Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Привет, мили мами!
Искам да ви попитам след като отворя сокче от моркови HIPP и дам на детето си, до кога след това мога да го позвам? В смисъл, че сега се захранваме по малко и утре съм решила да му дам една лъжичка морковено сокче и ще си му додам още малко ябълков(от мен приготвен), който сладко пием от 8 дни Smile
Благодаря предварително!
Цитирай

Някъде там...

Като разлепиш внимателно етикета на шишето, от вътрешната страна със ситни букви пише колко му е годността след отваряне.
Цитирай

пред компютъра

Можеш да го даваш до 48 ч след отварянето, но трябва да го съхраняваш в хладилника, след като го отвориш. Peace
Цитирай

Можеш да го даваш до 48 ч след отварянето, но трябва да го съхраняваш в хладилника, след като го отвориш. Peace
ъхъм  Mr. Green
Тези сокчета не са ли доста големи newsm78 , като тепърва даваш по-добре самичка си прави, а впоследствие като почнете да пиете повече сок давай от тях .
Цитирай

Пловдив

До 48 часа,но съхраняван в хладилник.
Цитирай

варна

До 48 часа,но съхраняван в хладилник.
Peace
Цитирай

Павликени

аз давах и остатъка пребнирах в моият корем 35
но в хладилник нищо му няма Peace
Цитирай

РусЙе

По_добре ти му изцеждай сок. Peace
Цитирай

София

Благодаря ви много, момичета   Hug
А колкото до това, че сокчетата са големички, казах и в първия си постинг, че ме е страх от нитратите в морковите, които се предлагат на пазара  Rolling Eyes
Майка ми има градина, в която има всичко, но е все още на ниво "току-що ще поникна"  Smile
Та като станат на бабата зарзаватите ще взимаме от нея и ще си знам, че са чисти, необработвани с химикали. Засега така - поне с морковите де...
Пак благодаря на всички ви за отговорите !
Цитирай

при любовта

и аз така мисля ,за нитратите ,защото ние получихме разстроиство от моркови...и още се лекуваме ,вече втора седмица ...Сега сум купила сокчета на Хипп и с тях ще почваме bouquet
« Последна редакция: нд, 07 май 2006, 14:41 от Vivi »
Цитирай

и аз така мисля ,за нитратите ,защото ние получихме разстроиство от моркови...и още се лекуваме ,вече втора седмица ...Сега сум купила сокчета на Хипп и с тях ще почваме bouquet
Извинявам се за офф-а : До скоро и ние имахме този проблем и немога да не споделя ,че аз вчера открих "топлата вода "  Wink една лъжичка нишесте с малко вода пресича диарията веднага  Peace
« Последна редакция: нд, 07 май 2006, 14:42 от Vivi »
Цитирай

на кой му пука, майна

Peace
Цитирай

София Западен парк

Точно така  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.