Пикочна инфекция по време на бременност?

  • 2 413
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте бременна съм в 30-та гестационна седмица и усещам силни болки при движения ниско долу в корема придружено но не винаги  с болки от лявата страна на кръста,също така ходя доста често до тоалетната все едно ще се напишкам,а всъщност пишкам по малко.Моля ако някои може да бъде полезен с някаква информация нека сподели,знам че трябва да питам АГ но имам час чак за понеделник.И дали е опасно за бебо.Благодаря на всеки отделил от времето си.

Последна редакция: пт, 23 юни 2017, 08:18 от bubanka

# 1
  • Мнения: 8 147
Стягането в кръста най- вероятно са контракции.
За да те боли кръста трябва да имаш проблем с бъбрека....която болка е доста силна.
И не е нещо безобидно.
ПикОчната инфекция също е опасна поради факта, че това са бактерии които разбира се могат да се пренесат във влагалището. Което пък от своя страна може да доведе до преждевременно раждане.
Честото ходене по малка нужда може да е свързано със смъкване на бебето и притискане на пикочният мехур.

Ни какво ти е е само догадка. Аз бих се обадила на АГ и бих отишла при него в най- кратък срок.

Последна редакция: пт, 23 юни 2017, 07:52 от Hope for Two

# 2
  • Мнения: 6 990
Обади се и отивай на преглед.
Вдигаш ли температура?
Аз правех някаква инфекция с бъбреците, много ме болеше, но имах и много висока температура.

# 3
  • Мнения: 8 890
Изобщо няма данни за инфекция.

Честото ходене до тоалетна, болки в кръста, както и ниско долу - всичко това не е нетипично за този етап от бременността. Наистина може да е признак на смъкване на бебето надолу. Консултирайте се с АГ за всеки случай.

# 4
  • Мнения: 421
Може да се пусне стерилна и обикновена урина (и двете заедно) и да се види дали има бактерия, песъчинки или са от друго болките и с резултатите направо при АГ в понеделник.

# 5
  • Мнения: 8
Обади се и отивай на преглед.
Вдигаш ли температура?
Аз правех някаква инфекция с бъбреците, много ме болеше, но имах и много висока температура.

Еовин не за сега нямам температура странното е че не ме боли постоянно,съмнявам се за пикочна инфекция,защото имам камъни в бъбреците. Благодаря за отделеното време.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 976
АГ и стерилна урина, всичко останало са догадки.
През цялата бременност имах проблеми от такьв характер и давах урина на всеки две седмици. Докторите ме бяха наплашили, че е важно да се следи и да се махат бактериите, ако ги има.

# 7
  • Мнения: 31
Здравейте.Бременна съм в 7мия месец и пуснахме стерилна урина.Изляза Ешерихия коли в урината, докторката каза да пия цисциклин.Има ли другис такива бактерии и как сте се излекували?И тоя цисциклин го пия вече няколко пъти...но май нищо.

Общи условия

Активация на акаунт