Бек Интернешънъл-има ли успял да си върне парите?

  • 24 666
  • 213
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 772
Какво друго ми остава..Благодарна съм,че майка ми успя да го преживее.Тя толкова внимава какво харчи-има много болести и повечето и пари отиват за лекарства и живее ужасно скромно.И изведнъж пляс 700 лв за тази глупост-уплаших се да не и стане нещо.

# 76
  • Мнения: X
Но днес или утре трябва да отидем да върнем самия масажьор .
Не са отказали нищо освен вчера сутринта когато им звъннахме да питаме къде да пратим писмото за отказа не сме говорили с тях.
Дано във формуляра за отказ не се е изразила както тук, че току виж ѝ изпратят още един матрак ли беше... Grinning
 Peace
Защо не изпратихте всичко накуп, с наложен платеж?
(отказ, стока, ф.бон)
Ф. бон предварително го копирате и заверявате копието при нотариус.
Въобще защо не отидохте със стоката и цялата документация на адреса?

# 77
  • Мнения: 3 772
И аз така мислех,но разчитам на мъжът ми да свърши тази работа,а той мрази откритите конфликти и разправиите и ако зависеше от него щяхме да си го ползваме до дълбока старост.
Но няма да оставя работата така ще го върна ако трябва да ходя всеки ден.

# 78
  • София
  • Мнения: 19 211
Струва ми се, че връщането става безпроблемно само когато си пазарувал от разстояние, т.е. не е "око да види, ръка да пипне". Ако е от реален магазин - може да смениш, но пари мразят да връщат.

# 79
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Струва ми се, че връщането става безпроблемно само когато си пазарувал от разстояние, т.е. не е "око да види, ръка да пипне". Ако е от реален магазин - може да смениш, но пари мразят да връщат.

Връщат,зависи колко големи рога ще изкараш.За съжаление съм се обедила,че тези неща се случват със скандал.Отивам пробвам мило и възпитано,ако ми се озъбят се зъбя и аз и задължително пускам жалба.За разлика от авторката на темата, КЗП ми помогнаха при две по-сериозни покупки и то съвсем успешно и адекватно.

# 80
  • София
  • Мнения: 17 251
Мнооого много отдавна не ми се е случвало някой да ми откаже връщане на полупка. Убедена съм, че ако авторката си вземеше масажора и бележката под мишница и отидеше до офиса им, тази тема нямаше да я има.

# 81
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Да,определено преди се правиха на интересни.Сега си пишат сторно без много обяснения.

# 82
  • Мнения: X
разчитам на мъжът ми да свърши тази работа,а той мрази откритите конфликти и разправиите и ако зависеше от него щяхме да си го ползваме до дълбока старост.
AniMM, в случая не "усещам" да има конфликт.
Има договор, има клаузи, има и закони на които да се позовете като потребител.
Важното е да се съобразявате със сроковете и начина на приложението им.
ПП Допускам, че майка Ви е решила да направи подарък на съпруга Ви относно болежките му (дископатия).
Но няма да оставя работата така ще го върна ако трябва да ходя всеки ден.
Според мен, с едно посещение и оформяне на документация ще приключите.
Успех!  Hug
Убедена съм, че ако авторката си вземеше масажора и бележката под мишница и отидеше до офиса им, тази тема нямаше да я има.
  Peace

# 83
  • Мнения: 31 537
AniMM, я го дай да го видим този масажор. Дай снимка.

# 84
  • Мнения: X
Цитат
Уведомлението трябва да е направено на хартиен или друг траен носител, до който търговецът има достъп, по начин, който може да бъде доказан съгласно действащото законодателство. Най-добре, това да стане чрез писмо , на което да бъде поставен входящ номер
.
Вписано ли е като забележка в товарителницата на куриера, чрез който изпратихте отказа,
че това е отказ по договор №...от дата... ?

# 85
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Само да не се извъртят, че докато пристигне писмото и минал срока за връщане  Rolling Eyes

# 86
  • Мнения: 3 772
Да вписахме в товарителницата или както се казва,че е отказ от покупка.
Тази е хубостта,но в чуждите сайтове е още по-евтино.
https://www.olx.bg/ad/masazhor-massagematte-vario-na-beck-intern … onal-ID6FpSw.html

# 87
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Да вписахме в товарителницата или както се казва,че е отказ от покупка.
Тази е хубостта,но в чуждите сайтове е още по-евтино.
https://www.olx.bg/ad/masazhor-massagematte-vario-na-beck-intern … onal-ID6FpSw.html

Ами сега като ви възстановят парите, купете на майка си едно от 140 лв.,така и тя и вие ще сте доволни Simple Smile

# 88
  • Мнения: X
Глухарче,
Завежда се датата, на която е пусната пратката.
ПП Затова попитах дали е упоменато какво "съдържа" пратката.
Допълнителното подсигуряване е и по e-mail.
Данни от ТР:
Скрит текст:

# 89
  • Мнения: X
Да продаваш на стари и болни хора нещо с 7 пъти наценка не е ок. Това си е заблуда на клиент, който е в уязвимо положение.

Общи условия

Активация на акаунт