Кръщене

  • 1 326
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 606
Здравейте,


Някой може ли да ми препоръча магазин за принадлежности за кръщене? Има само онлайн, но ми трябва спешно.

Благодаря.

# 1
  • София
  • Мнения: 4
Здравейте, скоро ми предстои да бъда кръстница и ме интересува от къде мога да напазарувам подходящи и интересни неща по повода? Може ли да ми препоръчате магазин, като цяло предпочитам да е онлайн.
Предварително Ви благодаря за информацията Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 5 605
Какво ти трябва? И аз организирам кръщене за след месец.

# 3
  • София
  • Мнения: 4
Виждала съм различни красиво бродирани комплекти с името на кръщелника, хавлии, красиви свещи и шишенца и други принадлежности Simple Smile
Та в тази връзка ми се иска да се подготвя и аз с подобни неща Simple Smile
Ще се радвам, ако можете да ми препоръчате местенце от което мога да ги набавя Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 5 605
Поговорете с майката - ще има ли тема кръщенето, какво и харесва, дали тя ще подготви част от нещата сама, какво искат от църквата.
Давам пример:
Трябват три кърпи - една за детето, една подарък за кръстника (тоест ще си поръчаш за себе си) и една остава в църквата. Аз поръчах от Бебешка визитка, защото сам там намерих с етно мотиви, а кръщенето на детето ми е с такава тема.
Подаръци за гостите ще поръчам от Мишоела арт - магнити със снимка. Украсата ще ми бъде семпла - банер под формата на трикольор и балони в бяло, зелено и червено.
Този комплект за кръщенето според мен е излишен. В църквата ми искат кърпа за попа и сапун, тоест шишенца за миро и др са ми излишни. Все пак приятелка ще ми изработи - кутийка за косичка, кутийка за кръстче, шише за светена вода и за вино, просто защото прецених, че това искам да има. Иначе страници има безкрайно много.
И пак ще се повторя, много е важно какво иска майката, затова говорете с нея.

# 5
  • София
  • Мнения: 4
Много Ви благодаря за отговора!
Преди малко говорих с майката и тя ми спомена за детски магазин КОКО - там имало голям избор за кръщенета, погачи и всякакви подобни радостни поводи...
Вие дали сте го чували или пазарували?
Притеснявам се да не се изложа... за първи път ще съм кръстница Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 5 605
Не съм, нямам представа.
Аз не занимавам кръстника на детето, действам сама по организацията. Това, което знам, е, че той трябва да облече детето в нови дрехи след ритуала, да му купи кръстче и да плати свещите в църквата. Поне така сме се разбрали.
Иначе в предния коментар написах откъде какво съм поръчала или купила.
Няма да се изложите. Кога ще е кръщенето?

# 7
  • София
  • Мнения: 4
Още един път благодаря за информацията!
Кръщенето ще е на 18.05.2019г Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1
И ние ще правим едно кръщене на бебе след месец а най-вероятно другата година и на възрастен, та след като прегледах целия интернет намерих една статия с 100тина идеи за подаръци специално за кръщене. споделям я тук с надежда да ви помогне макар и за вбъдеще https://blooma.bg/idei-podarak-za-krashtene/

# 9
  • Варна
  • Мнения: 14 496
Мисля, че оригинален и ценен подарък е бижу от благороден метал. Аз още пазя италианските си обици от бяло злато.Била съм на 2г. Любимо бижу от ценни хора.

Общи условия

Активация на акаунт