Приключено приятелство

  • 10 176
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 323
Не, наистина е добра идея Simple Smile

# 46
  • София
  • Мнения: 24 839
После ми се обади и ми обясни, че е много изнервена , понеже важното нещо , което й предстоеше, не е минало добре. Аз се извиних, че онзи път не съм отишла при нея, обясних, че съм била разстроена. Спомена и рождения си ден, че ако го празнува, ще ми се обади. Утре пак й предстои това важно нещо. Смятам да й се обадя вечерта да я питам този път как е минало. Ако го направя, лепка ли съм?  newsm78

Не се впечатлявай толкова- всеки тук интерпретира случката според собствения си опит с приятелки през годините и понякога просто забравя, че не предъвква своите отношения, а на човек, когото не познава.

Ти си прецени- ако ти е нужна като приятелка, ако можеш да имаш същото отношение като преди, ако можеш да ѝ вярваш, продължи приятелството.

# 47
  • Мнения: 136
Благодаря! bouquet bouquet

# 48
  • Мнения: 4 941
Ами обади й се, а времето ще си покаже дали ще си останате приятели.

# 49
  • Мнения: 136
На следващия ден направо отидох при нея, защото я видях пред тях. Изслушах я как е минало, как се чувства, какво смята да прави. Слушах я дотогава, докато й се говореше. След това тя смени темата и поговорихме накратко и за мен.  През уикенда ще отбележи рождения си ден със закъснение. Иначе на самата дата отидох за малко до тях само за да й дам подарък. Исках да я зарадвам.  Смятам да отида и на партито , за да я уважа. Но смятам, че отношенията ни въпреки всичко са охладнели. Защото аз се старая по всякакъв начин да я подкрепям и да бъда до нея, като се стремя и да не се натрапвам , а сякаш това не се оценява. Вече когато се чуваме , говорим само за нея. И на мен ми се случиха някои неща , за които тя изобщо не знае и предполагам, че не я интересуват. И на мен ми предстоеше нещо важно, но тя дори не ме попита как е минало, а бяхме де чули във връзка с партито по случай рождения й ден. В същото време започвам да се чувствам като егоист , защото разсъждавам по такъв начин . Имам още две по-близки приятелки , но с тях нямам този проблем.

# 50
  • Мнения: X
Като не върви - не върви. Направила си нужното от своя страна, щом не ти е приятно общуването, дистанцирай се. Много задълбаваш.

# 51
  • Мнения: 136
Като не върви - не върви. Направила си нужното от своя страна, щом не ти е приятно общуването, дистанцирай се. Много задълбаваш.
Просто трудно се разделям с хората. Особено такива, с които сме си били близки приятели. Привързвам се много и после ми е трудно да приема , че отношенията са променени или прекратени.

# 52
  • Мнения: 31 664
И аз бях така. Но пораснах и разбрах, че големи очаквания от хората не трябва да имам. Затова почти не допускам много близо хората до мен и не се привързвам. И ми е по-добре. Така като направи някой нещо, не го взимам толкова навътре.

# 53
  • Мнения: 136
И аз бях така. Но пораснах и разбрах, че големи очаквания от хората не трябва да имам. Затова почти не допускам много близо хората до мен и не се привързвам. И ми е по-добре. Така като направи някой нещо, не го взимам толкова навътре.
Така е най-добре. Дано и аз порастна в това отношение.

# 54
  • Мнения: 136
Ако трябва да съм честна и на въпросното парти не ми се ходи. Преди малко ми се обади да ми каже за колко часа е планирано да започне и пак се държи едно дръпнато. И подаръкът ми не й е харесал, защото миналата година тя ми беше подарила за рождения ден комплект бижута и тази година аз също й подарих комплект бижута, като гледах да са по нейния вкус. Просто вече всичко друго й бях подарявала. Нямах много време да обикалям по магазините, а и нищо друго не ми хареса. Не ми го каза директно, но все пак , колкото и да сме се променили , познавам я... Изобщо за какво да ходя , като вече явно не можем да общуваме една с друга, както преди... Но вече обещах , че ще отида...

# 55
  • Мнения: X
И на теб не ти е лесно. Laughing

# 56
  • Мнения: 136
И на теб не ти е лесно. Laughing
Ами не ми е приятно да се държат така с мен. Просто не знам дори как да го опиша, защото усещам , че й е неприятно да си общува с мен.

# 57
  • Мнения: X
Ами не ми е приятно да се държат така с мен. Просто не знам дори как да го опиша, защото усещам , че й е неприятно да си общува с мен.

Ами добре тогава, учтиво се извини, че няма да присъстваш на партито.

Или присъствай, но си тръгни относително рано и после разреждай срещите, като не приемаш нови покани. Peace

# 58
  • Мнения: 31 664
Аз като виждам, че някой не му е особено приятно да общува с мен, не се натискам да общувам с него.
Както каза qrye може да отидеш за малко да я уважиш и после разреждай срещите. Моят съвет е да спреш ти да я търсиш.

# 59
  • Мнения: 136
Както ме посъветвахте, ще отида за малко. Не мога да откажа, защото вече съм обещала, че ще отида. И ще спра да я търся. Преди малко като ми се обади да ми каже от колко часа ще бъде, вече й казах, че няма да мога да остана много време и тя отговори ,,няма проблем , колкото можеш" , след това й казах ,, до утре " , приключих разговора . Сега се чувствам супер зле, защото беше гадно от моя страна да затварям така.

Общи условия

Активация на акаунт