Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

гр.София на върха на кюнеца

търся една рецепта за капки които се правят от чесън и спирт.Помагали много за прочистване на кръвоносните съдове и за хора прекарали инсулт и др.Имам болен баща с 2 инсулта и се надявам да се позакрепи.
Цитирай

защо не му купиш направо натанал-това е спиртен извлек от чесън и не дразни корема      natanal@vip.bg   tel.02 859 50 20
Цитирай

в Бургас

ndin4eva , това е т.н. "Тибетска рецепта" ли? Майка ми я направи, ще й звънна да ми я продиктува и ще ти я напиша тук.
Цитирай

София

Бях я писала по форума, ако не я намеря тук, ще се ровя по тефтерите на мама Smile
Цитирай

София

Рецепта за китайско лекарство
Приготовление:
350 гр чесън се обелва и се измива добре. Счуква се. Смесва се с 300мл 98% чист медицински спирт за пиене. Затваря се плътно в стъкленица и се държи на прохладно място 10 дни. След това се прецежда през гъсто платно чрез истискване. След 2-3 дни отварата е готова за употреба. Дозирането се извършва на капки, съгласно приложената схема. Взима се три пъти на ден с 50гр хладно прясно мляко.

1ден
сутрин - 1 капка
обед - 2 капки
вечер - 3 капки

2ри ден
сутрин - 4 к
обед - 5к
вечер - 6к

3ти ден
сутрин - 7к
обед - 8к
вечер - 9к

4ти ден
сутрин - 10к
обед - 11к
вечер - 12к

5ти ден
сутрин - 13к
обед - 14к
вечер - 15к

6ти ден
сутрин - 15к
обед - 14к
вечер - 13к

7ми ден
сутрин - 12к
обед - 11к
вечер - 10к

8ми ден
сутрин - 9к
обед - 8к
вечер - 7к

9ти ден
сутрин - 6к
обед - 5к
вечер - 4к

10ти ден
сутрин - 3к
обед - 2к
вечер - 1к

Капките се дозират с капкомер. След 10тия ден вземането се продължава три пъти дневно по 25к до свършване на дозата. Повторно лечение се провежда след 5г.

Дано съм ти била полезна   bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.