Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
51-65 от 148 отговора

Пуснах темата в петък вечер и исках да се информирам какво мога да направя и какво ме очаква.
Сега пишем формуляра за отказ и следобяд отиваме в офиса да им върнем нещата.
Да имат пост автомат и даже на разсрочено плащане и с лихва се предлагат ако чак толкова няма пари човека  Twisted Evil
Цитирай

Варна

Пуснах темата в петък вечер и исках да се информирам какво мога да направя и какво ме очаква.
Да имат пост автомат и даже на разсрочено плащане и с лихва се предлагат ако чак толкова няма пари човека  Twisted Evil

Хайде като откажат връщането пак да преговорим нещата.Сега написахме много неща от които може избщо да няма смисъл.
Цитирай

Не е платена в брой,а с дебитна карта.
Значи на презентациите Бек-а си "ходят" с пос терминал?

Съвсем се оплете в глупостите си авторката. Crazy

Как няма да реагирам рязко и за каква емпатия става дума, като тук следват лъжа след лъжа?!
Ако някои хора не са наясно как протича една презентация, не на мен тия фантасмагории.
С дебитна карта?! Confused Confused Confused 
Показват си хората продуктите, дават даже да се пробват и обявяват цена! Къде е измамата?
На последната презентация, преди година някъде, изрично предупредиха, че тези продукти не лекуват!

И аз ако съм на тях, ще си правя запис и после за такива, които лъжат, ще го пускам, за да е ясно.

Елора, имах предвид да си изключиш звука, не нацяло да си спреш телефона. Peace
Цитирай

Shockedкакво искаш да ти пратя бележката от пост автомата ли..
Хич не си добре..наистина..и тъй като съм много обидчива и лесно се ядосвам заради глупости спирам да се обяснявам с теб,че няма смисъл.
На всички останали взели отношение по темата благодаря за разбирането.Днес пратихме по куриер документ за отказ от покупка и чакаме развитие по въпроса.
Цитирай

Не видях да ти иска бележка, ама ти продължвай ooooh!
Цитирай

http://gabi1977.snimka.bg/other/snimka.953335
Лъжа казваш ..де да беше така!
Дано когато имаш нужда от помощ и разбиране срещнеш такива мили хорица като теб..
Цитирай

Варна

Ани , прочети това и се пробвай, все пак стоката не е закупена в търг.площ.
http://europa.eu/youreurope/citizens/consumers/shopping/guarante … dex_bg.htm  
 Peace
На фискалния бон определено пише:без стационарен обект!
Не виждам драма, няма измама и предполагам, че всичко ще е ОК.
Не знам по закон до колко време трябва да се възстанови сумата.
ПП Поправете в заглавието името на фирмата - Бек ИнтернешАнъл,
че Бек Интернешънъл са ТИМ-аджии.
 Cool
« Последна редакция: пн, 19 юни 2017, 18:13 от PAV1 »
Цитирай

Би трябвало веднага да се възстанови  newsm78

И даже няма нужда да се обосновава  и да се обяснява.

"В ЕС имате право да върнете тези покупки в срок от 14 дни и да ви бъде възстановена пълната сума за тях. Можете да направите това по каквато и да причина, дори ако просто сте променили мнението си."
2004 или 2005 се промени много закона за защита на потребителя и то в негова полза. Помня защото тогава работех в отдел Рекламации. И все пак има търговци си правят оглушки. Преди ако ти се развали даден уред, трябва да отидеш в сервиз и оттам се почва мотаене. Само до 3 дни можеш да се върне при дефект. Сега няма такова нещо. Отиваш в магазина където е купена стоката и те трябва да се занимават с тези неща.
Но винаги ще има некоректни  търговци.
Цитирай

Дайте някаква актуална информация - какво се случи при посещението ви в офиса?
Последно, имаме ли некоректен търговец, или просто три дни изпускахте пара във форума?
След всички грозни думи, които се избълваха в темата, дължите на аудиторията развръзка, в противен случай остава много лошо впечатление.
Цитирай

Варна

Днес пратихме по куриер документ за отказ от покупка и чакаме развитие по въпроса.
Цитирай

Мъжът ми така решил.Но днес или утре трябва да отидем да върнем самия масажьор .
Чудя се защо пише ,че е форум за взаимопомощ като голяма част от хората тук считат за нужно да те нарекат лъжец,глупак и идиот и горди от себе си,че са показали превъзходство над бедния кретен пуснал темата да продължат живота си..
Цитирай

Напоследък много изнервени хора има в тоя форум. Нали сте го върнали, получихте и съвети. Не е хубаво да обиждате другите потребители и да се заяждате.
Иначе  е неприятно, да. Моята баба също купува тия боклуци, само дето няма пари, и ни реве и се тръшка на нас как й отказваме чудотворните боклуци. Спестява си пари и специално отива да си ги купи, а ние й даваме уж да си посреща важни нужди. Не е приятно, никак. Веднъж беше купила вълнени одеяла. Има поне 3 стаи в къщата й, пълни с одеяла. Но не, тия били много хубави, специални...не ми се коментира просто...Не дава да се връщат, крие си ги.
Цитирай

Къде съм обидила някои искам да ме цитирате?Мен ме нарекоха лъжкиня и глупачка?
Цитирай

На верандата, под ореха

Къде съм обидила някои искам да ме цитирате?Мен ме нарекоха лъжкиня и глупачка?
Никого не си обидила. Релакс, дишай, мисли за нещо друго. За мен темата и мненията ти в нея са ок. За друг не са. Разбирам притесненията ти и причините, поради които си я пуснала. Друг не ги разбира. Не можеш да отговаряш за всички. Дано имаш успех.  Peace  
Цитирай

Да Жаве ,права си..Дишам..Ама някакси е кофти ,защото не биха си позволили такова отношение наживо, а дай като е виртуално да се гаврим с човек..да го обвиним,че лъже и да се скатаем..А да вярно,че дишах.. Rolling Eyes
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
51-65 от 148 отговора