Как работи естественият подбор

  • 24 102
  • 151
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Как работи естественият подбор или тема за най-абсурдните и опасни съвети относно здравето, които сме чули/чели.
Подобно на темата за забавните въпроси на бременността, предлагам тук да си направим колекция от безумства, свързани с човешкия организъм - здрав или болен. Бисерите могат да са както от форума, така и на компетентната по всичко съседка Пенка или поредното телевизионно гуру (и каквито още източници знаете).
Вие сте! Grinning

# 1
  • София
  • Мнения: 62 595
Алтернативният е пълен с такива съвети, човек има да чете, чете, чете...

# 2
  • София
  • Мнения: 6 171
Трябва да си прехвърлиш тук и цитатите за паразитите, като начало на темата.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Ето ги паразитите пак:
Цитат
ПАРАЗИТИТЕ СЕ СЪБИРАТ В ЧЕРВАТА НА ПЪЛНОЛУНИЕ,ЗА ДА СЕ РАЗМНОЖАТ.ЗАТОВА ПРОЧИСТВАНЕТО Е НА ПЪЛНОЛУНИЕ.
Цитат
Процедурата:
 В 2 часа през нощта (тогава паразитите се активират и пробуждат) ставаме и изпиваме сладкия ликьор. Паразитите обичат сладкото, а алкохола ще ги „опияни“, те ще се отпуснат от стените на червата ни и ще започнат да се реят свободно в тях. Затова точно 30 минути след изпиването на ликьора трябва да вземем очистително с незабавно действие. Това може да е или английска сол или рициново масло. Но добре е всеки да пробва преди процедурата дали тези 2 очистителни имат незабавно действие (на някои хора дори не им влияят). Очистителното ще избута навън всички реещи се паразити. Желателно е да седнем в леген с топла вода, защото паразитите обичат топлото и натам ще се насочат.
Цитат
Допълнение: в зависимост от вида си, паразитите предизвикват няколко влечения - към храна, /много храна, все сте гладни, все не ви стига/, към сладко/шоколад, вафли, бисквити/, към алкохол, към наркотици, към цигари, към кофеин /постоянни кафета през деня/ и към безразборен секс.
Ето и за туберкулозата:
Цитат
при ТБ се обаразува един вид тумор, който в лечебна фаза се проявява под формата на натрупване на склерозирали клетки,  които после отварят каверни в белия дроб. Изчистването им се осъществява посредством отхрачване (вкл. на кръв) - което води до страх от смъртта. Този страх, съчетан с недохранването (липсата на нужните за запълване на каверните протеини) изтощава организма и води до смърт. В случаите, когато човекът се храни с богата на протеини храна и не се страхува от смъртта, ТБ се лекува от самосебе си.
Той смята, че даването на АБ е вредно, защото пречи на изчистването на каверните, от което туморите не могат да се изхвърлят естествено от организма. А и както всички сме чели - ТБ винаги се е смятала за болест на бедните, с липсата на пълноценна храна и страхове, свързани с оцеляването.
И за ехографията по време на бременност:
Цитат
Все пак допуснах 1 УЗ в 8-ми месец, понеже татакото много държеше да види пола. Съжалих още в момента на прегледа - ясно се усещаше и нагряването, и дискомфорта на бебето. Говорихме после много с таткото и при следващото бебе няма да правим такива експерименти.
Цитат
По една или друга причина не можах да родя по естествен начин и по време на секциото видяха, че бебето има истински възел на пъпната връв. Заобясняваха ми какъв късмет сме имали, че така е станало, но това е друга тема. Имам чувството, че с тези ехографии го вързахме този възел. Възможно е, нали?

# 4
  • Мнения: 15 960
Къде я четете тази нова медицина?

# 5
  • София
  • Мнения: 62 595
в алтернативния, има една тема за паразитите. Много поучително.

# 6
  • Мнения: 3 157
Яко:)Ако се одремеш и изпуснеш 2 часа-край-гадините са заспали и сънуват и няма как да ги излъжеш да пият ликьор,трябва да чакаш следващия купон след месец по пълнолуние ooooh!В темата за псевдобременните също има много добри попадения Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 7 990
Тия цитати са като бьлнувания на човек с недобро психично здраве, ако са казани насериозно.

# 8
  • Мнения: 10 993
Шокиращо ми прозвуча  съвет за си пием сутрин първата урина с цел прочистване.

# 9
  • Мнения: 14 300
Ами лично аз вероятно ще повръщам поне  3 дни след това, та прочистване си е, да...

# 10
  • София
  • Мнения: 10 825
Осоляването на бебето за да не му мирише потта

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Намерих още няколко "алтернативни" цитата от форума:
Цитат
Единствено знам, че водата предава информация и, че на чистата и изворна вода може да се разчита много повече, отколкото на всяко лекарство!
Цитат
Все пак допуснах 1 УЗ в 8-ми месец, понеже татакото много държеше да види пола. Съжалих още в момента на прегледа - ясно се усещаше и нагряването, и дискомфорта на бебето. Говорихме после много с таткото и при следващото бебе няма да правим такива експерименти.
Цитат
Пневмонията и туберкулозата най-вече, са лечебна фаза. Понеже се отделят секрети с кашлицата е добре да се наблегне на храна, богата на протеини (белтъци) за по-доброто възстановяване. Аз лично не бих пила антибиотици, които унищожават именно бактериите, които ме лекуват в момента
И случаи от практиката от блога на един лекар:
Скрит текст:

# 12
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 498
 Да разбирам ли,че ако човек си завре Сникърс ,където трябва по пълнолуние ще привлече паразитите?

# 13
  • Варна
  • Мнения: 737
Да разбирам ли,че ако човек си завре Сникърс ,където трябва по пълнолуние ще привлече паразитите?
  Дааа  Joy Joy Joy



Някой неща наистина ме потресоха! Sick #2gunfire

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Потребител 1:
Цитат
Хамер знае,че новите ваксини за свински грип ще са с чип.Но това го знам и аз доста отдавна от сьвсем друго място,от производител на ваксина.
Потребител 2:
Цитат
Откъде е този превод?Аз вече видях къде е този чип и го видях с очите си.Точно в устието  на спринцовката е.Дори някой да не иска в последния момент да му изсипят ваксината в кожата,чипа ще е вече вътре.
Цитат
Учени били открили каква всъщност била функцията на апендикса-да съхранява бактерии ,които да се включат ,когато има нужда от тях.
Цитат
Рисковите групи (които трябва да се ваксинират) при свинския грип са сьщо така наречените
useless eaters
Бременните,децата,пенсионерите,инвалидите,хронично болните.Тези,които не работят,няма полза от тях,а само консумират.
Мислете с главите си.
Потребител 1
Цитат
Прочетох че хемороидите  са лечебна фаза на карцином на ректума и изтръпнах.ПОнеже не съм много запозната с темата,това какво значи - че съм имала рак ли?
Потребител 2:
Цитат
Да, това означава. В момента тялото ти се справя с този карцином


Общи условия

Активация на акаунт