"Различни" крака

  • 4 073
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 723
На мен пък лявото стъпало на крака ми е по-голямо. Левият ми крак е номер 37,5, десният 37.
Добре, че излязоха преди години острите обувки на мода, та да вмъквам и двата в 37.  Joy

Има разлика от около 1см. Но само на прасеца.
Ама аз десния крак го поломих на ски, може да е оттекъл нещо. Кат застудява времето много ме боли коляното, и надолу.
Иначе имам и други ботуши, не съм забелязала да имам проблеми. Може да е нещо скорошно, и да се надявам временно.

А прилича ли на оток? Щом те боли, по-добре иди на лекар, че не е шега работа.

# 16
  • София
  • Мнения: 39 758
Сега не ме боли, само като се разваля времето.
То аз със ските се потроших 93та, тогава не искаха да ме гипсират. Имах разтегнат минискус на коляното.

# 17
  • Мнения: 2 596
Сигурно ще кажа голяма глупост, но съм чувала, че десния крак обикновенно е по-голям от левия.За това винаги се мери дясна обувка, а след това лява:?
Изобщо не е голяма глупост. Това се учи още в 8-ми клас, че дясната половина на тялото като цяло е по-развита, т.е. по-голяма ...

# 18
  • Мнения: 803
Една моя приятелка има този проблем - стъпалата й са с различна дължина (не си представяйте 7-8см, не е фрапиращо) и малко по форма се различават. Та общо взето на едното краче 38ми номер са й супер, а на другото може (с малко усилие) да сложи 37ми.
Явно е доста често срещано и не толкова необичайно явление. Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 39 758
При мен явно е нещо временно, или аз поне така си мисля и се надявам.
Аз до сега се си мислех, че лявата половина на тялото ми е по-развита, т.е. лявата ръка ми е по-силна, левия крак също... или поне така беше.

Общи условия

Активация на акаунт