Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Днес беше денят... додето не се скри слънцето де Smile

Реших, че ще си помпам гумите и ще карам колело. Дияна веднага каза "и аз искам". Сложихме каска, наколенници и потеглихме. Нейното каране обаче беше малко... до близкото кафе. Но отидде до книжарницата и си купи подлакътници, така че вече е напълно екипирана. Направи тя няколко кръгчета и заряза колелото, заигра се с едно хлапе.
Аз пообиколих малко квартала, да свърша някоя и друга работа. И ще ходя да покарам в парка. Извадих аз мобилния и звъня у нас:
- Спи ли Дияна?
- Не, гледа филмче.
- Питай я дали иска да я водя в парка
И се чува едно Диянино "Даааааа".

И се паркирам пред входа, да ги чакам. Дияна слиза екипирана с каска, мъж ми носи седалката. Натоварихме отрочето и потеглихме към Северния. 10км и малко, общ прехох - малкото не млъкна ве, тепка кат "йеромелка" (както казваше дядо ми преди години) Smile
И естествено мама да я вози било най-гот. Е, разбира се, хубаво е някой та вози. Тя пак реши, че нейното колело трябва да го подари на някого.

В северния поскача малко на батута, започна да духа, стана ми студено и решихме, че ще си ходим.
И минавайки покрай бирарията се задава едно сладурче на около годинка, и гони някакво момченце с колело, д му хваща задната гума, и го хвана. Добре, че момченцето буташе колелото.
И аз минавам плътно у лево, да не бутна сладурчето, ама са забивам в бордюра на тревната площ и обърнах Дияна. Тя вързана за седалката и мрънка. Аз се пинкам да я дигам, ама не моа, тежко ми. Сигур съм се гъзила кат щангист. Напраих два неуспешни опита. За малко ма дисквалифицират. Ама добре, че доде таткото на малкото сладурче да ми помогне. И ми дигна колелото Smile Срам Smile Хем да обърна щерката, хем да не моа да я дигна Smile Мислех да я разкопчавам Smile

И цялата таз прелюдия е да питам мамите с колелата - га ша караме ве дружки?
Шани ти си обещала, от миналото лято   bouquet
Цитирай

35
Много обичам да карам колело, ама не ви ли гонят песовете бееее  ooooh!

Представих си я с наколенки и налакътници, сладко, сладко  Love Laughing
Цитирай

София

ама не ви ли гонят песовете бееее  ooooh!
Случвало се е, ама викам силно и си имам бибитка  hahaha
Цитирай

35
Много обичам да карам колело, ама не ви ли гонят песовете бееее  ooooh!

С няколко тренировки се специализирах да хвърлям камъни без да спирам да карам - действа.
 Иначе дребосъка кара по улицата плътно зад мен- нямам си доверие да го возя.
Цитирай

Пловдив

еха,че стимулиращо ми действаааш  Hug
от известно време ме сърби крастата да купя седалка и да метна малчото,пък айде по друмищата да ни ветрее вятъра косите.....
и викаш:кефят се,а?
ихаааааа
Цитирай

София

Много Smile Чак колелото щяла да си подарява Smile
Само от време на време вика "ауч" ако случайно друсне  35
Надявам се и това лято и есен да ползвам седалката, защото е до 22кг. После ще я подаря на някой запален колоездач Smile
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Винаги съм ЗА...даже сега ми е най-удобно, щот' дребен е на бабин дом и може с щерката да си караме на воля Party

Казвайте кога и къде Thinking
Марги също е фен на колелото Peace
Цитирай

София

МИ стига да не вали Sad Аз лично таз събота няма да мога, но неделя съм фри.
Само дето ще ме е малко страх да карам до центъра... с багажа отзад  35
Цитирай

София

Аз возих Цвети за последно по-миналата година, че на нашето столче имаше ограничение за килцата /май 15 бяха/. Бяхме голяма атракция щото аз съм дебела и със стола и детето представлявахме внушителна гледка Laughing Цветелинка много се кефеше, ама отдавна беше. Сега си кара сама, но от както има ролери не се е качвала на колело. За съжаление не виждам как бихме се включили Confused. Кога ще правим среща с ролери?
Цитирай

Пловдив

.........И аз минавам плътно у лево, да не бутна сладурчето, ама са забивам в бордюра на тревната площ и обърнах Дияна. Тя вързана за седалката и мрънка. Аз се пинкам да я дигам, ама не моа, тежко ми. Сигур съм се гъзила кат щангист. Напраих два неуспешни опита. За малко ма дисквалифицират. Ама добре, че доде таткото на малкото сладурче да ми помогне. И ми дигна колелото Smile Срам Smile Хем да обърна щерката, хем да не моа да я дигна Smile Мислех да я разкопчавам Smile

И цялата таз прелюдия е да питам мамите с колелата - га ша караме ве дружки?
Шани ти си обещала, от миналото лято   bouquet

Направи си го представих цветно. Как е иначе малката?
Затова при нас татито вози малката - пък и аз не съм толкова сигурна в собствените си възможности.
А за Пловдив няма ли навити за колективно каране на колела?
Цитирай

София

Малката си е добре Smile Нищо й нямаше  35
Аз помислих, че ме каниш да дода по магистралата  hahaha
Ади, изнасяме се... Дияна нахлупи каската, но този път ще си кара нейното колело. Лека вечер
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.