Спад в БТ около дните на имплантация и ФФ

  • 15 775
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 376
Ето какво намерих:

Fallback rise: Temperatures may show a "fallback rise" pattern. In a fallback rise pattern the temperature rises significantly and abruptly as you would expect, but then it drops again immediately before it rises again and is sustained throughout the luteal phase.

Нали за нещо такова става въпрос?

# 16
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Гризабелла, ставаше въпроса за понижаване или покачване на температура селд овулация в един ден, за който ФФ слагат етикетче Simple Smile  implantation dip .
Таничка, мисля, че някъде из ФФ имаше нящо по върпоса, но сега ще се поровя, върти ми се нещо, че не е доказано, но има доста графики, на които им слагат такова определение при добавянето на цикъл в галерията.
Много им се радвам за тези галерии във ФФ, защото може да се намери много полезна информация и всичко е истинско.
Само един съвет Bulb повечето от графиките са във фаренхайт, затова и повишаването след овулация може да е по-голямо, та отдолу има опция да се гледат и в целзий.
Вяра, дай да я видим тази графика де Simple Smile на мен това ми е новата стара мания.
Колкото до моята, сега основна е проследявам, затова так ги съединих, а и защото не знам кога е бил ден първи.

# 17
  • Мнения: 3 154
Ва, погледни във Charting Faq, има Implantation dip и Implantation dip study.

# 18
  • Мнения: 3 376
Уф, извинявайте тогава, рекох да се покажа компетентна, ама явно не съм дочела всички съобщения, които е трябвало... Embarassed  Banghead

# 19
  • Мнения: 7 716
Колко сме жалки понякога, как си подхранваме надеждите...

# 20
  • Мнения: 3 154
Лали, то човек има нужда от подхранване на надеждите, но не и да залага на тях 100%. Винаги трябва да си има едно наум Wink  Не може само негативно да мислим - трябва и малко оптимизъм  Sunglasses

# 21
  • Мнения: 7 716
Аз съм оптимистка по душа, ама понякога се вкисвам. Като сега, хем ми е смешно, хем ми е жалко. Laughing

# 22
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Цитат на: Lali
Колко сме жалки понякога, как си подхранваме надеждите...

Ей Лали, недей така! Понякога е хубаво да има кой да ти даде малко надежда, макар и измамна, а понякога е добре да те свалят от облака, на който си се настанил, но и в двата случая може този човек да остане неразбран

# 23
  • Мнения: 3 154
Аз пък по принцип съм песимист Confused , ама форума и всички забременяващи и забременели ми карат да гледам оптимистично Grinning
А периодите на вкисване всеки ги има - не си единствена Wink

# 24
  • Мнения: 7 716
Когата изпитвам надежда/разумът през това време ми казва - не/ и съм щастлива поне за час, за ден, за седмица...
Понякога си мисля, че дори и да не стане бебето, съм благодарна на съдбата дори само за изживените щастливи дни, изпълнени с надежда, очакване, вълнения...

# 25
  • Мнения: 4 324
За сега успях това да си преведа от ФФ

Терминът имплантационен спад е често използван за обясняване на спада в лутеалната фаза около периода на очакваната имплантация (7-10 ден след овулацията). В същото време този пример не е винаги реултат от бременност, терминът е често използван защото е подходящ за обяснението на спада и защото този пример по-често се появява по графики с бременност, отколкото при липса на бременност.  

Не съм много добре с английският, така че помагайте за другата част

# 26
  • Мнения: 7 716
Да, вярно, като разгледах графиките с положителен тест във ФФ, наистина често има спад около 10 ден.  Незнаех. Изненадана съм.

# 27
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Довечера ще седна да попреведа, че нещо сгеа нямам време, утре се надявам да го има, но си оставям вратичка, че може да го няма Wink

# 28
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Lali
Да, вярно, като разгледах графиките с положителен тест във ФФ, наистина често има спад около 10 ден.  Незнаех. Изненадана съм.


И аз не знаех за такъв спад  Shocked Верно, появи се при мен (и то на 7 ден) но не искам да си давам празни наджди

Ама и аз като wa_wa много се радвам на "бременните" графики  Grinning  Simple Smile  Grinning

# 29
  • Мнения: 4 324
Разделих тези мнения от седмичната тема, защото мисля, че това е полезна информация и повече момичета трябва да я видят  Wink

Общи условия

Активация на акаунт