Шшшшш, тихо! Някой сънува... Някой мечтае!

  • 10 503
  • 123
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
За да сте един от тримата късметлии, които ще спечелят 1 продукт по избор и 2 промокода за 30% намаление при покупка от www.hushhh.eu, отговорeте на въпросите в настоящата тема до 26.06.2017 г.:
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?




Виждали ли сте нещо по-прекрасно от дете, което спи? Толкова е спокойно, толкова е безгрижно, толкова мило. Всеки родител иска да даде на детето си най-прекрасните сънища и най-красивите мечти.

Hushhh… someone’s dreaming e марка за бебешко и детско спално бельо, изработено от меки естествени тъкани с уникален и оригинален дизайн.
Всички модели на „Хъш Линен ООД“ са създадени със специална грижа към детайла, безкомпромисно качество на материи и изработка и носи почерка на оригиналния дизайн на компанията.



Няма по-хубаво от това децата ни да спят спокойно и комфортно, да сънуват щастливо, обгърнати от безкрайна мекота и с един прекрасен приятел до себе си. Някога замисляли ли сте се, чe децата прекарват по-голяма част от денонощието в сън, който ние искаме да бъде спокоен и обгърнат в мекота? Затова решихме да инвестираме във висококачествени материи: 100% памук, не се разтягат и раздърпват при пране, не стават на топчета, запазват мекотата си след многократно пране.

Създадохме две линии:
- линия с готови щампи на пухкави и мили бебета животни
- линия с оригинални графики, специално нарисувани за Hushhh



Един от артикулите заслужава по-специално внимание. Предложихме на родителите решение за вече порастващите и ходещи хлапета, които не търпят ограничение в чувалче. Това са спални чувалчета с отвори за крачетата, които дават свобода за вашето дете! Кройката е създадена така, че да дава свобода на движение – крачетата може да се пъхнат вътре в чувалчето, за да се чувства детето ви на топло и сигурно, докато спи. А когато се събуди, спокойно може да извади крачетата си през отворите в долната част на чувалчето и да дойде при вас.
Всички чувалчета са разработени в два варианта – трико с вата за по-хладните месеци и ранфорс за топлите летни вечери.



Чувалчетата от трико са изключително меки и обгръщат детето в нежна прегръдка. Те са в комбинация с вата, което ги прави подходящи за есенно-зимния сезон, както и за прохладните пролетни и летни нощи. Това позволява да се ползват почти целогодишно.
Ранфорсът за летните варианти е много фин, прохладен и подходящ за топлите летни нощи.
Продължаваме да работим по нови и интересни графики и продукти, за да отговорим на желанията на нашите клиенти за качество и асортимент.



От тази година вече имаме и нова линия "Индивидуалност", с която даваме възможност да се персонализира спалното бельо на детето с неговото име.
Надписът звучи така: "Hushhh… (името на детето)’s dreaming".
Нещо ново, различно и много симпатично както за Вашето дете, така и за подарък.
Щампите са със сертифицирани, безвредни мастила, които попиват в материята и ѝ позволяват да диша за по-голям комфорт на вашето дете.
Продуктите се опаковат в красива и функционална опаковка, която прави комплектите Hushhh чуден подарък.
Единият от етикетите, който показва дизайна на продукта, е направен като книгоразделител – за четящите майки.

Тъй като държим на личното отношение и комфорт на клиентите си, доставките ни са безплатни.
Благодарим, че ни вдъхновявате!

Екипът на Hushhh … someone’s dreaming

Последна редакция: пт, 16 юни 2017, 12:01 от Реклама

# 1
  • София
  • Мнения: 3 698
Специално за спален чувал нямах бюджет; взех бая скъп такъв, но предпочетох да е качествен и от сигурен производител Peace
Съвсем скоро ще обзавеждам нова детска стая и хубаво спално бельо би ме зарадвало доста!
Успех!
П.п Разгледах сайта; много хубави картинки! Ако позволите една вметка- може би ще е добре да добавите колко tog-а са чувалите; поне за мен беше важно при избор на спално чувалче.

Последна редакция: пт, 16 юни 2017, 12:25 от Beeps

# 2
  • Мнения: 2 024
Бих могла да отделя до около 50 лв. за качествено детско спалня бельо, но не съм сигурна дали ще е достатъчно... newsm78

Не ползваме бельо назаем - редно е всеки да си има свое си.

Идеята за надписано лично детско бельо много ми допада и бих се позаинтерсувала от такива оферти.

 Grinning

# 3
  • Мнения: 1 427
Бих могла да отделя около 100 лв за качествено детско бельо. Даже в момента съм пред дилемата какво точно да избера за кръщенето на кръщелникът ми.
Харесва ми идеята да има щампа с името на детето.

Според мен не трябва да се ползва чуждо спално бельо.

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 545
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Около 40-50 лв. отделям за качествено детско спално бельо.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Да, ползвам в момента точно такова - пера го на 60 градуса и се надявам, че няма проблем.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да, би било интересно.

# 5
  • Мнения: 472
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Около 40-50 лв. отделям за качествено детско спално бельо.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Не сме ползвали спално чувалче

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да, оригинално е.

# 6
  • Мнения: 13 478
Спалното бельо е като личното, никакъв компромис с взето от втора употреба / друго дете/.
Бюджета е неограничен. Идеята за щампа с името на дете е чудесна и ще зарадва всеки.

# 7
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 659
Бюджет определен за спално бельо нямам.За мен е по важно да е качествено и да ми хареса както и на детето.Ползваме спален чувал почти целогодишно.Имаме и тънко дори за по топло време.Не съм взимала от ползвано,защото обичам да пазарувам подобен тип стока и предпочитам аз да си го избера. Heart Eyes
Бих подарила на детето ми спален комплект с името му.

Последна редакция: пт, 16 юни 2017, 12:35 от Захарчето

# 8
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Държа на качественото памучно спално бельо, като винаги гледам съотношението качество-цена. От въпроса не става ясно точно какво бельо имате предвид - ако говорим за спален комплект, 50-60 лв. ми е ОК като бюджет. Peace
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Не съм ползвала спално чувалче, взето назаем, но, честно казано, нямам предразсъдъци - като се изпере и дезинфекцира добре, не виждам какъв е проблема.
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да, идеята ви е страхотна. Peace

# 9
  • Мнения: 579
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Обикновено отделям около 100 лева, защото държа на качествените материи.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Ползвала съм чувалче от близка, не намирам проблем, тъй като пера на висока температура. Чувалче ползвам целогодишно.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да, бих подарила. Оригинален и запомнящ се подарък, за който си отделил време и внимание. Определено ще се възползвам от идеята  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 21 156
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Точен бюджет нямаме , водим се по това да е качествено.
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
На заем не сме използвали ,имахме си собствено такова.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да,страхотна идея.

# 11
  • Мнения: 2 416
1./ Бюджет: за зимен чувал с вата 1,5 тог - 60лв/брой
за есенен чувал 1 тог трико - 40-50лв на бр
за летен чувал 0,5 тог тънък - 40лв/бр.
Купуваме си в момента от български производител, всичко му е сертифицирано и не са мръднали продуктите на тези цени. Имаме и чувалче с крачета - за лятото е супер, сигурно и за зимата ще вземем.
Общо за спално бельо не съм си правила сметка колко сме дали, но поне по два чувала на сезон /сега мисля по 3, че като махаме памперса стават инциденти/ + колкото може повече чаршафи с ластик /минимум 4 броя / + протектори за матрак. Възглавници на една година не ползваме.
Вашите продукти в България ли са произведени?
2/ всичко, което купуваме за бебето е ново. не съм чувала някой да ползва втора употреба спално бельо.
3/ Може би за новородено бебе, за спомен е сладко да му има името на чувала. На едногодишно дете вече не бих го надписала.
Щампите с жирафа и октопода са много сладки, тези с животните не ми харесват /въпрос на вкус/. Всички чували до момента са били с цип до долу, не мога да реша дали вашите /с цип до средата/са по-практични или не. От една страна, не може да го събуе и да си махне памперса, което е супер. От друга - дали обличането и събличането няма да е по-трудно.

Последна редакция: пт, 16 юни 2017, 12:53 от prolet_inchen

# 12
  • Мнения: 1 345
Бих могла да отделя около 70 лв за качествено детско бельо.

Харесва ми идеята с името на детето.

Според мен не трябва да се ползва чуждо спално бельо.

# 13
  • софия
  • Мнения: 25 114
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Гледам съотношението качество-цена като държа на качествено спално бельо от естествени материи. За детски/единичен спален комплект бих отделила до 70 лв.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Не съм ползвала спално чувалче взето назаем, но нямам предразсъдъци - след хубаво пране и дезинфекция няма проблем. Спалните чувалчета бяха на особена почит вкъщи, докато детето беше малко.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
С най-голямо удоволствие. Бих се зарадвала и на подобен подарък за моето дете.

# 14
  • Мнения: 3 010
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето? - до 50 лв. ми е бюджета, имам 3 деца и ако взема и за трите, сумата няма да е малка. Освен това са необходими поне по 2 комплекта  Shocked

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо? - децата ми са ползвали спално чувалче, което преди това е било ползвано, но нямам проблеми с това.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име? - да, смятам че е добра идея за подарък.

Общи условия

Активация на акаунт