Записване за детска градина . Мисията невъзможна

  • 1 579
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте мили мами. Имам следния проблем и ако някоя се е сблъсквала моля да помага. Имам бебе на 5 месеца и искаме да я запиша на детска градина но мъжа ми е регистриран от предишната си жена с която има дете. И не може да се направи регистрира пак.

# 1
  • Мнения: 39 296
Анкетата кърти.
Що чини 5 месечно в градина?

# 2
  • Мнения: 3
Анкетата кърти.
Що чини 5 месечно в градина?
Знаете ли какъв е наплива за детски градини в София. Ние вече сме закъснели . Не знам от къде сте но във София как се роди бебе веднага се записва .

# 3
  • Мнения: 39 296
Тц, тц. Чак пък закъснели.
Спокойно, и ние деца гледаме, но не сме ги записвали на забавачка от 5 месечни.
Градината е от 3 години, а яслата е от 10 месеца.

# 4
  • София
  • Мнения: 28 559
Редът на записване не влияе на точките.

# 5
  • София
  • Мнения: 19 249
Здравейте мили мами. Имам следния проблем и ако някоя се е сблъсквала моля да помага. Имам бебе на 5 месеца и искаме да я запиша на детска градина но мъжа ми е регистриран от предишната си жена с която има дете. И не може да се направи регистрира пак.
Регистрирай се ти, какъв е проблемът?

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 14 401
Анкетата верно кърти.  Sunglasses Гласувах за втората опция.
Куку, може би проблемът е, че мъжът не може да бъде регистриран като втори родител на детето.
Макар че не вярвам наистина да не може, мъжът и със сигурност няма да е първият с две деца от различни майки, та да не се сетят авторите на програмата за такива случаи.

# 7
  • София
  • Мнения: 23 165
не може да регистрира без баща.
той вече е регистриран за други деца явно, с друга майка.
в тоя случай се пише мейл до поддръжката на системата с обяснение какъв е проблема и те го разрешават.

# 8
  • Мнения: 828
Аз не мога да разбера ,защо толкова малко бебе се мята в ...градина/ясла ?!?!  Rolling Eyes

# 9
  • София
  • Мнения: 28 559
Всъщност, в ИСОДЗ е отговорено на въпроса на авторката; т. 1.12 от "Въпроси и отговори" – https://kg.sofia.bg/isodz/faq

# 10
  • Мнения: 46 510
Според мен не може да запишете толкова малко дете, за да го направите е нужно да е навършило определена възраст.
Също и както вече казаха напред - няма абсолютно никакво значение колко рано сте се записали, по други принципи се прави класирането.
И не на последно място - докато стане на възраст за градина кой знае какви ще са условията за прием + раждаемостта намалява и за вашия набор положението ще е коренно различно.

С една дума - гледайте си бебето и не се тревожете.

Последна редакция: чт, 15 юни 2017, 16:33 от Не се сърди, човече

# 11
  • Мнения: 3
Проблема е решен благодаря за коментарите

# 12
  • София
  • Мнения: 28 559
Да, имам някакви смътни спомени, че дете преди 10-месечна възраст не можеше да бъде записвано, но не съм сигурна.

Общи условия

Активация на акаунт