За сенките

  • 4 711
  • 49
  •   1
Отговори

Анкета

Какви сенки използвате?:

Опции:

* Гласуването приключено: ср, 17 ное 2004, 17:01

  • София
  • Мнения: 9 394
Интересно ми е, какви сенки използвате и какви предпочитате?
Аз съм традиционалистка в това отношение и харесвам сухите сенки. Тези с апликатора.
Всъщност това е май, защото трудно се справям с другите. Rolling Eyes
Кажете, какви са вашите хитринки при сенките?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
аз ползвам на Bourjois сухите сенки розова гама и на Cifelli прахообразните

# 2
  • Мнения: 3 562
Във времето когато се гримирах ползвах сухи  Flutter  Flutter  Flutter
Сега съм в почивка  Wink

# 3
  • Мнения: 8 769
Сухи и стик. Няма го моя отговор. Гласувах само със "сухи"....

# 4
  • София
  • Мнения: 9 394
Цитат на: DEianaZ
аз ползвам на Bourjois сухите сенки розова гама и на Cifelli прахообразните

Ха, пропуснала съм да добавя прахообразните сенки в анкетката, верно! Simple Smile   341uu
Нека се броят към сухите сенки!

И аз ползвам едни розови на Bourjois -прахови, с четчицата. Simple Smile

# 5
# 6
  • Мнения: 2 489
Миналата седмица си купих на Ревлон - Eyeglide - под формата на стик. Досега това е най-удобното и хубаво, което съм купувала. Отпред има дунапренче, през което през дупчици излизат сенките. Придават страхотен блясък.
Харесвам и тези на Pupa - те са много цветове във формата на бонбончета и са по-мазнички, създават намек за цвят е не покриват така плътно като сухите сенки.
Убедих се, че е много важно какви са сенките - има много хубави сухи, но на по-хубавите марки, а аз лично харесвам по-дискретно бляскаво покритие на очите.

# 7
  • Мнения: 2 489
Хитринките са май в купуването на качествени сенки!

# 8
  • София
  • Мнения: 9 394
Цитат на: sunny_zt
Хитринките са май в купуването на качествени сенки!

А и това е вярно!
Но все пак умелата ръка лесно може да прикрие несъвършенствата на 'масовата' сенка. Wink
Пък и обратното важи- и най-хубавите сенки, ако са нанесени кьопаво, пак не става. Wink

# 9
  • Мнения: 17 401
Не използвам нищо друго, освен червило и спирала. Не ми отиват сенки, моливи, очни линии и пр.

# 10
  • София
  • Мнения: 9 394
Цитат на: sunny_zt
Миналата седмица си купих на Ревлон - Eyeglide - под формата на стик. Досега това е най-удобното и хубаво, което съм купувала. Отпред има дунапренче, през което през дупчици излизат сенките. Придават страхотен блясък. Simple Smile
Харесвам и тези на Pupa - те са много цветове във формата на бонбончета и са по-мазнички, създават намек за цвят е не покриват така плътно като сухите сенки.
Убедих се, че е много важно какви са сенките - има много хубави сухи, но на по-хубавите марки, а аз лично харесвам по-дискретно бляскаво покритие на очите.


Аз пробвах течното им червило-Ревлон, имам в пред вид. То е на същият принцип. Дупчици на дунапренчето и се дозира по малко от течното червило. Стои страхотно ефектно!

Добре, а после размазваш ли с пръст или само така се нанасят. Нямам опит с такива. Neutral Face

# 11
  • Мнения: 645
сухи на Буржоа

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Сухи - на Буржоа. Пробвала съм и стик, но не стоят добре на моите клепачи.

# 13
  • Мнения: 4 358
Рядко слагам сенки, но определено предпочитам сухите.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Някъде бях чела, че за да е по-наситен цвета на сухите сенки, да се нанасят с апликатор, натопен в гореща (или топла?) вода. Не знам дали е вярно, не съм пробвала.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт