Спечелих бас

  • 7 724
  • 24
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 2 783
Здравейте Simple Smile, от скоро се виждам с едно момче и гледаме някои спортни предавания и поради тази причина се хващахме на бас. Това става два пъти и двата пъти аз печелих и тук идва, че незнам какво да си поискам, за това, че съм спечелила баса и тук идвам да се обърна към вас за помощ. Дайте някакви идеи Simple Smile

# 1
  • Мнения: 46 403
Това не се ли уточнява преди да се хванете на бас Simple Smile
Иначе - зависи в каква посока искаш да отидат нещата...

# 2
  • Мнения: 31 218
Едночасов стриптийз  Laughing

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 783
Това не се ли уточнява преди да се хванете на бас Simple Smile
Иначе - зависи в каква посока искаш да отидат нещата...

Той беше много сигурен, че ще спечели и затова беше съгласен на каквото си изберем Simple Smile. Иначе ми се иска да не е нещо супер скъпо и с което да направя впечатление, че не съм суперматериалистка

# 4
  • Мнения: 3 985
Какво значи какво да си поискаш? Можеш да си поискаш от лукче до собствен остров. Въпроса е какво са съгласни да ти дадат отсреща.

# 5
  • Мнения: 35 872
бих мислила в насока съвместно преживяване, за да го изненадаш като споделиш с него полученото, един вид връщане на жеста - скок с парашут, един метър шоколад на приятно място сред природата, вечеря в екзотичен ресторант, хубаво бяло вино, което да изпиете у вас/у тях на свещи  ... зависи какво харесвате двамата

# 6
  • Мнения: 14 469
Голям буркан нутела. Аз по принцип обичам на шоколади да се хващам на бас Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 3 698
Ние така се хващахме на бас за "едно желание". Докато бяхме пресни гаджета си измислях по-романтични неща. После взе да разхожда кучето вместо мен сутрин, чинии е мил, чистил е банята...

# 8
  • Мнения: 615
Масаж...на свещи, с етерични масла и запалени ароматни пръчици наоколо !

# 9
  • Мнения: 38 945
Иначе ми се иска да не е нещо супер скъпо и с което да направя впечатление, че не съм суперматериалистка
Не си суперматериалистка, а само материалистка, така ли?  ooooh!
Нашите басове винаги са "по едно яко...."

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 2 783
zahara1010 това би го направил и без бас.
А колкото до това за материализма всеки има до някаква степен. Допитах се до вас, защото ми се искаше да измисля нещо дребно, но интересно

# 11
  • Мнения: 38 945
Нещо дребно, но интересно не се връзва с "не е нещо супер скъпо и с което да направя впечатление, че не съм суперматериалистка", ама карай!

# 12
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 691
Скок с парашут в тандем  Laughing

# 13
  • Мнения: 615
Пръстен с диамант ?!

# 14
  • Мнения: 2 801
1 целувка

Общи условия

Активация на акаунт