Бременна ли съм или имам хормонален проблем ?

  • 1 316
  • 4
  •   2
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте,имам няколко запитвания. Не съм сигурна дали въпросът е за тази тема , но не можах да намеря по подходяща... Така, преди седмица имах съмнения, че съм бременна имах някой нормални симптоми,като повръщане и дори не ми дойде на очакваната дата. Направих си тест за бременност и се оказа отрицателен,малко се разочаровах,но си казах че може да пробвам пак, и първият път като забременях със синът ми, първия тест беше отрицателен. За съжаление вечерта същия ден ми прицапа (вчера) 🙂,а днес е слабо кръвотечението,но го има, това което ме притеснява обаче е че кръвта, не е тъмно червена,както обикновено , а светла и ярко червена, не розова или както там други са я описвали. Мисълта ми е възможно ли е да съм бременна или да имам някакъв проблем с хормони? Благодаря предварително. 😊

# 1
  • Мнения: 54
Една приятелка беше така, имаше цветна бременност, но не съм наясно тогава цикъла какъв и е бил. По-добре отиди да ти направят кръвен тест за да разбереш дали си бременна.
А самият цикъл може да се изменя, моя някои периоди е бил по-тъмен, някои по-светъл, някой път по-обилен друг път по-слаб - зависи от стрес, от времето, от храната, ако не си бременна и те притеснява отиди на гинеколог или ендокринолог . Успех :]

# 2
  • Мнения: 13 901
Направи си изследване за Бета ЧХГ и ще знаеш със сигурност.

http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&view=article&id=542

# 3
  • Варна
  • Мнения: 737
Като гледам предните и постове.... Rolling Eyes Аз бих се притеснила!

# 4
  • Мнения: 46 406
Мисълта ми е възможно ли е да съм бременна или да имам някакъв проблем с хормони? Благодаря предварително. 😊
Никой тук не може да ти отговори какво е.
Имаш вариант да направиш кръвен тест. Или да изчакаш да спре и да идеш на лекар. Ако не спре за дните, които нормално ти тече или има нещо по-различно - кръвоизлив, болки, също лекар.
При описаното лично аз не бих се настройвала за бременност.

Общи условия

Активация на акаунт