Правите ли си прочистване на организма,как и колко често?

  • 12 209
  • 70
  •   1
Отговори

Анкета

Правите ли си  прочистване  на организма?

Опции:

# 45
  • Мнения: 2 818
Правя разтоварващ ден поне 2 пъти в месеца(само на течности - вода и мед малко), иначе края на зимата правя един житен режим за 10дни и края на лятото още един на плодове около 7дни. Но не си правя клизма, мед + вода ми действа много разхлабително.......)

# 46
  • Мнения: 46 434
Не, чист си ми е Grinning

# 47
  • Мнения: 3 376
А някоя от вас пробвала ли е пречистване с приемане на хума вътрешно? До колкото знам, това също е метод за пречистване на дебелото черво от шлаки. Хумата, която всъщност си е глина, като попадне в червата отнася със себе си всякакви гадни наслоявания по стените на червата.

Аз много съм навита да пробвам, ама не знам много подробности за този метод - колко време се прави, има ли някакви специални изисквания към хумата, и т.н. Confused

# 48
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Има дни в които съм само на плодове.Като излязат черешите за друго не се сещам по много дни.И аз съм чувала, че сярата пречиства, но такова нещо не мога да си сложа в устата Sick

# 49
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Четох един руски автор- Атерхов. Според него за да се пречисти организмът са необходими 42 дена пълен глад. Ако някой не може да издържи- препоръчва по-честичко да гладува по 15-20 дена Crazy

# 50
  • Мнения: 2 653
Това с разтоварващи дни по Емилова, мисля, че е достатъчно. Simple Smile
Мъжът ми е ходил в "дебелариума" и .По неговите думи тя набляга повече на бизнеса.Мотивиращите и лекции са като в секта Laughing
Но има ефект.А за да се поддържа ефекта трябва да се спазват всички правила и след като се тръгне от там , за да не останат за спомен само рекламната чаша и тениска  Laughing.У нас имаме папка столкова схеми и таблици и т.н От дъжд на вятър я вадя и почваме да ги спазваме.Дори сега по време на беременността понякога ядяхме разделно и се чуствах много добре.
По нейните методи знам , че ябълките пречиствали- т.е остъргвали "червата и стомаха".Защото аз бях от заблудените дето си мислеха , че като хапнем  нещо  и после в тоалетна го изкарвам веднага .Да, ама не- изкарваме го чак на следващия или последващия ден.И че има следи от храни от преди месеци там някъде и коремчето и чревцата Mr. Green- това най ме потресе.Ами ка колко време се разтваря млакото???

# 51
  • Мнения: 630
Супер интересна тема и в момента ми е много актуална / на плодово разтоварване съм/  Заинтригува ме прочистването с хума. И аз съм чувала за него, но не знам схемата. Иначе хума и сяра от аптеката може да се купят. В момента пия и Мужик корен, който също действа детоксично, антиканцерогенно, кръвопречистващо и т.н.

# 52
  • Мнения: 6 472
Не, не съм. Нещо не ми се отдават тези неща Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 8 917
Иска ми се да правя, но досега никога не съм правила Embarassed Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 4 358
Никога не съм си правила. Нямам и намерение  Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 110
Всеки има нужда от прочистване!

Аз го правя от няколко месеца с билки.Минах 2 фази,сега започвам за паразити и следва за кандида..Ще има за черния дроб,за дебелото черво,за тежки метали и т.н...
Изключително важно е за здравето,просто задължително!

# 56
  • Мнения: 13 512
Всеки има нужда от прочистване!

Аз го правя от няколко месеца с билки.Минах 2 фази,сега започвам за паразити и следва за кандида..Ще има за черния дроб,за дебелото черво,за тежки метали и т.н...
Изключително важно е за здравето,просто задължително!
Я разкажи нещо повече,ако не е проблем.Ще е интересно за повечето  хора тук.

# 57
  • Мнения: 3 360
Не съм правила прочистване,но темата ми е много интересна!Относно клизмата,скоро гледах д-р Емилова в едно предаване,та тя казва,че с клизма се прочиства само около 20 см. от дебелото черво.А истинското "почистване " става със специален уред,/който тя вече има в клиниката си/и се правело в три сеанса,за да могата да се отстранят всички"вкаменелости"
...Само да вмъкна!Дадоха жена,чиито ръце кървяха  Shocked и след това се излекуваха Rolling Eyes

А и спомена,че  някъде си,тази услуга струвала 110 евро!

# 58
  • София
  • Мнения: 268
Има някакви йога-упражнения, които се изпълняват за цялостно прочистване на червата, като преди това се пие леко подсолена вода (с концентрация на солта 0,9%, като при физиол.разтвор), никак не са трудни, но веднъж ги гледах и не запомних добре.. Ако някой знае йога-школа, в която се правят такива упражнения, нека сподели Praynig

# 59
  • Мнения: 10 982
Не, нямам нужда от такава профилактика  Wink

Общи условия

Активация на акаунт