За пиърсинга, татуировките и още нещо - 21

  • 56 905
  • 743
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 659
Записвам се Simple Smile Много ме сърби за нов татус вече но още избистрям идеята Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 1 368
Ще очаквам да се похвалите с нови красоти, а за тези, които имат...пазете ги от слънцето момичета Simple Smile

# 3
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 367
Не съм правила нищо ново от две години. Искам, но не ме бута вече така и все отлагам, а и моите хора все заети, все далече...
Благодаря за новата тема  bouquet

# 4
  • Мнения: 10 975
По случай новата тема имам с какво да се похваля Simple Smile Някой път ще покажа.

# 5
  • Мнения: 933
Записвам сепи дано скоро се похваля с нещо ново

# 6
  • Мнения: 1 210
Запис и от мен. Това голяма краста. Още не ми е зараснала първата, аз вече за други гледам. Много е зарибяващо, но няма да бързам.  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 957
Запис, аз от две години имам татус... и вече съм харесала втори Stuck Out Tongue
Както се казва без една може, с една не Grinning

# 8
  • Мнения: 933
В момента ме татуират йеиеиииии

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 175
Запииииииииииис с две ръце!  Laughing
И аз от една година все се замислям за трета...... Laughing smile3508

# 10
  • Мнения: 7
Здравейте, момичета
От доста време имам мерак за пиърсинг на пъпа, но все ме дострашава и не стигам.
Сега обаче съм решила , но искам да попитам това време на годината препоръчително ли е?След месец отивам на море дали ще има време да зарасне ?
Също ще ми пречи л по някакъв начин , има ли опасност да ми стане нещо и за самата процедура кaк протича и боли ли....въпреки че след едно раждане понятието за болко ми се промени  Whistling Grinning ?

# 11
  • Мнения: 35 872
ако не се инфектира, за един месец ще бъде зараснало
халкичките пречат - харесвам най-много тях, но ужасно се закачат на копчетата на дънките - боли от непрекъснатото подръпване и е възможно да се разкъсва по малко дупката
за това избери нещо плоско
колко да боли ... не боли много при самото пробиване, но може после да те боли повече

# 12
  • Мнения: 1 309
Мен точно при самото пробиване много ме болеше, а съм с доста висок праг на болка. Дори от силната болка ми падна и кръвното, та си полежах 30 мин в студиото  Laughing После и доста трудно ми зарасна.
Не е нещо, което да не може да се преживее, споко  Peace

# 13
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Препоръчайте татуист за покриване на стар татус няма значение града bouquet

# 14
  • Мнения: 10 975
Препоръчайте татуист за покриване на стар татус няма значение града bouquet

Мога да препоръчам във Велико Търново, ако градът ти е удобен. 

Общи условия

Активация на акаунт