Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 44 отговора

Анкета

Предпочитам

Въведи твоя глас

София

Пак да ви запитам за пюретата Thinking. Какви купувате и кои според вас са най-изчистени, и най -безвредни за децата ви? Съответно обосновете се защо предпочитате дадена марка и защо не купувате от другите.
Цитирай

София

Предпочитам Хип. Но вече купувам и Ганчев, защото все пак е по-голям. В началото гледах да не съдържат масло, мляко, захар и сол. А в българските ги има. За това избрах Хип, Нестле не ни харесваха толкова (и на двамата), а Гербер и Семпер са по-скъпи. Сега гледам единствено да няма мляко. Но основно аз си правя пюретата.
Цитирай

Amsterdam, The Netherlands

Купувам Хип, Овко, Семпер. Не купувам Ганчев и Нестле защото много от тях имат мляко или сметана.
Цитирай

Sofia

Гербер. Не знам колко са "изчистени", но ги харесва най-много. Иначе от изброените май Хип.
Цитирай

Пловдив

Гербер. Не знам колко са "изчистени", но ги харесва най-много.
И ние така. Smile
Цитирай

гр.София

Моята дъщеря ядеше само Ганчев. Опитвах да я 'глезя' с по-скъпите марки, но определено не й харесваха.
Цитирай

Абе само аз ли съм толкова луда да готвя пюрета .Правя на един път за месеца 30 пюрета ( различен асортимент -посни и месни ) и стерилизирам.
Цитирай

München, DE

за сега ядем само на хип пюренцата  Peace
Цитирай

Варна

Марка "От кухнята на мама"  Laughing
Цитирай

Преди Hipp и Semper, а сега само Semper.
Пробвала съм я с Ганчев и Ам Ам - повръща ги  Sick.

Цитирай

София

Хип и Сънвал!Това е моя избор защото смятам,че са по-добри от останалите ,а и бебка ги харесва!
Цитирай

София

А Вероника обича само Ганчев.Хип не ги харесва.
Цитирай

Стара Загора

Ние употребявахме ХИП и по-малко ГЕРБЕР... Основно заради несъдържането им на сол, захар, мляко, глутен и прочие...

П.С. Гея, дай шанс да се гласува с повече от един отговор... Може би ще се получи по-ясна картинка...
Цитирай

София

А Вероника обича само Ганчев. Хип не ги харесва.
И ние така. Реших да я поглезя с Хип, после с Нестле-не ги ще!
Вземам без глутен, и гледам съдържанието, освен че има захар, не виждам друг проблем Thinking а и това не мисля, че е проблем.
Цитирай

Hipp - не са солени /сладки
На Nestle са ужясни на вкус
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 44 отговора