koi iska s men otnachalo:(((

  • 921
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 52
Zdraveite maminki ,predpolagam che ne sam edinstvennata"LAKOMNICHKA" tuk na kojto i e trudno da otslabne a trjbva.Ot dnes sam na Atkins za 2-3 sedmizi sled koeto(ako izdarja de) ste se prexvarj ma druga dieta za 2-3 sedmizi i taka ste gi reduvam da predpoljim che taka ste se shashne organizma i toku vij za nachaloto na Juli ste sam vav forma za moreto.Koi iska da se machi s men i da obmenjme tuk menjta i idei za xranene?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 870
аз съм със теб но ще хапвам само вечер.Кажи повече за това какво се яде и какво не

# 2
  • Мнения: 154
Дай малко инфо за тази диета. newsm78

# 3
  • Мнения: 524
Аз искам, защото и моите планове са подобни. Но смятам да започна края на май, че до тогава със сигурност ще кърмя...Имам да свалям 25 кг, а вече спортувам отр 2 месеца 2-3-4 пъти седмично . Не свалям ни грам. Глада си му е майката за мен ...знам си аз...Wink) Ще се включа края на месеца . До тогава УСПЕХ!!!

# 4
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Аз искам, защото и моите планове са подобни. Но смятам да започна края на май, че до тогава със сигурност ще кърмя...Имам да свалям 25 кг, а вече спортувам отр 2 месеца 2-3-4 пъти седмично . Не свалям ни грам. Глада си му е майката за мен ...знам си аз...Wink) Ще се включа края на месеца . До тогава УСПЕХ!!!

Като спреш да кърмиш всичко ще си дойде на мястото! Ще отслабнеш без проблем! Е естествено няма да се тъпчеш излишно! Успех на всички в борбата с килограмите! Аз също се мъча все още!

# 5
  • Мнения: 52
zdraveite  mamichki radvam se che se vkljchvate kam men i ste se postaraj da ne se izdanvam  i da darjim fronta zaedno.Az se obarkax v koeto se izvinjvam pochvam j ot utre zastoto dnes bjxme na praznik .Za momicheto koeto pitashe eto edin zitat za dietata:[coЗа тези които не я знаят ще напиша,това е хранене без въглехидрати
ще ти дам едно примерно меню с което започнах
закуска-три варени яйца с един домт в 8ч към 10 и 30 една краставица
обяд-свинска пържола и салата чай към 16ч. другата пържолка със салата
вечеря-пържени тиквички
към 22ч пак нещо хапвам но да няма въглехидрати
и така аз свалих 40кг никога не съм чувствал глад,винаги си ям като огладнея
и повече пари за този проблем не давам
Някой ще каже излиза скъпо,само месо салати и витамини
ами като не си на диета пак даваш тия пари,ако някой нещо го интересува и не му се купува книгета да ме пита ще му казвам,не от друго а от кеф че свалям когато си искам и колкото си искам

USPEX  i stiskam palzilor=orangered][/color]

# 6
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Аз искам, защото и моите планове са подобни. Но смятам да започна края на май, че до тогава със сигурност ще кърмя...Имам да свалям 25 кг, а вече спортувам отр 2 месеца 2-3-4 пъти седмично . Не свалям ни грам. Глада си му е майката за мен ...знам си аз...Wink) Ще се включа края на месеца . До тогава УСПЕХ!!!

Като спреш да кърмиш всичко ще си дойде на мястото! Ще отслабнеш без проблем! Е естествено няма да се тъпчеш излишно! Успех на всички в борбата с килограмите! Аз също се мъча все още!
Не се залъгвай , че като спреш да кърмиш и ще отслабнеш . Аз докато кърмех и то само 4 месеца си върнах килограмите който бях преди да забременея , но щом спрях ела да видиш кво става , въстанових си ги всичките и даже + отгоре . Но вече съм си добре така даже съм - от преди бременноста с фитнеса и диетката която ми направиха .

# 7
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Горещо ти препоръчвам диетата от доц.Байкова За 6 дни при мен 3 килограма ги няма.А Аткинс е много спорна диета. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=89452.0 Прочети тук,моето мнение е,че това е здравословен начин за отслабване,още повече,че кърмиш Laughing

# 8
  • Мнения: 52
I koj e tazi dieta na doz.Boikova?Az Atkinsa go xaresvam zastoto ako chovek izdarji do 5-6 dena posle se gubi apetita za sladko i ljbimi xrani Laughing xaide momichetaaaaaaaa pomislete za plaja i mislete dalgo.Utre sutrinta ste zakusvam s edno kafenze i na objd polovin pilenze bez nisto a vechrta samo edno dve kafenza,iskam parvij i vtorijt den bez nikakvi vaglexidrati samo na meso i sled tretijt den moje i da vmakna njkoj druga salata zelena.Koito iska da zapochne s men molj!Ste se radvam mnogo i ste sledim rezultatite tuk v stranizata.

# 9
# 10
  • Мнения: 13 512
Zdraveite maminki ,predpolagam che ne sam edinstvennata"LAKOMNICHKA" tuk na kojto i e trudno da otslabne a trjbva.Ot dnes sam na Atkins za 2-3 sedmizi sled koeto(ako izdarja de) ste se prexvarj ma druga dieta za 2-3 sedmizi i taka ste gi reduvam da predpoljim che taka ste se shashne organizma i toku vij za nachaloto na Juli ste sam vav forma za moreto.Koi iska da se machi s men i da obmenjme tuk menjta i idei za xranene?


И аз така бяхрешила да си шашкам организма, ама за един месец само себе си шашнах...сега пак се чудя дали да започна с Аткинс(че от 2 месеца не съм го правила)..или него за последно да го оставя,че той направо не  е диета. На Байкова напраеих първата-10 дни и не издържах...... свалих 2 кг и за 3 дни  ги качих, сега  за разнообразие ще започна втората диета на Байкова, пък ще видим какво ще стане!

# 11
  • Мнения: 524
Аз искам, защото и моите планове са подобни. Но смятам да започна края на май, че до тогава със сигурност ще кърмя...Имам да свалям 25 кг, а вече спортувам отр 2 месеца 2-3-4 пъти седмично . Не свалям ни грам. Глада си му е майката за мен ...знам си аз...Wink) Ще се включа края на месеца . До тогава УСПЕХ!!!

Като спреш да кърмиш всичко ще си дойде на мястото! Ще отслабнеш без проблем! Е естествено няма да се тъпчеш излишно! Успех на всички в борбата с килограмите! Аз също се мъча все още!
Не се залъгвай , че като спреш да кърмиш и ще отслабнеш . Аз докато кърмех и то само 4 месеца си върнах килограмите който бях преди да забременея , но щом спрях ела да видиш кво става , въстанових си ги всичките и даже + отгоре . Но вече съм си добре така даже съм - от преди бременноста с фитнеса и диетката която ми направиха .

Ох, доколкото разбирам от форумите , където мамите споделят май е много силно индивидуално. Имало мами , които отслабват от кърменето. Аз бях почнала да пълнея, но се взех в ръце спрях хляба и намалих яденето, та сега общо взето се боря да ги удържа да не хвръкнат пак нагоре. А след това ясно, глад, глад..., а ако се окаже , че като се нормализират хормоните отслабвам от само себе си ще се изненадам приятно Laughing.

# 12
  • Мнения: 524

за съжаление аз имам горчив опит с Байкова ( моля не ме нападайте. Просто това е моят опит) . Ходих лично при нея 3 -4 месеца резултат никакъв -2 кг. (а имах да свалям поне 10) Вадеше ми готови диети напечатани на машина  Twisted Evil. Отиде ми и мотивацията и всичко с този плачеван резултат #Cussing out #2gunfire и в крайна сметка не отслабнах. Така , че сега сама ще се организирам , защото преди можех сама да отслабна 15 кг.

Общи условия

Активация на акаунт