Операция на щитовидната жлеза -13

  • 48 347
  • 758
  •   1
Отговори
# 750
  • Бургас
  • Мнения: 12 810
Gia_n, благодаря.Всичко това без босфелията съм опитвала,тонове билки и литри чайове съм пила,повечето ми действат още по-зле.Пектин-никакъв ефект,клеева тинктура-още по-зле.И лечение при хомеопат съм пробвала.

# 751
  • Мнения: 2 494
Здравейте,
Моля да ме посъветвате нещо-от миналия понеделник съм с увеличен лимфен възел близо до ухото.Нямам никакви оплаквания,ни от гърло,ни от ухо....Везела ми е на другата страна,незнам дали има нещо общо....Бях вече на лекар,освен че ми пусна изследвания каза че е нещо вирусно.Аз о аче съм ужасна хипохондричка и съм притеснена,утре ще си пускам изследванията....От какво може да е?

# 752
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Здравейте,
Моля да ме посъветвате нещо-от миналия понеделник съм с увеличен лимфен възел близо до ухото.Нямам никакви оплаквания,ни от гърло,ни от ухо....Везела ми е на другата страна,незнам дали има нещо общо....Бях вече на лекар,освен че ми пусна изследвания каза че е нещо вирусно.Аз о аче съм ужасна хипохондричка и съм притеснена,утре ще си пускам изследванията....От какво може да е?

Няма да е от щитовидната жлеза.Организма ти се бори с нещо-вирус, възпаление...

# 753
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Anikka как си ти, позачезна нещо...

# 754
  • Мнения: 894
Anikka как си ти, позачезна нещо...
Добре съм, благодаря, да чукна на дърво нямам оплаквания.
Чудя се за следващото изследване преди контролния преглед след месец в кой ден да си пусна изследванията. Ще обясня, пък може акъл да дадете. От 3 пъти седмично с по-висока доза Еутирокс при 0,06 ТСХ, док. ми намали дозата и сега само в понеделник пия 150 мг, а останалите дни по 125 (надявам се да не се окаже, че пък ми е малко и да ми се вдигне тхс, както си имам още разсейки, но тая муха сега ми влезе в главата...) Та се чудя ако ми вземат кръв във вторник например, дали ще е значително по-различен резултатът отколкото в събота да речем и как да постъпя? Няма как да си питам лекарата по телефона например. Какво мислите?

Аз пък да питам Neji_s как е?

# 755
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ти даваш кръв преди да си си изпила хапчето, а и то действа с натрупване, едва ли има значение.Отиди в четвъртък например, добре ли е Grinning
А аз днес си минах профилактичния.

# 756
  • Мнения: 894
Ти даваш кръв преди да си си изпила хапчето, а и то действа с натрупване, едва ли има значение.Отиди в четвъртък например, добре ли е Grinning
А аз днес си минах профилактичния.
Хаха, добре е Simple Smile Де да знам как е точно натрупването, затова, но да, ще ида по средата някъде. Браво, всичко ти е ок нали, пуска ли си пак ТХС дето ти беше маалко по-високо и се беше притеснила?

# 757
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ще го пусна малко като застудее,би трябвало да се покачи повече,ако не е било грешка.
Дали е ок всичко е малко трудно да се каже,имам ЛВ реактивен,който според доктора е доброкачествен, но аз съм си нащрек.

# 758
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Към новата темичка  http://www.bg-mamma.com/?topic=997662.new#new

Общи условия

Активация на акаунт