Тест Belive Pro

  • 25 593
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 194
Здравейте, някой има ли мнения за този тест за бременност? Още преди закъснението ми показа втора много бледа, но видима чертичка. След него правих други, но отрицателни. Не мога да намеря същият по аптеките, а пише 99,9 процента точност. Чертичката се показа преди да изтекат 10-те минути.  Но останалите тестове са отрицателни...

# 1
  • Мнения: 2 339
Всеки тест може да даде изпарителна чертичка, никой не може да ти даде гаранция, твоята такава ли е.

При мен 3 дни преди закъснение, теста Билийв,от двойната опаковка за ранно тестване, в 18ч. вечерта, даде втора бледа черта. На следващият ден пуснах кръвен тест и резултатът беше 196.

Успех! bouquet

# 2
  • Мнения: 1 466
Тестът го дават, че е с чувствителност 20 miU/ml, докато повечето тестове са с чувствителност 25 miU/ml, та може и от там да е разликата в показанията. Най-добре направи друг след няколко дни, за да си сигурна.

# 3
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 659
Тестът го дават, че е с чувствителност 20 miU/ml, докато повечето тестове са с чувствителност 25 miU/ml, та може и от там да е разликата в показанията. Най-добре направи друг след няколко дни, за да си сигурна.

Защо да прави отново тест?Направила е ПРЕДИ закъснение тест който показва черта следващите са отрицателни.Закъснение изобщо има ли?Нали знаете,че след това се правят тестове!

# 4
  • Мнения: 2 339
Захарчето, не се знае защо прави тест преди закъснението.. При някои жени е хубаво бременността да се открие, възможно по-рано, за да се следят хормони и т.н.. Така, че е хубаво да не се съди веднага Wink

В случай, че няма предишни известни проблеми свързани с бременност.. Изчакай си.. Но, колкото и пикливи тестове да се направят, единствено кръвният може да даде категоричен резултат.  Peace

# 5
  • Мнения: 194
Цикълът ми е на около 22-24 дена,  днес ми е 23-ти, а аз направих теста на 22рия ден. Ето сега направих още един тест лентичка и се появи мнооооооого  бледа втора, но след оказаното време. Може би при толкова кратък цикъл трябва да изчакам още малко. Работата ми е свързана с различни препарати, затова искам по-рано да знам.

# 6
  • Мнения: 2 339
Цикълът ми е на около 22-24 дена,  днес ми е 23-ти, а аз направих теста на 22рия ден. Ето сега направих още един тест лентичка и се появи мнооооооого  бледа втора, но след оказаното време. Може би при толкова кратък цикъл трябва да изчакам още малко. Работата ми е свързана с различни препарати, затова искам по-рано да знам.

Абсолютно закономерно е да искаш да знаеш рано, щом работиш във вредна среда. Кръвен тест е спасението.

# 7
  • София
  • Мнения: 7 645
ако цикъла е редовен и днес е 23-ти ден, чертичката не трябваше да е толкова бледа и се показва след времето за отчитане.
Между другото от тези тестове доста жени изпищяха, защото им показаха бледи розови черти, а бременност няма.
Както казах по-горе ако цикъла е редовен на 24 дни, то вече всеки тест би отчел и аз лично не бих се доверила на тази марка, а на шуърчек.

# 8
  • Мнения: 1 466
Тестът го дават, че е с чувствителност 20 miU/ml, докато повечето тестове са с чувствителност 25 miU/ml, та може и от там да е разликата в показанията. Най-добре направи друг след няколко дни, за да си сигурна.

Защо да прави отново тест?Направила е ПРЕДИ закъснение тест който показва черта следващите са отрицателни.Закъснение изобщо има ли?Нали знаете,че след това се правят тестове!

Защото не пишеше колко дни след първия е направила следващите и помислих, че може и да са в един ден и единият, който е по-чувствителен да е открил наличие на ЧХГ, докато останалите все още не го хващат. В крайна сметка така и се оказва - момичето е направило тестовете на 22 ден, всички преди закъснението. След няколко дни тестът би показал по-категорично и тогава няма да се чуди дали е положителен или е изпарителна черта. Може, разбира се да направи и кръвен.

# 9
  • Мнения: 5 468
И на мен са ми малко съмнителни тестовете от тази марка, защото момичетата тук се оплакват от тях. И аз като Brayda имам доверие само на шуърчек. Относно чувствителността, шуърчек е с чувствителност 25, а престо-20. Общо взето, май повечето тестове на българския пазар са с почти еднаква чувствителност и би трябвало да могат да отчитат бременност горе долу по едно и също време. Има и такива с чувствителност 10, които знам, че някои си поръчват от чуждестранни сайтове.

# 10
  • Мнения: 194
Здравейте,  да си кажа, че в крайна сметка цикълът ми дойде на 26-тия ден,  малко трудно ми "изби",  ако мога така да се изразя, но си имах нормален цикъл. Всичко хубаво, благодаря за отделеното време и черна точка за Belive. Pro Simple Smile

# 11
  • Мнения: 8
Здравейте,
На 22ден от цикъла след доказана ову преди 8дни и аз имам бледа чертичка на същата марка тест.
В кутия са 2бр.единият с чувствителност10,а вторият 20.
Да му вярвам ли сега...така се зарадвах след почти година опити,пък и навсякъде чета ,че няма как да сгреши ако даде втора чертичка дори и бледа.
Какво значи,че доста дами са се оплакали? Нека споделят,защото е доста гадно, като все съм виждала отрицателни тестове и сега надеждата ми се стопява за пореден път.
Благодаря.

# 12
  • Мнения: 1 466
Не съм ползвала този тест, но доколкото разбирам, често дава изпарителна чертичка, която може да се сбърка с тестова. Ако със сигурност овулацията ти е била преди осем дни, е много малко вероятно който и да било тест да покаже толкова рано положителен резултат. Възможно е още дори самата яйцеклетка да не се е имплантирала. Изчакай поне 12 дни от овулацията и тогава направи тест.

# 13
  • София
  • Мнения: 7 645
Tomova66 - просто повтори теста с друга марка да се потвърди или отхвърли, но поне след 2-3дни

# 14
  • Мнения: 8
Да така ще стане. То си имам вече и предменструални признаци така,че може да си спестяя някой лев WinkИ въпреки всичко е много гадно и разочароващо да видиш втора черта след толкона чакане и да се окаже измислена.
Трябва да пишат в описанието,че има такава изпарителна линия....
Ще пиша след 3 дни когато трябва да ми дойде, поне да не страдат и други жени като мен.Благодаря Ви  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт