Подарък за бебе

  • 11 455
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • York
  • Мнения: 826
https://www.facebook.com/atelliedearte/photos/a.257789334664488. … ype=3&theater

Подарих на приятелка ваучер за изработка на такъв комплект. Много го хареса подаръка. Зная, че си е поръчала, но не зная в какви цветове и т.н.
Аз съм в Англия, но съм сигурна, че може да се намери и някой в Бг да го изработи. После може да си го запази за спомен.

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Когато една приятелка ви е достатъчно близка, предполагам знаете и финансовото й състояние. Ако смятате, че е в затруднение с всичките тези бебешки покупки- практичен подарък. Ако смятате, че може да си позволи семейството всичко, и финансите са в норма- може  и по- сантиментален подарък.
Практичния подарък е малко нож с две остриета- можеш да помогнеш много, но може и примерно малко да е  неудобно. Ти купиш примерно шезлонг- майката си е харесала някой съвсем друг, или смята че са вредни за бебето.

# 32
  • Мнения: 990
Аз също съм пред такава щастлива дилема - щастлива, заради повода  Simple Smile Сестра ми след една седмица влиза в 9-ти месец и сме в трескава подготовка. Преготвила съм им комплекти сребърни бижута за нея и за бебето, две комплектчета дрешки и съм поръчала да декорират с декупаж една дървена голяма кутия, в която да сложа всичко, после и самата кутия ще се ползва. Обаче не ми се струват достатъчно тези неща.. Давайте, моля, още идеи.

# 33
  • Мнения: 715
Едно от нещата, който подарих на племенника си е огърлица от кехлибарени полускъпоценни камъни. Казват че помага на детето за растящи зъби. Носи го от първите месеци, сега племенника е на 4 и още си го носи. Не е плакал изобщо от зъбчета. Дали от огърлицата или не, никой не може да каже. Около 60- 100 лева струват.

# 34
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 379
Silver_light,мисля,че подръците,които си подготвила са страхотни и са достатъчно.
А може ли да споделиш от къде поръча дървената кутия с декупажа? Praynig И на мен ми предстои търсене на подарък за бебенце.

# 35
  • Мнения: 10 476
Аз също съм пред такава щастлива дилема - щастлива, заради повода  Simple Smile Сестра ми след една седмица влиза в 9-ти месец и сме в трескава подготовка. Преготвила съм им комплекти сребърни бижута за нея и за бебето, две комплектчета дрешки и съм поръчала да декорират с декупаж една дървена голяма кутия, в която да сложа всичко, после и самата кутия ще се ползва. Обаче не ми се струват достатъчно тези неща.. Давайте, моля, още идеи.

Ауу, колко добра сестра си!  Mr. Green Давам идея и за стикери за стена с герои на Дисни (Мики Маус, Мечо Пух). Нашата спалня се превърна в детска, едва когато декорирах стената над бебешката кошара, а синът ми се научи да ги разпознава и посочва много бързо. Много добър зрителен стимул за бебето.

# 36
  • Мнения: 990
Silver_light,мисля,че подръците,които си подготвила са страхотни и са достатъчно.
А може ли да споделиш от къде поръча дървената кутия с декупажа? Praynig И на мен ми предстои търсене на подарък за бебенце.

Да, разбира се, https://web.facebook.com/Lalli-Birindjieva-Art-545338998917717/?fref=ts от тази жена, но няма да е само декуупаж, а си поисках и магнолии и кристалчета  Mr. Green за които сестра ми сигурно ще ме изхвърли  Laughing Laughing Laughing Но жената, която я прави ми обясни подробно как може да стане кутията, какви размери има и аз си избрах, каквото искам и си казах, какво още да има.


Ауу, колко добра сестра си!  Mr. Green Давам идея и за стикери за стена с герои на Дисни (Мики Маус, Мечо Пух). Нашата спалня се превърна в детска, едва когато декорирах стената над бебешката кошара, а синът ми се научи да ги разпознава и посочва много бързо. Много добър зрителен стимул за бебето.

Благодаря  Laughing старая се да не прекалявам, но истината е, че ме обхвана треската и май вече съм на ръба да ме помислят за полудяла на тема бебета  Laughing Стикерите са страхотна идея, благодаря ти. Обаче тяхното бебе още няма своя стая и първоначално ще е в стаята на сестра ми и зет ми и малко и е неудобно да му алагам Мики Маус, понеже той е малко балкански субект по темперамент и не знам, как ще го приеме.

# 37
  • Мнения: 257
Момичета, ако някой реши да подарява онази поставка за легло за новородено, тя се подвизава под името "гнездо за бебе". Пускам и линк, не са чак толкова скъпи, а изглеждат доста удобни и мекички

https://moebebe.com/detski-legla-i-spalni-komplekti/spalni-kompl … bebe-starry-night

# 38
  • Мнения: 990
В този сайт имам чувството , че не е демокрация , а комунизъм, ама чист комунизъм в най-откровения му вид.... Защо толкова коментари бяха изтрити??

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
И аз не го разбирам това с триенето на коментари- ама... Simple Smile Язък за времето, където си играх да харесвам снимки на букети да покажа Grinning

босилечка- не са точно гнезда, и аз така си мислех, но са по различни по- скоро са възглавнички.

# 40
  • Мнения: 615
Писахме за букети от дрешки...

Един практичен подарък за бебе...

Защо ни триете мненията ?

# 41
  • Мнения: 990
Защото явно не искат да го има този сайт - аз така разбирам. Ще си изгонят хората рано или късно така.

Аз разбирам да изтрият, но администратор или моделатор да напише едно съобщение или мнение и даде обяснение. Ние пишем правим им трафик, на базата , на който фирмите им плащат тези реклами отстрани и навсякъде, а те ни трият мненията и то без никакво обяснение?!?

Е, големи дебили сте, честно!

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
Много харесвам тези посребрените сувенири на мамас енд папас http://www.babylifemalechko.com/index.php?m=320&lang=1&c … gory=65&pc=11 Crazy

# 43
  • Мнения: 10 476
Момичета, ако някой реши да подарява онази поставка за легло за новородено, тя се подвизава под името "гнездо за бебе". Пускам и линк, не са чак толкова скъпи, а изглеждат доста удобни и мекички

https://moebebe.com/detski-legla-i-spalni-komplekti/spalni-kompl … bebe-starry-night


 Това ми прилича на легло за домашен любимец. Т.е., ако ще е такова въобще няма нужда да се хабят 50 лв, ами направо от зоомагазина нещо по-икономично... Grinning Онова първото беше друга работа.

Общи условия

Активация на акаунт