До мамите ползвали помпа Авент

  • 626
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 158
Ето какъв е проблема...Преди малко ми се счупи/скъса едното чаркче на помпата Авент и в момента беснея из къщи   - пари за нова помпа нямам, а да купувам помпа на старо пак не ми се иска при положение че си имам налице цяла такава. Да не говорим че кърмата ми рязко намаля и ще я ползвам най-много още месец...Има ли някой идея откъде бих могла да си  купя тази малката кръгла гумичка, която има нещо като звездичка от едната страна и влиза в кръглото отворче на голямата пластмасова част??? Някой да си продава помпата на части? 

# 1
  • София
  • Мнения: 6 259
Честно казано, не разбирам за какво точно питаш, но клапнче има резервно към всяка авентска помпа - една бяла малка гумичка със звездичка от едната страна. Ако си си взела помпата нова, можеш да провериш в кутията.  Wink Ако питаш за "вентчелистчетата" - чела със във форумите, че може да се използва това: http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=43&products_id=1270 , но не ми се е налагало лично.

# 2
  • Мнения: 513
Към помпата трябва да имаш още 2 такива клапички(  вентчелистчета ) потърси из другите чаркове  Wink.В интерес на истината на мен от три два се огънаха и не ставаха за ползване или по -скоро ги ползвах , но се се вадеха и давай на  ново разглобявай и сглобявай   #Cussing out.Това което е посочила Сия не виждам как ще свърши работа  newsm78

# 3
  • Мнения: 158
Много благодаря за отговорите  Simple Smile Помпата съм взела от една приятелка и затова не знам че към нея има резервни такива гумички. Ще проверя.
Благодаря ви.

# 4
  • Мнения: 567
една мама от форума ми каза, че можеш да си купиш части за помпата от аптека. Отиди в някоя по-голяма аптека, където продават помпата и попитай.
А специално тази част струва - 40ст.

# 5
  • Мнения: 7 186
Да, има резервни части към помпата, а предполагам, че продават и по по- заредените магазини, където има продукти на Авент.

# 6
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Има 2 такива резервни гумички,попитай приятелката ти да ти даде ако ги пази.

# 7
  • Мнения: 445
Има две резервни звездички гумички. И моите се прецакаха всичките, отпуснаха се и накрая беше кошмарно ползването на помпата ми.

# 8
  • Мнения: 651
Да,наистина има резервни още 2 такива звездички във всеки комплект. Моята специално не мръдна и не съм имала никакъв проблем. Но! Когато майка ми стопи капака на стерилизатора се поинтересувах и открих представителството на Авент,където имат резервни части за всички артикули ( тогава купихме само капак за 9 лв. ). виж на кутията или на някой друг продукт, или просто отиди в някой бебешки магазин и виж адреса на някой неразопакован артикул  ( лепенка с адреса на българския офис върху целофанената опаковка).Има и телефон. Офиса им се намира някъде към гарата,но не знам точно къде-тогава ходи мъжът ми.
 Успех!

# 9
  • Мнения: 3 216
Една мама от форума имаше подобен проблем сьс малката бяла "звездичка".Сьс гаранцията на помпата отиде до магазина кьдето я бяха купили и си взе новички няколко броя.Ако имаш гаранция струва 2 лв,ако нямаш -12 лева-тези цени са от Вис Виталис Пловдив.

Общи условия

Активация на акаунт