят някой коментари на фризьорите  , но са бели кахъри. В сравнение с другите това е мястото.

Общи условия

Активация на акаунт