След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -225ღღ

  • 58 948
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Диме  Hug и аз обичам хартийката ама ако ме видят на работа с книгата и директно ще ме изхвърлят хахаха а не мога да търпя примерно до вечерта,за да видя какво ще стане  Joy прекалено любопитна съм хахах и така една книга ми стига за 2 дни максимум  Joy някой път ми се е случвало за ден да прочитам една хаха

Диде Hug заслугата е на книгите,не на Кроки хахах Кроки ме отдръпна от темата замалко  Joy

И аз съм така  Flutter любопитна особено ако книгата ми е интересна  Peace. И аз на работа съм си свалила книги на компа и като ми е скучно, което рядко ми се случва, прочитам по някоя страница  Laughing. За съжаление все по-рядко имам време да чета, че до късно сме с щерката на вън да играе  Flutter

# 706
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Габи пак е надничала през прозореца  Laughing

  Crazy Crazy а колко си подхождат само  Crazy

# 707
  • Мнения: 16 079
Хилооооуууу сладурчета  Hug Hug Hug

Елка и в Барселона я откриха  Laughing това момиче много е отслабнала,така хич не ми харесва




# 708
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Хилооооуууу сладурчета  Hug Hug Hug

Елка и в Барселона я откриха  Laughing това момиче много е отслабнала,така хич не ми харесва





Вай бе   Shocked стопила се е направо  Whistling
Дидоче  Hug

# 709
  • Мнения: 8 472
Здравейтеееее Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Нищо не разбирате от конспирации!  Mr. Green Не е важно какво има на снимката, а кой я е пуснал, защото тази снимка е стръв, някоя рускиня с гръм и трясък се провали на теста за доверие и сега ще сънуват други доказателства!  Peace

Абе, не съм сигурна, че не разбирам аз от конспирации, интересно ми е да чета за такива, но това тяхното е даже на светлинни години от конспиративност, детска работа с две думи Mr. Green
Ако съдим по вчерашното доказателство, никак не е голяма загуба, ако няма да получават повече такива "доказателства" от "източника", за да им мътят мозъка Mr. Green ooooh! ooooh! То Елка има къде, къде по-така снимки с други, една със Салих, където се е облегнала на рамото му. Ако става въпрос даже играта им в Ашка особено в 2 сезон е много по-голямо доказателство за чувства, от тази невинна и нищо не показваща снимчица Peace

Елка с пижамка  Laughing

Иииии кой ли си мотка така разни кърпи по китките  Mr. Green
Скрит текст:

# 710
  • Мнения: 258
Наистина много е отслабнала #Crazy #Crazy Плоска като дъска е на корем  ooooh!

# 711
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Виви  Hug
Много общи неща правят Елбарите  Thinking и еднакви маратонки носят и якета  newsm78
Скоро май не се беше случвало да изпишем тема за 2 седмици  Party

# 712
  • Мнения: 16 079
Димак  Hug
Виви  Hug и аз още като видях снимката на Елка с кърпата на ръката се сетих, че Борко на 2пъти съм го виждала с такава на ръката, едната с Кюса и нейния приятел (тази която си сложила) и когато снимаха извън Истанбул -той гол до кръста, а имаше и още една от летището с едно малко детенце

# 713
  • Мнения: 2 539
Здравейте!  Heart Eyes Heart Eyes Hug HugАми може да е отслабнала толкова от мъка по аслан партнера. Като го гледам  на видеото от боксовата зала, за него може да се каже същото - и той ми се видя , че е изхудял, както казват мамашите. Ами то Елчин преди пипаше баклавата, татуто и гледаше стегнат Баръш, сега като остана само с това мекотело, как няма да отслабне жената. Mr. Green

Последна редакция: нд, 25 юни 2017, 18:45 от Лудата Меги

# 714
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Здравейтеееее Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Нищо не разбирате от конспирации!  Mr. Green Не е важно какво има на снимката, а кой я е пуснал, защото тази снимка е стръв, някоя рускиня с гръм и трясък се провали на теста за доверие и сега ще сънуват други доказателства!  Peace

Абе, не съм сигурна, че не разбирам аз от конспирации, интересно ми е да чета за такива, но това тяхното е даже на светлинни години от конспиративност, детска работа с две думи Mr. Green
Ако съдим по вчерашното доказателство, никак не е голяма загуба, ако няма да получават повече такива "доказателства" от "източника", за да им мътят мозъка Mr. Green ooooh! ooooh! То Елка има къде, къде по-така снимки с други, една със Салих, където се е облегнала на рамото му. Ако става въпрос даже играта им в Ашка особено в 2 сезон е много по-голямо доказателство за чувства, от тази невинна и нищо не показваща снимчица Peace


Виви  Hug написах по-шеговито коментара и явно не е станало ясно какво имам предвид. Снимката сама по себе си не е нещо особено, нито компрометиращо. И не е снимка, а скрин от видео, което е зад кадър. То е компрометиращо, но на някои рускини са го показали, те са си направили скрин, казали са им да не говорят за това в мрежата, а сега снимката е навсякъде, защото някои не можаха да се разберат коя е по-велика и знае повече от другите и сега тези, които са им били информатори, вече знаят, че не могат да им имат доверие. Това е всичко!  Peace

# 715
  • Мнения: 8 472
Виви  Hug
Много общи неща правят Елбарите  Thinking и еднакви маратонки носят и якета  newsm78
Скоро май не се беше случвало да изпишем тема за 2 седмици  Party

Коте  Hug две години снимаха заедно, успели са да си повлияят  Laughing

Ди  Hug

Абе, май само на мен Елка не ми изглежда заслабнала повече от преди Thinking, пък и като се сетя на една от снимките с Рутко от Тайланд какво дупе загатва, Кардашиян може и завиди  Mr. Green

# 716
  • Мнения: 8 472
Скрит текст:
Здравейтеееее Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Нищо не разбирате от конспирации!  Mr. Green Не е важно какво има на снимката, а кой я е пуснал, защото тази снимка е стръв, някоя рускиня с гръм и трясък се провали на теста за доверие и сега ще сънуват други доказателства!  Peace

Абе, не съм сигурна, че не разбирам аз от конспирации, интересно ми е да чета за такива, но това тяхното е даже на светлинни години от конспиративност, детска работа с две думи Mr. Green
Ако съдим по вчерашното доказателство, никак не е голяма загуба, ако няма да получават повече такива "доказателства" от "източника", за да им мътят мозъка Mr. Green ooooh! ooooh! То Елка има къде, къде по-така снимки с други, една със Салих, където се е облегнала на рамото му. Ако става въпрос даже играта им в Ашка особено в 2 сезон е много по-голямо доказателство за чувства, от тази невинна и нищо не показваща снимчица Peace


Виви  Hug написах по-шеговито коментара и явно не е станало ясно какво имам предвид. Снимката сама по себе си не е нещо особено, нито компрометиращо. И не е снимка, а скрин от видео, което е зад кадър. То е компрометиращо, но на някои рускини са го показали, те са си направили скрин, казали са им да не говорят за това в мрежата, а сега снимката е навсякъде, защото някои не можаха да се разберат коя е по-велика и знае повече от другите и сега тези, които са им били информатори, вече знаят, че не могат да им имат доверие. Това е всичко!  Peace
Гале  Hug знам, че е част от видео Simple Smile да му се не види аз съм на мнение, че тези видеа, снимки не трябва да се крият и предават по ЛС като топ сикрет инфо, защото едва ли съдържат нещо кой знае какво смущаващо, нито пък ще им навредят. Единствено ние губим от това - феновете, които толкова ги харесваме и бихме се радвали да ги видим някъде в кадър или на снимка заедно, та макар и от преди половин година и повече Rolling Eyes
Уффф, човек ще рече, че не са участвали в снимане на сериал, а в някаква секретна мисия на НАСа  за извънземен живот Tired

# 717
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125


Габи  Hug Heart Eyes

# 718
  • Мнения: 13 725

Гале  Hug, голяма хаймана Габи - то Тайланд, то Испания, не се спря  Joy  Joy  Joy Ай да започват работа вече, да се запрат на едно място, че да може и тя да почине  hahaha  hahaha  hahaha

Виви  Hug, Диме  Hug

# 719
  • Мнения: 13 725
Хилооооуууу сладурчета  Hug Hug Hug

Елка и в Барселона я откриха  Laughing това момиче много е отслабнала,така хич не ми харесва






Ди  Hug, откриха я, щото не се е крила  Thinking Много рязка промяна в поведението на Елка, осведомява ни за всяка своя крачка  newsm78 Е, поне за тия, за които иска да знаем  Wink
Мамашите вече и до тоя, къде е имал неблагоразумието да се снима с Елка, се докопаха  Mr. Green Блогер, турчин, живеещ в Испания, името му знаят, скоро сигурно и номера на обувките му ще разучат  Joy  Joy  Joy 

Общи условия

Активация на акаунт